See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gépjárművek bérlete, flottarendszerű üzemeltetése
Beschreibung: Ajánlatkérő a gépjárművek bérletét és üzemeltetését rugalmas szolgáltatási konstrukcióban (a továbbiakban együttesen: flottaszolgáltatás) kívánja igénybe venni. A flottaszolgáltatás keretében 1. Ajánlatkérő a gépjárműveket csak bérelni kívánja, azok sem a futamidő alatt, sem azt követően nem kerülnek a tulajdonába. 2. Ajánlattevő a megadott járműkategóriánként az előírt műszaki tartalomnak megfelelő, vagy annál az Ajánlatkérő számára kedvezőbb műszaki feltételekkel rendelkező járműtípust köteles megajánlani 3.Kategóriánként részletezett futamidőt a Műszaki leírás 4. pontjában szereplő táblázat tartalmazza. Az egyes kategóriák esetében elvárt specifikációt, illetve a feladat részleteit a Műszaki Leírás, illetve a Szerződéstervezet tartalmazza.
Interne Kennung: EKR000984322023
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Beszerezni kívánt mennyiségek: 1. Gépjárművek futásteljesítménye: Kategória Gépjárművenkénti várható km futásteljesítmény Kategóriánkénti futamidő (Hónap) Mennyiség (db) A típus 25.000 km 32 (2023.08.01- 2026.03.31.) 2 B típus 20.000 km 27 (2024.01.01- 2026.03.31.) 1 Ajánlatkérő a flottakezelési szolgáltatás alatt a következőket érti: A) Gépjármű megrendelés, forgalomba helyezés és átadás bonyolítása B) Gépjármű tartós bérletbe adása C) Biztosítás ügyintézése, díjfizetés a biztosítótársaság felé D) Káresemények biztosítási ügyintézése E) Téli-nyári gumicserék szervezése, gumiabroncsok karbantartása, javítása F) Karbantartás, javításszolgáltatás G) Csereautó biztosítása H) Assistance-szolgáltatás I) Adó és illetékfizetés Az egyes kategóriák esetében elvárt specifikációt, illetve a feladat részleteit a Műszaki Leírás tartalmazza. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy az egyes specifikációkban rögzített „kényelmi felszereltségek” esetén egyenértékű megajánlás megengedett. Az egyenértékű megajánlásokkal kapcsolatban Ajánlatkérő felhívja a figyelmet a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (5) bekezdésében foglaltakra.
Interne Kennung: EKR000984322023/1