525139-2026 - Wettbewerb
Lettland – Elektrizität – Elektroenerģijas piegāde
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Elektroenerģijas piegāde
Beschreibung: Elektroenerģijas piegāde
Interne Kennung: ORN/1-16/2026/20
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0000
525139-2026 - Konkurss
Latvija – Elektrība – Elektroenerģijas piegāde
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Elektroenerģijas piegāde
Apraksts: Elektroenerģijas piegāde
Iekšējais identifikators: ORN/1-16/2026/20
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 09310000 Elektrība
5. Daļa
Daļa: LOT-0000