2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa foteli obrotowych do siedziby OR AMW Bydgoszcz
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa foteli obrotowych do siedziby OR AMW Bydgoszcz. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: BP-DZP.2610.98.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39113100 Sessel
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa foteli obrotowych do siedziby OR AMW Bydgoszcz. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ.