2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa tlenu medycznego dla Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi: „Sukcesywna dostawa tlenu medycznego dla Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego w Katowicach” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji określają: - opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 1a do SWZ – OPZ, - formularz ofertowy – załącznik nr 1 do SWZ, - projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: WPR/TZ/251/ZP/14/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111900 Sauerstoff
5. Los
Los: LOT-0001