2. Verfahren
Verfahren
Titel: Integratie en Distributie
Beschreibung: De gemeente Deventer is voornemens om een Overeenkomst aan te gaan met één Opdrachtnemer voor de levering (inclusief het gebruiksrecht), de implementatie, het beheer en het onderhoud van een ICT-oplossing (distributie- en integratie-software) voor alle deelnemende gemeenten van de DOWR. De DOWR-gemeenten beogen een langdurig partnership hieromtrent aan te gaan. De ICT-oplossing wordt geleverd in SaaS-vorm (Software-as-a-Service) met de concrete voorwaarde dat de ICT-oplossing aldus vanuit de door de leverancier aangeboden / aangewezen locatie(s) remote en webbased voor het gebruik van de DOWR-gemeenten beschikbaar wordt gesteld. Eveneens wordt het technisch beheer ten aanzien van deze ICT-oplossing door de leverancier in de service inbegrepen en meegeleverd. Het functioneel beheer van de ICT-oplossing geschiedt zo veel mogelijk door de DOWR-gemeenten zelf. Zie aanbestedingsdocument "Leidraad"
Interne Kennung: I&D25-DOWR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie "Aanbestedingsleidraad distributie en integratiesoftware.PDF"
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Gemeente Deventer (namens de DOWR) is voornemens een Opdracht te verstrekken voor de (her-)verwerving van integratie- en distributie-software (in het vervolg ook wel: de ICT-oplossing of de Oplossing). De DOWR-gemeenten zijn bezig met het verSaaSen van hun applicatielandschap. Hiervoor dient de DOWR haar huidige on-premise distributiesoftware te (her)verwerven. In aanvulling hierop heeft de DOWR behoefte aan een integratieplatform. Op basis hiervan wenst de DOWR een zo integraal mogelijke ICT-oplossing voor integratie- en distributie-software via een openbare Europese aanbesteding in de markt te zetten. De gemeente Deventer voert namens een samenwerkingsverband tussen verschillende gemeenten deze aanbesteding uit. Het gaat hier dan specifiek om de DOWR-gemeenten, te weten: gemeente Deventer, gemeente Olst-Wijhe en gemeente Raalte. Alle DOWR-gemeenten zullen gebruik maken van de aan te besteden oplossing. Gemeente Deventer laat zich bij deze aanbestedingsprocedure ondersteunen door adviesbureau InnoviQ. Zie verder de Aanbestedingsleidraad. €1,-
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Geen opties