2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verwerving van twaalf (12) Underwater Remotely Operated Vehicles (UW ROV) ten behoeve van de genie‑duikers, de Dienst voor Opruiming en Vernietiging van Ontploffingstuigen (DOVO), de Naval Mine Warfare Group (NMW Gp) en de Special Forces Group (SF Gp), evenals de benodigde accessoires, reserveonderdelen, specifieke gereedschappen, documentatie en de opleiding.
Beschreibung: Twaalf (12) Underwater Remotely Operated Vehicles (UW ROV) ten behoeve van de genie‑duikers, de Dienst voor Opruiming en Vernietiging van Ontploffingstuigen (DOVO), de Naval Mine Warfare Group (NMW Gp) en de Special Forces Group (SF Gp), evenals de benodigde accessoires, reserveonderdelen, specifieke gereedschappen, documentatie en de opleiding.
Interne Kennung: 26NA005
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35512400 Unbemannte Unterwasserfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 26NA005 - 1
Beschreibung: Verwerving van twaalf (12) Underwater Remotely Operated Vehicles (UW ROV) ten behoeve van de genie‑duikers, de Dienst voor Opruiming en Vernietiging van Ontploffingstuigen (DOVO), de Naval Mine Warfare Group (NMW Gp) en de Special Forces Group (SF Gp), evenals de benodigde accessoires, reserveonderdelen, specifieke gereedschappen, documentatie en de opleiding.
Interne Kennung: 1