See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: FDZP.226.16.2026 Dostawa specjalistycznego sprzętu medycznego jednorazowego uzytku dla PRACOWNI HEMODYNAMIKI
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest dostawa specjalistycznego sprzętu medycznego jednorazowego użytku dla PRACOWNI HEMODYNAMIKI. Opis i charakterystyka przedmiotu zamówienia zostały szczegółowo opisane w załączniku nr 1A do SWZ. Postępowanie zostało podzielone na 23 części nazwane przez Zamawiającego pakietami. Potencjalny Wykonawca może złożyć ofertę do jednej, do kilku lub do wszystkich części przedmiotu zamówienia. Zamawiający wyodrębnił wszystkie istotne elementy przedmiotu zamówienia przez określenie pewnych norm jakościowych i doprecyzowanie również szczegółowo opis warunki, miejsce i czas dostawy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111710 Angiografie-Ausstattung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Zestawy do elektrofizjologii
Beschreibung: Zestawy do elektrofizjologii
Haupteinstufung (cpv): 33111730 Angioplastie-Ausstattung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak opcji
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - Cewniki prowadzące do angioplastyki
Beschreibung: Cewniki prowadzące do angioplastyki
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - Zestaw do oceny istotności zmian granicznych i mikrokrążenia.
Beschreibung: Zestaw do oceny istotności zmian granicznych i mikrokrążenia.
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 - System do litotrypsji wewnątrznaczyniowej
Beschreibung: System do litotrypsji wewnątrznaczyniowej
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 - Stentgrafty wieńcowe.
Beschreibung: Stentgrafty wieńcowe.
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 - Zestaw do PTCA bocznych i małych, krętych naczyń
Beschreibung: Zestaw do PTCA bocznych i małych, krętych naczyń
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7- Zestaw do PTCA z dostępu promieniowego.
Beschreibung: Zestaw do PTCA z dostępu promieniowego.
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 - Drobny sprzęt.
Beschreibung: Drobny sprzęt.
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 -Balony do kontrapulsacji.
Beschreibung: Balony do kontrapulsacji.
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 -Elektrody do stymulacji czasowej.
Beschreibung: Elektrody do stymulacji czasowej.
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 - Jałowy zestaw fartuchów, serwet i chust do zabiegów inwazyjnych (koronarografia, PCI) oraz do implantacji i stymulatorów.
Beschreibung: Jałowy zestaw fartuchów, serwet i chust do zabiegów inwazyjnych (koronarografia, PCI) oraz do implantacji i stymulatorów.
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 - Kolec do oszczędzania kontrastu i płynów infuzyjnych oraz dren do kontrastu.
Beschreibung: Kolec do oszczędzania kontrastu i płynów infuzyjnych oraz dren do kontrastu.
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13 - Balony tnące
Beschreibung: Balony tnące
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14 - Sondy IVUS oraz FFR kompatybilne z aparatem Polaris Multi
Beschreibung: Sondy IVUS oraz FFR kompatybilne z aparatem Polaris Multi
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15 - Zestaw do PTCA w ostrych zespołach wieńcowych
Beschreibung: Zestaw do PTCA w ostrych zespołach wieńcowych
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16 - Zestawy do zabiegów planowanej angioplastyki wieńcowej
Beschreibung: Zestawy do zabiegów planowanej angioplastyki wieńcowej
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17 - Zestaw do zabiegów angioplastyki zmian trudnych, krętych, długich i zwapniałych
Beschreibung: Zestaw do zabiegów angioplastyki zmian trudnych, krętych, długich i zwapniałych
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18 - Stenty cienkościenne.
Beschreibung: Stenty cienkościenne.
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19 -Koszulki naczyniowe zbrojone
Beschreibung: Koszulki naczyniowe zbrojone
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20 - Drobny sprzęt do PTCA
Beschreibung: Drobny sprzęt do PTCA
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21 - Zestaw do aterektomii rotacyjnej ROTAPro
Beschreibung: Zestaw do aterektomii rotacyjnej ROTAPro
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22 - Stenty i balony do leczenia restenozy
Beschreibung: Stenty i balony do leczenia restenozy
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23 - Stenty do bifurkacji cienkościenne, balony pokryte lekiem
Beschreibung: Stenty do bifurkacji cienkościenne, balony pokryte lekiem