525070-2026 - Ergebnis
Rumänien – Einsatz von Krankenwagen – ACORD CADRU SERVICII DE TRANSPORT SANITAR NEASISTAT PACIENŢI DIALIZATI
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ACORD CADRU SERVICII DE TRANSPORT SANITAR NEASISTAT PACIENŢI DIALIZATI
Beschreibung: ACORD CADRU SERVICII DE TRANSPORT SANITAR NEASISTAT PACIENŢI DIALIZATI conform fisei de date si a caietului de sarcini. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari. In conformitate cu prevederile art.160 coroborat cu art. 161 din Legea 98/2016 cu modificarile si completarile ulterioare, termenul limita in care autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari /informatii suplimentare va fi in a 11- a zi inainte de termenul limita stabilit in anuntul de participare pentru depunerea ofertelor . Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor 18 zile.
Interne Kennung: 4206845_2025_PAAPD1574687
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85143000 Einsatz von Krankenwagen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: SERVICII DE TRANSPORT SANITAR NEASISTAT PACIENŢI DIALIZATI - conform Caiet de Sarcini
Interne Kennung: 1