2. Verfahren
Verfahren
Titel: wykonanie prac związanych z letnim i zimowym utrzymaniem czystości jezdni i chodników na terenie miasta Grodków w latach 2025-2026 oraz utrzymanie terenów zieleni miejskiej w Grodkowie, terenów cmentarzy komunalnych w gminie Grodków (w miejscowościach Jędrzejów, Osiek Grodkowski, Żelazna i Bąków) oraz targowiska miejskiego w Grodkowie przy ul. Warszawskiej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac związanych z letnim i zimowym utrzymaniem czystości jezdni i chodników na terenie miasta Grodków w latach 2025-2026 oraz utrzymanie terenów zieleni miejskiej w Grodkowie, terenów cmentarzy komunalnych w gminie Grodków (w miejscowościach Jędrzejów, Osiek Grodkowski, Żelazna i Bąków) oraz targowiska miejskiego w Grodkowie przy ul. Warszawskiej. Przedmiotem usług jest: 1) oczyszczanie jezdni i chodników w okresie letnim i zimowym. 2) koszenie poboczy, 3) koszenie rowów przydrożnych, 4) pielęgnacja – plewienie rabat kwiatowych, 5) koszenie z grabieniem, 6) koszenie bez grabienia, 7) pielęgnacja żywopłotów, 8) podlewanie rabat kwiatowych, 9) koszenie powierzchni zielonej cmentarza, 10) wykonywanie prac korekcyjno-pielęgnacyjnych krzewów, 11) koszenie poboczy ścieżki, 12) sprzątanie placu targowego, 13) odśnieżaniem, usuwanie lodu i posypywanie piaskiem chodników oraz dojazdu na cmentarz, 14) malowanie ławek, 15) dezynfekcja koszy, 16) sprzątanie - zamiatanie w obrębie wiar przystankowych, 17) sprzątanie – mycie szyb w obrębie wiat, 18) czyszczenie punktów czerpania wody, zabezpieczenie ich na okres zimowy, ewentualne naprawy armatury, 19) usuwanie opadłych liści. Szczegółowy zakres usług określony został w załącznikach do zaproszenia oraz we wzorze umowy.
Interne Kennung: WR.ZP.271.7.2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 77314100 Anlegen von Rasen, 77211500 Baumpflege, 45233221 Straßenmarkierungsarbeiten, 90910000 Reinigungsdienste, 90918000 Entleerung von Abfallbehältern
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: wykonanie prac związanych z letnim i zimowym utrzymaniem czystości jezdni i chodników na terenie miasta Grodków w latach 2025-2026 oraz utrzymanie terenów zieleni miejskiej w Grodkowie, terenów cmentarzy komunalnych w gminie Grodków (w miejscowościach Jędrzejów, Osiek Grodkowski, Żelazna i Bąków) oraz targowiska miejskiego w Grodkowie przy ul. Warszawskiej.