2. Verfahren
Verfahren
Titel: Herinrichting Huisvesting Dar N.V.
Beschreibung: De opdracht betreft de herinrichting en uitbreiding van de locatie Dar NV aan de Kanaalstraat te Nijmegen en omvat in hoofdzaak de volgende zaken: - het slopen van de bestaande stallingsruimte voor voertuigen en de wasplaatsen; - het saneren van de bodem; - het aanpassen van het bestaande facilitair centrum; - het nieuw bouwen van een stallingsruimte voor voertuigen, de winterstalling vier voertuigwasplaatsen; - het vergroten en het aanpassen van het huidige kantoorgebouw; - de herinrichting terrein, de realisatie van het laadplein en het verplaatsen van de op & overslag. De opdracht verdeeld in de volgende percelen: - Perceel 1 Bouwkundige werken (P1 Bouw) - Perceel 2 Elektrotechnische en werktuigbouwkundige installaties (P2 E&W) - Perceel 3 Civiele werkzaamheden (P3 Civiel) De geraamde opdrachtwaarde voor de gehele opdracht bedraagt € 17,6 mln. excl. btw, verdeeld over 3 percelen.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bouwkundige werken (P1 Bouw)
Beschreibung: De werkzaamheden hebben in hoofdzaak betrekking op: - nieuwbouw van wasplaatsen, voertuigenstalling en winterstalling; - coördinatie bouwproces - bouwkundige werken facilitair centrum De geraamde opdrachtwaarde voor perceel 1(P1 Bouw) bedraagt € 8,5 mln. excl. btw, verdeeld over 2 opdrachten (initiële opdracht en optionele opdracht).
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45262800 Ausbau von Gebäuden
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aanvullende opdracht
Los: LOT-0002
Titel: Elektrotechnische en werktuigbouwkundige installaties (P2 E&W)
Beschreibung: Dit betreft elektrotechnische en werktuigbouwkundige werkzaamheden, voorvloeiende uit de nieuwbouw van wasplaatsen, verbouw facilitair centrum, op- en overslag, laadplein IBOR en winterstalling. De geraamde opdrachtwaarde voor perceel 2 (P2 E&W) bedraagt € 5,5 mln. excl. btw, verdeeld over 2 opdrachten (initiële opdracht en optionele opdracht).
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 45350000 Maschinentechnische Installationen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45315100 Elektrotechnikinstallation
Los: LOT-0003
Titel: Civiele werkzaamheden (P3 Civiel)
Beschreibung: De werkzaamheden hebben in hoofdzaak betrekking op: - sloopwerken washal en Maas- en Waalhal; - saneren van de bodemvervuilingen op het terrein; - graafwerkzaamheden voor de ondergrondse infra voor aannemer/installateur pervceel 2; - aanleg en montage ondergrondse infra, zoals hemelwaterafvoer, rioleringen, puttten, etc; - aanleg, verplaatsen van de op- en overslag, inclusief de vloeistofdichte vloer; - aanleg en het verplaatsen van de bunkers, inclusief de vloeistofdichte vloer; - asfalteren van de vloer in de voertuigenstalling; - civiele werkzaamheden aanleg van de het laadplein; - aanleg van de verhardingen van het terrein; - verbreden van de in-uitrit bij het facilitair centrum; - aanleg vloer voor de HVO tankinstallatie; - coördinatie en onderlinge afstemming van de werkzaamheden met Dar en bouwkundig aannemer zodat de vitale bedrijfsprocessen van Dar tijdens het werk plaats kunnen vinden De geraamde opdrachtwaarde voor perceel 3 (P3 Civiel) bedraagt € 3,6 mln. excl. btw, verdeeld over 2 opdrachten (initiële opdracht en optionele opdracht).
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten