See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bieżąca pielęgnacja i utrzymanie zieleni wraz z konserwacją systemu podlewania terenów zielonych oraz konserwacją małej architektury w otoczeniu PGE Narodowego w Warszawie.
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest bieżąca pielęgnacja i utrzymanie zieleni wraz z konserwacją systemu nawadniania terenów zielonych w otoczeniu PGE Narodowego w Warszawie.
Interne Kennung: WZ/V/17/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający udziela zamówienia zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bieżąca pielęgnacja i utrzymanie zieleni wraz z konserwacją systemu podlewania terenów zielonych oraz konserwacją małej architektury w otoczeniu PGE Narodowego w Warszawie,