See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzedaż i dostawa sprzętu i wyposażenia pomieszczeń Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje sprzedaż i dostawę sprzętu i wyposażenia pomieszczeń Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu w ramach zadania inwestycyjnego „Zakup urządzeń i wyrobów medycznych niezbędnych do realizacji świadczeń w zakresie diagnostyki i leczenia onkologicznego na poziomie SOLO I w Szpitalu Specjalistycznym im. Edmunda Biernackiego w Mielcu”, w tym: Grupa 1: Łóżko z napędem elektrycznym (w zestawie z materacem i szafką przyłóżkową) - 3 zestawy Grupa 2: Zestaw narzędzi chirurgicznych do zabiegów onkologicznych wraz z kontenerami na narzędzia 1 zestaw Grupa 3: Stół operacyjny ogólnochirurgiczny 2 szt. Grupa 4: Stół operacyjny ogólnochirurgiczny 1 szt. Grupa 5: Wózek uniwersalny ze stali kwasoodpornej - 2 szt. Grupa 6: Łóżka dla pacjentów w zestawie z wyposażeniem: wieszak na kroplówki, wysięgnik z uchwytem, materac i szafka przyłóżkowa - 20 zestawów Grupa 7: Łóżka szpitalne w zestawie z szafkami przyłóżkowymi - 25 zestawów Grupa 8: Fotel ginekologiczny - 2 szt. Grupa 9: Stół zabiegowy chirurgiczny 2 szt.
Vorherige Bekanntmachung: 593318-2025
Interne Kennung: SzS.ZP.261.56.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Ofertę składa się na Formularzu ofertowym - zgodnie z wzorem stanowiącym Załącznik nr 2-1 – 2-9 do SWZ. Dokumenty, oświadczenia, lub podmiotowe środki dowodowe, przedmiotowe środki dowodowe składane wraz z ofertą: a)oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu, spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w zakresie wskazanym przez Zamawiającego na Formularzu Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (Załącznik nr 5 do SWZ – dotyczy Grupy 1,3,4,5,6,7,8,9 Załącznik nr 5A – dotyczy Grupy 2) oraz na Załączniku nr 6 do SWZ tj. Oświadczenie wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5K Rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 Ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego b)w przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenie, o którym mowa w pkt. a) każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia składa oddzielnie jako oświadczenie własne c)przedmiotowe środki dowodowe tj.: Oświadczenie dotyczące spełnienia wymaganych przez Zamawiającego parametrów (Załącznik nr 3-1 - 3-9 do SWZ), Oświadczenie, że oferowany asortyment posiada dokumenty wymagane przez obowiązujące prawo na podstawie których może być wprowadzony do obrotu i stosowania w placówkach ochrony zdrowia RP (Załącznik nr 8 do SWZ), Oświadczenie o spełnieniu zasady DNSH (Załącznik nr 10 do SWZ) Oświadczenie o zastosowaniu systemu zarządzania środowiskowego (Załącznik nr 11 do SWZ) Oświadczenie producenta o wykonaniu pasywacji wraz z opisem procesu – dotyczy Grupy 2 Oświadczenie producenta o spełnienia odporności na korozję – dotyczy Grupy 2 Oświadczenie producenta o rodzaju materiału użytego do produkcji instrumentów chirurgicznych – dotyczy Grupy 2. d)pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy, Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (o ile dotyczy) e)pełnomocnictwo lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia lub inny dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy (np. umowa o współdziałaniu). Pełnomocnik może być ustanowiony do reprezentowania Wykonawców w postępowaniu albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy (o ile dotyczy). f)W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia oświadczenie Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, o którym mowa w art. 117 ust. 4 ustawy PZP. Wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 12 do SWZ. (o ile dotyczy) g)Wykonawca, który polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, składa zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji danego zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że wykonawca realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów. Wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 13 do SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192100 Medizinische Betten, 33192300 Möbel für ärztliche Zwecke, außer Betten und Tischen, 33192230 Operationstische, 33169000 Chirurgische Instrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Grupa 1: Łóżko z napędem elektrycznym (w zestawie z materacem i szafką przyłóżkową) - 3 zestawy
Beschreibung: Przedmiot zamówienia w Grupie 1 obejmuje: dostawę: łóżek z napędem elektrycznym (w zestawie z materacem i szafką przyłóżkową) - 3 zestawy do Szpitala Specjalistycznego w Mielcu, spełniającego wymagania określone w SWZ, z instruktażem w zakresie obsługi oferowanego sprzętu - na koszt i ryzyko Wykonawcy zamontowanie, uruchomienie i oddanie do użytkowania sprzętu w stanie pełnej sprawności technicznej i użytkowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w Grupie 1 zawiera Załącznik nr 1-1 do SWZ.
Interne Kennung: GRUPA 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192100 Medizinische Betten
Los: LOT-0002
Titel: Grupa 2: Zestaw narzędzi chirurgicznych do zabiegów onkologicznych wraz z kontenerami na narzędzia 1 zestaw
Beschreibung: Przedmiot zamówienia w Grupie 2 obejmuje: dostawę: zestawu narzędzi chirurgicznych do zabiegów onkologicznych wraz z kontenerami na narzędzia - 1 zestaw do Szpitala Specjalistycznego w Mielcu, spełniającego wymagania określone w SWZ, z instruktażem w zakresie obsługi oferowanego sprzętu - na koszt i ryzyko Wykonawcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w Grupie 2 zawiera Załącznik nr 1-2 do SWZ.
