2. Verfahren
Verfahren
Titel: De aankoop, levering en installatie van EEN (01) modulair analysesysteem voor klinische chemie en immuno-chemie analyses, gekoppeld aan een meerjarige overeenkomst (voor de levensduur van het materieel) voor alle onderhoud, service, reagentia en verbruiksartikelen.
Beschreibung: De aankoop, levering en installatie van EEN (01) modulair analysesysteem voor klinische chemie en immuno-chemie analyses, gekoppeld aan een meerjarige overeenkomst (voor de levensduur van het materieel) voor alle onderhoud, service, reagentia en verbruiksartikelen.
Interne Kennung: MRMP-S/P Nr. 26SP310
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: MRMP-S/P Nr. 26SP310 - 1
Interne Kennung: 1