See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Promocja wizerunku Miasta Poznania w ramach organizowanego w dniach 13-15 sierpnia 2026 w Parku Cytadela w Poznaniu festiwalu BitterSweet
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest promocja wizerunku Miasta Poznania w ramach festiwalu BitterSweet: a) Pakiet usług WIZERUNEK: - przyznanie Zamawiającemu tytułu partnera strategicznego Festiwalu; - umieszczanie logotypu i emisja materiałów Zamawiającego w przestrzeni Festiwalu; - udostępnienie minimum 30 m2 pod strefę promocyjnych Zamawiającego w prestiżowej/strategicznej lokalizacji Festiwalu; - umieszczanie logotypu i emisja materiałów Zamawiającego w materiałach video i fotorelacji; - pakiet profesjonalnych materiałów zdjęciowych z prawem do szerokiego wykorzystania w komunikacji promocyjnej i wizerunkowej Zamawiającego. b) Pakiet usług KOMUNIKACJA: - działania w mediach społecznościowych (Instagram, Facebook, YouTube); - promocja w newsletterze organizatora; - promocja na stronie www organizatora; - promocja w mailingach o Festiwalu; - promocja w aplikacji dedykowanej Festiwalowi; - promocja na nośnikach outdoorowych. - promocja w telewizji c) Pakiet usług WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE: - udział merytoryczny przedstawicieli Zamawiającego podczas wydarzenia (udział w debatach, prelekcje, wystąpienia, inne); - promocja Zamawiającego w materiałach dotyczących wydarzeń towarzyszących Festiwalowi. 2) Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia określony zostały we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: ZPb-II.271.58.2026.DK
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0001