524978-2026 - Ergebnis
Tschechien – Straßentransport/-beförderung – Zajištění služeb autopůjčovny – kategorie vozidel M1 a N1 s elektropohonem
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění služeb autopůjčovny – kategorie vozidel M1 a N1 s elektropohonem
BeschreibungPředmětem Veřejné zakázky je uzavření Rámcové dohody na dobu 48 měsíců pro zajištění služeb autopůjčovny pro vozidla M1 a N1 s elektrickým pohonem dle aktuálních potřeb Zadavatele.
Interne KennungSP_19_2025_ONŘ_RD
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOtevřené řízení dle § 56 ZZVZ
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße), 60140000 Bedarfspersonenbeförderung, 34144900 Elektrofahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
TitelQ2/2026_Zajištění služeb autopůjčovny – kategorie vozidel M1 a N1 s elektropohonem
Interne KennungQ2/2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60140000 Bedarfspersonenbeförderung, 60130000 Personensonderbeförderung (Straße), 34144900 Elektrofahrzeuge
Optionen
Beschreibung der OptionenVyhrazené změny závazku dle § 100 odst. 1 a 2 ZZVZ. Podrobně uvedeny v rámci zadávacích podmínek, resp. v závazném návrhu rámcové dohody.