See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z terenu miasta Bolesławiec
Beschreibung: 4.1 Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z terenu miasta Bolesławiec, utworzenie i prowadzenie punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (centralnego i lokalnych), wyposażenie nieruchomości w pojemniki i/lub worki do gromadzenia odpadów komunalnych oraz utrzymanie tych pojemników w należytym stanie sanitarnym, porządkowym i technicznym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres obowiązków Wykonawcy znajduje się w Załączniku A do SWZ, który zawiera: 1) Załącznik nr 1 – OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA I WYMAGANIA ZWIĄZANE Z JEGO REALIZACJĄ, 2) Załącznik nr 2 – Wykaz nieruchomości, 3) Załącznik nr 3 - HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH ZMIESZANYCH (POZOSTAŁE PO SEGREGACJI) Z TERENU MIASTA BOLESŁAWIEC 4) Załącznik nr 4 - HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH SEGREGOWANYCH Z TERENU MIASTA BOLESŁAWIEC, 5) Załącznik nr 5 - WYKAZ /LOKALIZACJA POJEMNIKÓW DO SEGREGACJI, * PSZOKI LOKALNE *, 6) Załącznik nr 6 - WYKAZ ULIC I PLACÓW MIASTA BOLESŁAWCA, 7) Załącznik nr 7 – Wykaz obudów śmietnikowych, 8) Załącznik nr 8 - Wykaz nieruchomości wyposażonych przez Gminę Miejską Bolesławiec w pojemniki na zużyte baterie, 9) Załącznik nr 9 - Wykaz aptek wyposażonych w pojemniki na przeterminowane leki na terenie miasta Bolesławiec 10) Załącznik nr 10 – Kontenery na odzież używaną. 11) Załącznik nr 11 – Naklejka. ROZDZIAŁ XVI WYMAGANIA DOTYCZĄCE WADIUM 16.1. Wykonawca zobowiązany jest do zabezpieczenia swojej oferty wadium w wysokości: 200 000,00 zł (słownie: dwieście tysięcy złotych i 00/100). Szczegóły określone w SWZ. 10.7. Przedmiotowe środki dowodowe: Zamawiający nie będzie wymagał przedmiotowych środków dowodowych. ROZDZIAŁ XIV. OPIS SPOSOBU PRZYGOTOWANIA OFERT ORAZ WYMAGANIA FORMALNE DOTYCZĄCE SKŁADANYCH OŚWIADCZEŃ I DOKUMENTÓW. 14.1. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę. 14.2. Treść oferty musi odpowiadać treści SWZ. 14.3. Ofertę składa się na formularzu ofertowym – zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SWZ. Wraz z ofertą Wykonawca jest zobowiązany złożyć: 1. JEDZ – Jednolity Europejski Dokument Zmówienia, o którym mowa w pkt. 10.1. SWZ. (jeżeli dotyczy to także z uwzględnieniem pkt 10.1.2. i/lub 10.1.3. SWZ), 2. Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, o których mowa w pkt 12.2 SWZ, z którego wynika, które usługi wykonają poszczególni Wykonawcy – Załącznik nr 5 – art. 117 ust. 4 Pzp ( jeżeli dotyczy); 3. Zobowiązanie innego podmiotu, o którym mowa w pkt 11.2. SWZ – Załącznik nr 6 ( jeżeli dotyczy); 4. Oświadczenie o niepodleganiu wykluczenia z postępowania na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r – załącznik nr 7 do SWZ, o którym mowa w pkt. 10.1. SWZ; 5. Oświadczenie o niepodleganiu wykluczenia z postępowania na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego – załącznik nr 8 do SWZ, o którym mowa w pkt. 10.1. SWZ. 6. Dowód wniesienia wadium – jeżeli zamawiający wymagał wadium, 7. Dokumenty, z których wynika prawo do podpisania oferty; odpowiednie pełnomocnictwa (jeżeli dotyczy). ROZDZIAŁ XV. OPIS SPOSOBU OBLICZENIA CENY. 15.1 Wykonawca poda cenę oferty w Formularzu Ofertowym sporządzonym według wzoru stanowiącego Załącznik nr 1 do SWZ. ROZDZIAŁ VII. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA. 7.1 rozpoczęcie realizacji przedmiotu umowy: od dnia zawarcia umowy, nie wcześniej jednak niż od 01 stycznia 2025 roku. 7.2 zakończenie całości: do 31 grudnia 2025 roku. WYKAZ DOKUMENTÓW POTWIERDZAJĄCYCH SPEŁNIANIE WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU ORAZ BRAK PODSTAW DO WYKLUCZENIA. 10.1. Do oferty Wykonawca zobowiązany jest dołączyć aktualne na dzień składania ofert oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu oraz o braku podstaw do wykluczenia z postępowania. Oświadczenie składane jest na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (JEDZ), sporządzonego zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w Rozporządzeniu Wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającym standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (Dz. Urz. UE L 3 z 06.01.2016, str. 16), zwanego dalej "jednolitym dokumentem" lub JEDZ oraz do oferty oświadczenie o niepodleganiu wykluczenia z postępowania na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r – załącznik nr 7 do SWZ (Oświadczenie wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia) oraz oświadczenie o niepodleganiu wykluczenia z postępowania na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego – załącznik nr 8 do SWZ (Oświadczenia podmiotu udostępniającego zasoby) – w przypadku wystąpienia. 10.1.6. Wymagana forma – forma elektroniczna (opatrzona kwalifikowanym podpisem elektronicznym). 10.1.7. Instrukcja wypełniania JEDZ dostępna jest na stronie Urzędu Zamówień Publicznych: https://www.gov.pl/web/uzp/jednolity-europejski-dokument-zamowienia
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 4.1 Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z terenu miasta Bolesławiec, utworzenie i prowadzenie punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (centralnego i lokalnych), wyposażenie nieruchomości w pojemniki i/lub worki do gromadzenia odpadów komunalnych oraz utrzymanie tych pojemników w należytym stanie sanitarnym, porządkowym i technicznym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres obowiązków Wykonawcy znajduje się w Załączniku A do SWZ, który zawiera: 1) Załącznik nr 1 – OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA I WYMAGANIA ZWIĄZANE Z JEGO REALIZACJĄ, 2) Załącznik nr 2 – Wykaz nieruchomości, 3) Załącznik nr 3 - HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH ZMIESZANYCH (POZOSTAŁE PO SEGREGACJI) Z TERENU MIASTA BOLESŁAWIEC 4) Załącznik nr 4 - HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH SEGREGOWANYCH Z TERENU MIASTA BOLESŁAWIEC, 5) Załącznik nr 5 - WYKAZ /LOKALIZACJA POJEMNIKÓW DO SEGREGACJI, * PSZOKI LOKALNE *, 6) Załącznik nr 6 - WYKAZ ULIC I PLACÓW MIASTA BOLESŁAWCA, 7) Załącznik nr 7 – Wykaz obudów śmietnikowych, 8) Załącznik nr 8 - Wykaz nieruchomości wyposażonych przez Gminę Miejską Bolesławiec w pojemniki na zużyte baterie, 9) Załącznik nr 9 - Wykaz aptek wyposażonych w pojemniki na przeterminowane leki na terenie miasta Bolesławiec 10) Załącznik nr 10 – Kontenery na odzież używaną. 11) Załącznik nr 11 – Naklejka.
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen