525162-2026 - Wettbewerb
Polen – Kofferdurchleuchtungsausrüstung – Dostawa systemów do wykrywania materiałów wybuchowych EDSCB C3”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa systemów do wykrywania materiałów wybuchowych EDSCB C3”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: ” Dostawa systemów do wykrywania materiałów wybuchowych EDSCB C3”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ. Opis przedmiotu zamówienia według kodów Wspólnego Słownika Zamówień CPV: Główny kod CPV: 38581000-1 Urządzenia do prześwietlania bagażu Dodatkowy kod CPV: 38582000-8 Rentgenowskie urządzenia przeglądowe Zakres umowy wiąże się z powierzeniem przetwarzania danych osobowych, który zostanie uregulowany w umowie o powierzeniu przetwarzania danych osobowych. Wizja lokalna. Zamawiający przewiduje zorganizowanie dla wszystkich Wykonawców, którzy zgłoszą chęć udziału, wizji lokalnej miejsca objętego zakresem zamówienia. W związku z koniecznością przeprowadzenia wizji w warunkach działającego lotniska oraz w związku z podwyższonymi wymogami bezpieczeństwa, Zamawiający informuje, że w wizji będzie mogło wziąć nie więcej niż 2 przedstawicieli Wykonawcy. W celu zgłoszenia udziału w wizji, Wykonawcy obowiązani są wysłać za pośrednictwem Platformy Zakupowej wniosku do dnia 20.07.2026 r. do godziny 12:00. Termin wizji lokalnej wyznaczono na 21.07.2026 r. od godziny 10:00 (zbiórka w Terminalu, przed wejściem na kontrolę bezpieczeństwa pasażerów). Podczas wizji przedstawiciele Wykonawcy obowiązani są posiadać ze sobą dokument tożsamości. Zamawiający zastrzega sobie jednak możliwość odmowy dopuszczenia osoby do wizji lokalnej, w przypadku braku pozytywnej weryfikacji tej osoby przez SOL. Zamawiający potwierdzi Wykonawcom, którzy zgłosili chęć udziału w wizji lokalnej informację o wyznaczonym terminie. Udział w wizji lokalnej nie jest obowiązkowy i nie warunkuje złożenia oferty. Zamawiający żąda, aby udział produktów dostarczanych w ramach wykonywania Zamówienia pochodzących z państw członkowskich Unii Europejskiej lub państw, z którymi Wspólnota Europejska zawarła umowy o równym traktowaniu przedsiębiorców lub państw, wobec których na mocy decyzji Rady stosuje się przepisy dyrektywy 2014/25/UE, przekraczał 50%. Wykonawca wraz z ofertą obowiązany jest złożyć Oświadczenie o pochodzeniu produktu w zakresie dostarczanych urządzeń zgodnie z Załącznikiem nr 10 do SWZ. Zamawiający wyłącza możliwość udziału w postępowaniu wykonawców pochodzących z państw nienależących do Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG), Konfederacji Szwajcarskiej lub państw niebędących sygnatariuszami Porozumienia w sprawie zamówień rządowych (GPA) zawartego w ramach Światowej Organizacji Handlu. Oferty złożone przez podmioty z Chińskiej Republiki Ludowej (ChRL) lub podmioty przez nie kontrolowane zostaną odrzucone. Zamawiający nie wyraża zgody na powierzenie jakiejkolwiek części zamówienia podwykonawcom, podmiotom trzecim (udostępniającym zasoby) lub dostawcom kluczowych komponentów, którzy są zarejestrowani w ChRL, są kontrolowani przez podmioty z ChRL lub których personel realizujący zadania na terenie portu lotniczego nie posiada obywatelstwa państwa członkowskiego UE/NATO.
Interne KennungNr sprawy: 2026/05/00009
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38581000 Kofferdurchleuchtungsausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38582000 Röntgenkontrollausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa systemów do wykrywania materiałów wybuchowych EDSCB C3
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: ”Dostawa systemów do wykrywania materiałów wybuchowych EDSCB C3” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung2026/05/00009