See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sezonowe przeglądy klimatyzacji w pojazdach kolejowych
Beschreibung: Zamówienie dotyczy wykonania sezonowych przeglądów instalacji klimatyzacyjnych zamontowanych w pojazdach kolejowych użytkowanych przez Zamawiającego (elektryczne zespoły trakcyjnie, lokomotywy elektryczne oraz wagony pasażerskie), przeprowadzonych w okresie wiosenno-letnim, w zakresie oraz zgodnie z wymaganiami Zamawiającego zawartymi we wszystkich załącznikach do SWZ.
Interne Kennung: Po.240.4795.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - urządzenia WEBASTO CC4E
Beschreibung: Zamówienie dotyczy wykonania sezonowych przeglądów urządzeń klimatyzacyjnych zamontowanych w dwóch lokomotywach elektrycznych serii EP07P, w zakresie oraz zgodnie z wymaganiami Zamawiającego zawartymi we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Po.240.4795.2025 - Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - urządzenia Thermo King RAC 40FPS oraz urządzenia Thermo King LRV10T-FPS
Beschreibung: Zamówienie dotyczy wykonania sezonowych przeglądów urządzeń klimatyzacyjnych zamontowanych w dziesięciu pojazdach trakcyjnych serii EN57FPS, w zakresie oraz zgodnie z wymaganiami Zamawiającego zawartymi we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Po.240.4795.2025 - Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - urządzenia Konvecta HAVAC 3405 oraz urządzenia Konvecta HVAC 8404
Beschreibung: Zamówienie dotyczy wykonania sezonowych przeglądów urządzeń klimatyzacyjnych zamontowanych w siedmiu pojazdach trakcyjnych EN57ALc, w zakresie oraz zgodnie z wymaganiami Zamawiającego zawartymi we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Po.240.4795.2025 - Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - urządzenia Webasto Railcool R105 oraz urządzenia typu Webasto Railcool A230
Beschreibung: Zamówienie dotyczy wykonania sezonowych przeglądów urządzeń klimatyzacyjnych zamontowanych w siedmiu pojazdach trakcyjnych serii EN57AL, w zakresie oraz zgodnie z wymaganiami Zamawiającego zawartymi we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Po.240.4795.2025 - Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - urządzenia Marak H0082179 oraz urządzenia Merak H0071579
Beschreibung: Zamówienie dotyczy wykonania sezonowych przeglądów urządzeń klimatyzacyjnych zamontowanych w trzech pojazdach trakcyjnych serii ED78 w zakresie oraz zgodnie z wymaganiami Zamawiającego zawartymi we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Po.240.4795.2025 - Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - urządzenia Merak P35ZIR
Beschreibung: Zamówienie dotyczy wykonania sezonowych przeglądów urządzeń klimatyzacyjnych zamontowanych w piętnastu wagonach pasażerskich serii 161A, 162A, 163A, 113Aa w zakresie oraz zgodnie z wymaganiami Zamawiającego zawartymi we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Po.240.4795.2025 - Część nr 6