See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Implanty do zabiegów neurochirurgicznych
Beschreibung: 1. Część nr 1 – Stabilizacja dynamiczna międzywyrostkowa; 2. Część nr 2 – Stymulacja rdzenia kręgowego z możliwością bezpiecznego badania MRI całego ciała; 3. Część nr 3 – Proteza trzonu kręgowego - odcinek piersiowo-lędźwiowy; 4. Część nr 4 – Ruchoma proteza dysku szyjnego; 5. Część nr 5 – Stabilizacja dynamiczna międzywyrostkowa; 6. Część nr 6 – Klipsy do tętniaków mózgowych; 7. Część nr 7 – Tytanowe zaciski do płata czaszki po kraniotomii; 8. Część nr 8 – Elastyczny implant jądra miażdżystego; 9. Część nr 9 – Kompresowa płytka stawu międzykręgowego; 10. Część nr 10 – System bipolarny sterylny do małoinwazyjnej dekompresji dysków kręgosłupa w chorobie zwyrodnieniowej w odcinku szyjnym i lędźwiowym; 11. Część nr 11 – Jednorazowy sterylny zestaw do małoinwazyjnej ablacji zmian w kości trzonów kręgosłupa w przerzutach nowotworowych; 12. Część nr 12 – Zestaw do anatomicznego odtworzenia wysokości trzonów kręgosłupa w niskoenergetycznych złamaniach kompresyjnych trzonów kręgosłupa z jednym implantem
Vorherige Bekanntmachung: 291606-2026
Interne Kennung: TP.382.010.2026 EK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33184100 Chirurgische Implantate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: STABILIZACJA DYNAMICZNA MIĘDZYWYROSTKOWA
Beschreibung: Stabilizacja dynamiczna międzywyrostkowa - 80 szt.
Interne Kennung: Część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Podane w formularzu ofertowym ilości służą tylko do celów porównania ofert. Ostateczna wartość przedmiotu umowy zostanie określona na podstawie faktycznej ilości zamówienia, wynikającej z faktycznego zapotrzebowania zamawiającego, pomnożonej przez cenę jednostkową z zastrzeżeniem, że minimalny poziom realizacji umowy nie będzie mniejszy niż 50% jej maksymalnej wartości. Jednocześnie Zamawiający, w ramach zastosowanego prawa opcji, zastrzega sobie prawo do zwiększenia lub zmniejszenia ilości poszczególnych pozycji, będących przedmiotem umowy o udzielenie zamówienia, pod warunkiem nieprzekroczenia jej maksymalnej wartości.
Los: LOT-0002
Titel: STYMULACJA RDZENIA KRĘGOWEGO Z MOŻLIWOŚCIĄ BEZPIECZNEGO BADANIA MRI CAŁEGO CIAŁA
Beschreibung: 1.Stymulator rdzeniowy p/bólowy stałonapięciowy, szesnastokontaktowy dopuszczony do bezpiecznego badania MRI całego ciała - 70 szt. 2. Elektroda chirurgiczna trzyrzędowa, 16 kontaktowa (długość 30 lub 65cm), Elektroda chirurgiczna 2rzędowa, 16 kontaktowa (długość 30 lub 65cm) - 50 szt. 3. Programator pacjenta 70 szt. 4. Elektroda przezskórna osmiokontaktowa (długość 60,75 lub 90 cm) -10 szt. 5. Łącznik elektrody - 100 szt. 6. Stymulator zewnętrzny z systemem mocowania - 50 szt. 7. Stymulator rdzeniowy p/bólowy stałonapięciowy, ładowalny, szesnastokontaktowy dopuszczony do bezpiecznego badania MRI całego ciała - 10 szt. 8. Ładowarka pacjenta - 10 szt. 9. Programator pacjenta do stymulatora ładowalnego - 10 szt.
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: PROTEZA TRZONU KRĘGOWEGO - ODCINEK PIERSIOWO-LĘDŹWIOWY
Beschreibung: Proteza trzonu kręgowego - odcinek piersiowo-lędźwiowy - 5 szt.
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: RUCHOMA PROTEZA DYSKU SZYJNEGO
Beschreibung: Ruchoma proteza dysku szyjnego -10 szt.
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Beschreibung: Stabilizacja dynamiczna międzywyrostkowa - 100 szt.
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: KLIPSY DO TĘTNIAKÓW MÓZGOWYCH
Beschreibung: 1.Klipsy (zaciski) standard tytanowe czasowe - 10 szt. 2. Klipsy (zaciski) standard tytanowe permanentne/stałe -10 szt. 3. Klipsy (zaciski) mini tytanowe czasowe - 10 szt. 4. Klipsy (zaciski) mini tytanowe permanentne/stałe - 10 szt.
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: TYTANOWE ZACISKI DO PŁATA CZASZKI PO KRANIOTOMII
Beschreibung: 1. Tytanowe zacisk do mocowania płata czaszki, średnica 12mm - 60 szt. 2. Tytanowe zacisk do mocowania płata czaszki, średnica 16mm - 60 szt. 3. Tytanowe zacisk do mocowania płata czaszki, średnica 20mm - 60 szt.
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: ELASTYCZNY IMPLANT JĄDRA MIAŻDŻYSTEGO
Beschreibung: Elastyczny implant jądra miażdżystego - 200 zestawów
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: KOMPRESOWA PŁYTKA STAWU MIĘDZYKRĘGOWEGO
Beschreibung: Kompresowa płytka stawu międzykręgowego - 15 Kpl.
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: SYSTEM BIPOLARNY STERYLNY DO MAŁOINWAZYJNEJ DEKOMPRESJI DYSKÓW KRĘGOSŁUPA W CHOROBIE ZWYRODNIENIOWEJ W ODCINKU SZYJNYM I LĘDŹWIOWYM
Beschreibung: System bipolarny sterylny do małoinwazyjnej dekompresji dysków kręgosłupa w chorobie zwyrodnieniowej w odcinku szyjnym i lędźwiowym - 1000 Kpl.
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: JEDNORAZOWY STERYLNY ZESTAW DO MAŁOINWAZYJNEJ ABLACJI ZMIAN W KOŚCI TRZONÓW KRĘGOSŁUPA W PRZERZUTACH NOWOTWOROWYCH
Beschreibung: Jednorazowy sterylny zestaw do małoinwazyjnej ablacji zmian w kości trzonów kręgosłupa w przerzutach nowotworowych - 30 Zestawów
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: ZESTAW DO ANATOMICZNEGO ODTWORZENIA WYSOKOŚCI TRZONÓW KRĘGOSŁUPA W NISKOENERGETYCZNYCH ZŁAMANIACH KOMPRESYJNYCH TRZONÓW KRĘGOSŁUPA Z JEDNYM IMPLANTEM
Beschreibung: Zestaw do anatomicznego odtworzenia wysokości trzonów kręgosłupa w niskoenergetycznych złamaniach kompresyjnych trzonów kręgosłupa z jednym implantem - 50 Kpl
Interne Kennung: Część nr 12