524967-2026 - Ergebnis
Belgien – Dienstleistungen von Museen und zugehörige Dienste – Bezoekersonthaal tiendschuur abdij van Tongerlo
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBezoekersonthaal tiendschuur abdij van Tongerlo
BeschreibungDe Norbertijnenadbij van Tongerlo wenst de publieke ontsluiting van de site, en meer bepaald de ‘Tiendschuur’, naar een hoger niveau te tillen en heeft daarvoor een projectdossier lopen binnen het Interreg Vlaanderen Nederland project Parels in Helende Landschappen. Dit project maakt het mogelijk om op vlak van onthaal en beleving een schaalsprong te maken. De focus ligt hierbij op het realiseren van een kwalitatief hoogstaand (individueel) bezoekersonthaal.
Interne Kennung01_scenografie
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92520000 Dienstleistungen von Museen und zugehörige Dienste
5. Los
LosLOT-0001
Titel01_scenografie - 1
Interne Kennung1