See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa przeprowadzenia dodatkowych zajęć edukacyjnych w zakresie przedmiotów matematyczno-przyrodniczych w ramach projektu pn. ,,Dziś uczeń – jutro student’’ w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+); nr umowy: FESW.08.03.IZ.00-0002/23
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa przeprowadzenia dodatkowych zajęć edukacyjnych w zakresie przedmiotów matematyczno-przyrodniczych (matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii) oraz informatyki dla uczniów szkół ponadpodstawowych (liceum, technikum, szkoła branżowa II stopnia) na terenie województwa świętokrzyskiego w ilości 40 godzin lekcyjnych (po 45 minut) dla 1 grup, z których każde może trwać od 1 do 6 godzin lekcyjnych (Zamawiający dopuszcza możliwość prowadzenia zajęć w systemie mniejszej ilości spotkań liczącej więcej godzin – po wcześniejszym uzgodnieniu z Wykonawcą), zwane dalej w skrócie również „zajęciami dodatkowymi”, dla łącznej ilości 145 grup. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: ATZ-281-54/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest na podstawie art.132 ustawy z dnia 11 września 2019 Prawo Zamówień Publicznych (t.j. Dz.U. z 2024 r, poz. 1320) tryb przetarg nieograniczony
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80310000 Jugendbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ I Zajęcia dodatkowe na terenie Miasta Kielce
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa przeprowadzenia dodatkowych zajęć edukacyjnych w zakresie przedmiotów matematyczno-przyrodniczych (matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii) oraz informatyki dla uczniów szkół ponadpodstawowych (liceum, technikum, szkoła branżowa II stopnia) na terenie województwa świętokrzyskiego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: ATZ-281-54/25 cz. 1
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ II Zajęcia dodatkowe - Powiat Buski
Interne Kennung: ATZ-281-54/25 cz. 2
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ III Zajęcia dodatkowe - Powiat Jędrzejowski
Interne Kennung: ATZ-281-54/25 cz. 3
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ IV Zajęcia dodatkowe - Powiat Kazimierski
Interne Kennung: ATZ-281-54/25 cz. 4
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ V Zajęcia dodatkowe - Powiat Konecki
Interne Kennung: ATZ-281-54/25 cz. 5
Los: LOT-0006
Titel: CZĘŚĆ VI Zajęcia dodatkowe - Powiat Pińczowski
Interne Kennung: ATZ-281-54/25 cz. 6
Los: LOT-0007
Titel: CZĘŚĆ VII Zajęcia dodatkowe - Powiat Opatowski
Interne Kennung: ATZ-281-54/25 cz. 7
Los: LOT-0008
Titel: CZĘŚĆ VIII Zajęcia dodatkowe - Powiat Sandomierski
Interne Kennung: ATZ-281-54/25 cz. 8
Los: LOT-0009
Titel: CZĘŚĆ IX Zajęcia dodatkowe - Powiat Skarżyski
Interne Kennung: ATZ-281-54/25 cz. 9
Los: LOT-0010
Titel: CZĘŚĆ X Zajęcia dodatkowe - Powiat Starachowicki
Interne Kennung: ATZ-281-54/25 cz. 10
Los: LOT-0011
Titel: CZĘŚĆ XI Zajęcia dodatkowe - Powiat Staszowski
Interne Kennung: ATZ-281-54/25 cz. 11
Los: LOT-0012
Titel: CZĘŚĆ XII Zajęcia dodatkowe - Powiat Włoszczowski
Interne Kennung: ATZ-281-54/25 cz. 12