525059-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen – CELOROČNÍ A ZIMNÍ ÚDRŽBA MÍSTNÍCH KOMUNIKACÍ
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelCELOROČNÍ A ZIMNÍ ÚDRŽBA MÍSTNÍCH KOMUNIKACÍ
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zajišťování celoroční a zimní údržby místních komunikací a parkovacích ploch ve správním území města Neratovice. Celoroční údržba Celoroční údržbou se rozumí provádění strojního čištění místních komunikací a chodníků, ruční čištění a odstraňování plevele z místních komunikací a chodníků, strojní a ruční čištění krajských komunikací, čištění dešťových vpustí, čištění a úklid kontejnerových stání, autobusových zastávek a úklid spadu listí z veřejného prostranství ve správním území města Neratovice. Zimní údržba Zimní údržbou se rozumí zabezpečení schůdnosti a sjízdnosti komunikací a chodníků v zimním období, spočívající zejména v jejich strojní údržbě, vč. posypu inertním materiálem, ve správním území zadavatele. Součástí plnění je i dodávka materiálů potřebných pro provádění zimní údržby dodavatelem. Podrobná specifikace předmětu veřejné zakázky je uvedena v přílohách zadávací dokumentace.
Interne KennungN006/26/V00019867
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOtevřené řízení.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90611000 Straßenreinigung, 90612000 Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001