525225-2026 - Ergebnis
Tschechien – Fußbodenbeläge – Výměna podlahových krytin v budovách MMR
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVýměna podlahových krytin v budovách MMR
BeschreibungPředmětem veřejných zakázek zadávaných na základě rámcové dohody („dílčích objednávek“) je provádění dodávek a pokládek podlahových krytin v budovách zadavatele a práce s tím související. V podrobnostech viz závazný návrh rámcové dohody, který tvoří přílohu č. 3 zadávací dokumentace.
Interne KennungVZ/2025/93/1410
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44112200 Fußbodenbeläge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39531000 Teppiche, 45430000 Bodenbelags- und Wandverkleidungsarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel je oprávněn ve smyslu § 100 odst. 2 ZZVZ a § 222 odst. 10 ZZVZ uzavřít novou smlouvu na veřejnou zakázku s jiným dodavatelem (resp. účastníkem zadávacího řízení), a to za podmínek uvedených v zadávací dokumentaci.