Interne Kennung: GRUPA 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33169000 Chirurgische Instrumente
Los: LOT-0003
Titel: Grupa 3: Stół operacyjny ogólnochirurgiczny 2 szt.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia w Grupie 3 obejmuje: dostawę: Stołu operacyjnego ogólnochirurgicznego 2 szt. do Szpitala Specjalistycznego w Mielcu, spełniającego wymagania określone w SWZ, z instruktażem w zakresie obsługi oferowanego sprzętu - na koszt i ryzyko Wykonawcy zamontowanie, uruchomienie i oddanie do użytkowania sprzętu w stanie pełnej sprawności technicznej i użytkowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w Grupie 3 zawiera Załącznik nr 1-3 do SWZ.
Interne Kennung: GRUPA 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192230 Operationstische
Los: LOT-0004
Titel: Grupa 4: Stół operacyjny ogólnochirurgiczny 1 szt.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia w Grupie 4 obejmuje: dostawę: Stołu operacyjnego ogólnochirurgicznego 1 szt. do Szpitala Specjalistycznego w Mielcu, spełniającego wymagania określone w SWZ, z instruktażem w zakresie obsługi oferowanego sprzętu - na koszt i ryzyko Wykonawcy zamontowanie, uruchomienie i oddanie do użytkowania sprzętu w stanie pełnej sprawności technicznej i użytkowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w Grupie 4 zawiera Załącznik nr 1-4 do SWZ.
Interne Kennung: GRUPA 4
Los: LOT-0005
Titel: Grupa 5: Wózek uniwersalny ze stali kwasoodpornej - 2 szt.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia w Grupie 5 obejmuje: dostawę: wózka uniwersalnego ze stali kwasoodpornej - 2 szt. do Szpitala Specjalistycznego w Mielcu, spełniającego wymagania określone w SWZ, z instruktażem w zakresie obsługi oferowanego sprzętu - na koszt i ryzyko Wykonawcy Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w Grupie 5 zawiera Załącznik nr 1-5 do SWZ.
Interne Kennung: GRUPA 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192300 Möbel für ärztliche Zwecke, außer Betten und Tischen
Los: LOT-0006
Titel: Grupa 6: Łóżka dla pacjentów w zestawie z wyposażeniem: wieszak na kroplówki, wysięgnik z uchwytem, materac i szafka przyłóżkowa - 20 zestawów
Beschreibung: Przedmiot zamówienia w Grupie 6 obejmuje: dostawę: łóżek dla pacjentów w zestawie z wyposażeniem: wieszak na kroplówki, wysięgnik z uchwytem, materac i szafka przyłóżkowa - 20 zestawów do Szpitala Specjalistycznego w Mielcu, spełniającego wymagania określone w SWZ, z instruktażem w zakresie obsługi oferowanego sprzętu - na koszt i ryzyko Wykonawcy zamontowanie, uruchomienie i oddanie do użytkowania sprzętu w stanie pełnej sprawności technicznej i użytkowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w Grupie 6 zawiera Załącznik nr 1-6 do SWZ.
Interne Kennung: GRUPA 6
Los: LOT-0007
Titel: Grupa 7: Łóżka szpitalne w zestawie z szafkami przyłóżkowymi - 25 zestawów
Beschreibung: Przedmiot zamówienia w Grupie 7 obejmuje: dostawę: łóżek szpitalnych w zestawie z szafkami przyłóżkowymi - 25 zestawów do Szpitala Specjalistycznego w Mielcu, spełniającego wymagania określone w SWZ, z instruktażem w zakresie obsługi oferowanego sprzętu - na koszt i ryzyko Wykonawcy zamontowanie, uruchomienie i oddanie do użytkowania sprzętu w stanie pełnej sprawności technicznej i użytkowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w Grupie 7 zawiera Załącznik nr 1-7 do SWZ.
Interne Kennung: GRUPA 7
Los: LOT-0008
Titel: Grupa 8: Fotel ginekologiczny - 2 szt.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia w Grupie 8 obejmuje: dostawę: fotela ginekologicznego - 2 szt. do Szpitala Specjalistycznego w Mielcu, spełniającego wymagania określone w SWZ, z instruktażem w zakresie obsługi oferowanego sprzętu - na koszt i ryzyko Wykonawcy zamontowanie, uruchomienie i oddanie do użytkowania sprzętu w stanie pełnej sprawności technicznej i użytkowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w Grupie 8 zawiera Załącznik nr 1-8 do SWZ.
Interne Kennung: GRUPA 8
Los: LOT-0009
Titel: Grupa 9: Stół zabiegowy chirurgiczny 2 szt.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia w Grupie 9 obejmuje: dostawę: stołów zabiegowych chirurgicznych 2 szt. do Szpitala Specjalistycznego w Mielcu, spełniającego wymagania określone w SWZ, z instruktażem w zakresie obsługi oferowanego sprzętu - na koszt i ryzyko Wykonawcy zamontowanie, uruchomienie i oddanie do użytkowania sprzętu w stanie pełnej sprawności technicznej i użytkowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w Grupie 9 zawiera Załącznik nr 1-9 do SWZ.
Interne Kennung: GRUPA 9