See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meubelhuur Opvang Locaties Oekraïne
Beschreibung: De opdracht betreft de levering, verkoop en/of verhuur van meubilair ten behoeve van de langdurige opvang van Oekraïense ontheemden. De opdracht omvat de aankoop van losse inventaris en de verhuur van meubilair (CPV 79992000-4/CPV 39100000-3) voor de inrichting en instandhouding van gemeentelijke opvanglocatie. De huidige inrichting bestaat uit kwalitatief goed meubilair voor langdurig intensief gebruik die tevens een duurzame en circulaire oplossing biedt voor hergebruik na afloop van dit project/de huurperiode. De maximale waarde van de aanvullende opdracht bedraagt € 752.000,- exclusief btw. De opdracht ziet op de levering en/of verkoop van reeds geplaatste inventaris ten behoeve van de langdurige opvang van Oekraïense ontheemden. Omvang betreft: 770 opvangplekken over een periode van 3,5 jaar (42 maanden) Zie voor een totaal-overzicht van de omvang van de opdracht bijlage 1 Meubilair en inventaris Mrija
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht betreft de levering, verkoop en/of verhuur van meubilair ten behoeve van de langdurige opvang van Oekraïense ontheemden binnen gemeentelijke opvanglocatie. De opdracht ziet op het beschikbaar stellen, instandhouden en waar nodig vervangen van reeds geplaatste inventaris, waaronder woon- en kantoormeubilair, zodat de opvanglocatie operationeel en passend ingericht blijft. De opdracht heeft betrekking op de instandhouding van de bestaande inrichting van gemeentelijke opvanglocaties voor Oekraïense ontheemden. De maximale waarde van de aanvullende opdracht bedraagt € 752.000,- exclusief btw. De omvang bestaat uit de levering, verhuur en/of verkoop van meubilair en aanverwante dienstverlening gedurende de looptijd van de opdracht. Omvang betreft 770 opvangplekken
Interne Kennung: 1
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98340000 Unterbringungs- und Bürodienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39100000 Meubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 98340000 Accommodatie- en kantoordiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 39100000 Meubilair