See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SUKCESYWNE ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW O KODZIE 190805, POCHODZĄCYCH Z OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW NALEŻĄCYCH DO SOSNOWIECKICH WODOCIĄGÓW S.A., POPRZEZ ICH TRANSPORT I ODZYSK - Z PODZIAŁEM NA 6 CZĘŚCI (2026-2027)
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje usługi polegające na sukcesywnym zagospodarowaniu odpadów o kodzie 19 08 05, pochodzących z oczyszczalni ścieków należących do Sosnowieckich Wodociągów S.A., poprzez ich transport i odzysk, z wyjątkiem odzysku, o którym mowa w art. 96 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 roku o odpadach, zwanej dalej „ustawą o odpadach” oraz przetwarzania ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych w instalacjach – w przypadkach stosowania ich w ramach rekultywacji lub zagospodarowania obiektów będących instalacjami (w tym składowiskami odpadów). Przedmiot zamówienia został podzielony na 6 części.
Interne Kennung: 1/2025/TO/PZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1.SUKCESYWNE ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW O KODZIE 190805, POPRZEZ ICH TRANSPORT I ODZYSK- CZĘŚĆ A (2026)
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje usługi polegające na sukcesywnym zagospodarowaniu odpadów o kodzie 19 08 05, pochodzących z oczyszczalni ścieków RADOCHA II, w ilości max. 6700 Mg, poprzez ich transport i odzysk, z wyjątkiem odzysku, o którym mowa w art. 96 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 roku o odpadach, zwanej dalej „ustawą o odpadach” oraz przetwarzania ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych w instalacjach – w przypadkach stosowania ich w ramach rekultywacji lub zagospodarowania obiektów będących instalacjami (w tym składowiskami odpadów).
Interne Kennung: 1/2025/TO/PZP.1
Los: LOT-0002
Titel: 2.SUKCESYWNE ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW O KODZIE 190805, POPRZEZ ICH TRANSPORT I ODZYSK- CZĘŚĆ B (2026)
Interne Kennung: 1/2025/TO/PZP.2
Los: LOT-0003
Titel: 3.SUKCESYWNE ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW O KODZIE 190805, POPRZEZ ICH TRANSPORT I ODZYSK- CZĘŚĆ C (2027)
Interne Kennung: 1/2025/TO/PZP.3
Los: LOT-0004
Titel: 4.SUKCESYWNE ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW O KODZIE 190805, POPRZEZ ICH TRANSPORT I ODZYSK- CZĘŚĆ D (2027)
Interne Kennung: 1/2025/TO/PZP.4
Los: LOT-0005
Titel: 5.SUKCESYWNE ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW O KODZIE 190805, POPRZEZ ICH TRANSPORT I ODZYSK- CZĘŚĆ E (2026)
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje usługi polegające na sukcesywnym zagospodarowaniu odpadów o kodzie 19 08 05, pochodzących z oczyszczalni ścieków ZAGÓRZE, w ilości max. 700 Mg, poprzez ich transport i odzysk, z wyjątkiem odzysku, o którym mowa w art. 96 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 roku o odpadach, zwanej dalej „ustawą o odpadach” oraz przetwarzania ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych w instalacjach – w przypadkach stosowania ich w ramach rekultywacji lub zagospodarowania obiektów będących instalacjami (w tym składowiskami odpadów).
Interne Kennung: 1/2025/TO/PZP.5
Los: LOT-0006
Titel: 6.SUKCESYWNE ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW O KODZIE 190805, POPRZEZ ICH TRANSPORT I ODZYSK- CZĘŚĆ F (2027)
Interne Kennung: 1/2025/TO/PZP.6