525133-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Oberleitungsbusse – Dodávka nízkopodlažních parciálních článkových trolejbusů
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka nízkopodlažních parciálních článkových trolejbusů
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka 7 ks nízkopodlažních parciálních článkových trolejbusů s příslušenstvím a souvisejícími službami. Podrobný popis předmětu plnění veřejné zakázky je uveden v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Interne KennungDodávka nízkopodlažních parciálních článkových trolejbusů
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34622300 Oberleitungsbusse
5. Los
LosLOT-0001