2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Zajištění služeb technické podpory, servisu a rozvoje služeb souvisejících s provozem IAM infrastruktury (IdStory) pro AOPK ČR"
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je zajištění služeb technické podpory, servisu a rozvoje služeb souvisejících s provozem IAM infrastruktury pro AOPK ČR pro zajištění a plnění cílů projektu „Rozvoj celostátního ISOP“ realizovaného v rámci Národního programu životní prostředí. Tyto služby zahrnují: - služby servisní podpory prostředí, - služby podpory produktu IdStory, včetně poskytování služeb centrálního autentizačního bodu, zajišťování chodu sytému pro Identity and Access Management a rozvoj obou provozovaných systémů pro správu a přidělování přístupů ke službám ISOP po celou dobu smlouvy, - služby rozvoje s očekávanou disponibilní volnou kapacitou na úpravy a rozvoje systému v rozsahu 240 hodin/rok (dále jen „disponibilní kapacita“). Zadavatel ve vztahu ke službám rozvoje uvedeným pod třetí odrážkou výše uvádí, že uvedený rozsah 240 hodin/rok je předpokládaným odebraným objemem dané služby za rok. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje právo odebrat i nižší rozsah těchto služeb, a to v závislosti na aktuálních potřebách zadavatele, popř. neodebrat v daném roce žádné služby rozvoje. Přesné vymezení předmětu veřejné zakázky a ostatní požadavky a podmínky pro provádění předmětu plnění jsou detailně specifikovány v přílohách této zadávací dokumentace, zejména v příloze č. 3 ZD – Obchodní podmínky – návrh Smlouvy o poskytování služeb a jejích přílohách.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel ve vztahu ke službám rozvoje uvedeným pod třetí odrážkou výše uvádí, že uvedený rozsah 240 hodin/rok je předpokládaným odebraným objemem dané služby za rok. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje právo odebrat i nižší rozsah těchto služeb, a to v závislosti na aktuálních potřebách zadavatele, popř. neodebrat v daném roce žádné služby rozvoje. Nevyčerpanou disponibilní kapacitu v rámci jednoho roku, bude možno převést do dalšího roku s využitím v následujících 12 měsících. Platí po celou dobu trvání smlouvy.