See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Valga ja Võru maakonna LOK ümberehitus 2026 omanikujärelevalve teenus
Beschreibung: Valga ja Võru maakonna LOK ümberehitus 2026 omanikujärelevalve teostamine vastavalt riigihanke alusdokumentides esitatud tingimustele. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312792-0000
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Piiratud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
5. Los
Los: LOT-0000