2. Verfahren
Verfahren
Titel: Administratie en beheer van het serverpark
Beschreibung: Deze opdracht heeft betrekking op het beheer en de administratie van het serverpark en de actieve deelname aan projecten die tot doel hebben de "klant"-entiteiten een platform voor de uitvoering van applicaties ter beschikking te stellen.
Interne Kennung: IBZ/ISDIO/2026/IBZSAM
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: IBZ/ISDIO/2026/IBZSAM - 1
Beschreibung: Zie Bestek.
Interne Kennung: 1