524791-2026 - Wettbewerb
Polen – Tanklöschfahrzeuge – Zakup i dostarczenie 4 szt. fabrycznie nowych cystern do transportu oraz dystrybucji wody pitnej zabudowanych na przyczepach 1osiowych o pojemności minimum 5000 litrów.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostarczenie 4 szt. fabrycznie nowych cystern do transportu oraz dystrybucji wody pitnej zabudowanych na przyczepach 1osiowych o pojemności minimum 5000 litrów.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest „Zakup i dostarczenie 4 szt. fabrycznie nowych cystern do transportu oraz dystrybucji wody pitnej zabudowanych na przyczepach 1osiowych, o pojemności minimum 5000 litrów, przystosowanych do poruszania się po drogach publicznych na zabezpieczenie potrzeb Wojewody Mazowieckiego w związku z realizacją zadań z zakresu ochrony ludności i obrony cywilnej”.
Interne KennungBOU-V.272.42.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144212 Tanklöschfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34223300 Anhänger, 42912330 Geräte zum Reinigen von Wasser
5. Los
LosLOT-0001