525209-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Fuhrparkverwaltung – Gépjárműpark bérlete, flottaüzemeltetés
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gépjárműpark bérlete, flottaüzemeltetés
Beschreibung: Jelen közbeszerzési eljárás célja: az alábbiakban részletezett minimum műszaki paraméterekkel rendelkező, 98 db, illetve esetlegesen maximum további 20 db új gépjárművek Ajánlatkérő részére bérleti és flottarendszerű üzemeltetési konstrukcióban történő biztosítása. A részletes műszaki leírást a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR001433432026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Ajánlatkérő a közbeszerzési eljárást a Kbt. 81. § (1) bekezdés szerinti uniós nyílt közbeszerzési eljárás szabályai és a közszolgáltatók közbeszerzéseire vonatkozó sajátos közbeszerzési szabályokról szóló 307/2015. (X. 27.) Korm. rendelet alapján folytatja le.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50111100 Fuhrparkverwaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Az MVM Démász Áramhálózati Kft. részére közúti gépjárműpark tartós bérlete és teljes körű flottarendszerű üzemeltetése. Mennyisége: összesen 98 db gépjármű (alapmennyiség) + 20 db opciós mennyiség. Ajánlatkérő a fent megjelölt alapmennyiség 100%-ára lehívási kötelezettséget vállal. Nyertes ajánlattevő köteles az alábbi kapcsolódó flottarendszerű üzemeltetési szolgáltatások nyújtására a szerződés teljes időtartama alatt: 1. Gépjármű megrendelés, forgalomba helyezés és átadás bonyolítása 2. Gépjármű tartós bérletbe adása 3. Káresemények biztosítási ügyintézése 4. Téli-nyári gumicserék szervezése, gumiabroncsok karbantartása, javítása 5. Karbantartás, javításszolgáltatás 6. Assistance-szolgáltatás 7. Riportolás 8. Adó és illetékfizetés (kivéve a Cégautó adó és a Gépjárműadó/súlyadó) 9. Hatósági ügyintézés A részletes műszaki leírást, mennyiséget, valamint az egyes gépjárművekre vonatkozó felépítményeket és kiegészítéseket a közbeszerzési dokumentumok „Igénylista és Ártáblázat” és a Műszaki specifikáció tartalmazza. A flottarendszerű üzemeltetés részletes leírását a Műszaki specifikáció, valamint a szerződéstervezet tartalmazza. Ajánlatkérő nem fogad el használt, bontott gépjárműveket, azaz a megajánlásra kerülő gépjárműveknek újaknak kell lenniük. Új jármű: Az a gépjármű, amely forgalomba helyezve sem Magyarországon, sem pedig külföldön nem volt, továbbá bemutató, illetve próbajárműként sem használták. A beszerzés továbbá magában foglalja az új gépjárművek II.2.3) pont szerinti teljesítési helyekre történő szállítását, a szerződéstervezetben foglaltak szerint. Ajánlatkérő részéről nem elvárás, hogy Ajánlattevő az egyes járműkategóriákon belül azonos típusú és azonos üzemanyag-hajtású járműveket ajánljon meg. Amennyiben a közbeszerzési dokumentumok bármelyik része valamilyen gyártmányú, típusú, eredetű dologra, eljárásra, védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, származásra vagy gyártási folyamatra való hivatkozást tartalmaz, úgy Ajánlatkérő az azzal egyenértékű teljesítést is elfogadja a 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdés alapján. Az eljárás a tiszta közúti járművek beszerzésének az alacsony kibocsátású mobilitás támogatása érdekében történő előmozdításáról szóló 397/2022. (X. 20.) Korm. Rendelet hatálya alá tartozik. További részletek a műszaki leírásban, közbeszerzési dokumentumokban és a szerződéstervezetben.
Interne Kennung: EKR001433432026/1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Az alapmennyiségként megjelölt, kötelezően lehívandó gépjárműveken túl további 20 db gépjármű lehívása bármely gépjármű kategóriából Ajánlatkérő egyoldalú jognyilatkozatával, egyedi sorszámozott megrendelés kibocsátásával történik.