2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering veegmachine
Beschreibung: De BEL Combinatie is op zoek naar een leverancier voor de levering van een veegmachine. De Aanbestedende Dienst beoogt met deze opdracht om één (1) Opdrachtnemer te contracteren voor de levering van een (1) veegmachine volgens specificaties van de BEL Combinatie inclusief de levering van onderdelen en accessoires. Het leveren van onderhouds- en reparatiediensten behoort tot de scope van de Opdracht. Reguliere onderhouds- en reparatie wordt door de opdrachtnemer uitgevoerd, simpel dagelijks onderhoud wordt door werfpersoneel uitgevoerd. 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144430 Kehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1