2. Verfahren
Verfahren
Titel: Całoroczne utrzymanie terenów zieleni miejskiej w Tarnobrzegu w latach 2026-2028
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn.: Całoroczne utrzymanie terenów zieleni miejskiej w Tarnobrzegu w latach 2026-2028 w zakresach: - Zakres I - Rejon 1: Przywiśle - Zakres II - Rejon 2: Centrum - Zakres III - Rejon 3: Wschód - Zakres IV - Rejon 4: Park Dzikowski i Aleja Lipowa Zamówienie dotyczy całorocznego kompleksowego utrzymania ogólnodostępnych terenów zieleni miejskiej w Tarnobrzegu: parków, w tym zabytkowego Parku Dzikowskiego i Alei Lipowej, skwerów, zieleńców, zieleni urządzonej wzdłuż dróg komunikacyjnych, a także zieleni nieurządzonej w latach 2026-2028. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje realizację następujących grup robót: pielęgnacja, zakładanie i utrzymanie zieleni niskiej (trawniki, kwietniki, runo, krzewy, dno zbiorników wodnych), pielęgnacja i utrzymanie zieleni wysokiej (drzewa), utrzymanie elementów małej architektury, stanowiących wyposażenie parków i zieleńców (dotyczy Rejon IV: Park Dzikowski i Aleja Lipowa), całoroczne utrzymanie czystości i porządku na terenie parków i zieleńców oraz zbiorników wodnych utrzymanie letnie i zimowe wybranych alejek, chodników, placów i schodów terenowych położonych w obrębie parków i zieleńców. Zakres terenowy niniejszego zamówienia obejmuje cztery rejony, w obrębie granic administracyjnych miasta Tarnobrzega. Każdy z rejonów stanowi odrębny zakres zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 701519-2025
Interne Kennung: BZP-I.271.64.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77340000 Baum- und Heckenschnitt, 77211400 Fällen von Bäumen, 77314100 Anlegen von Rasen, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen, 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen, 90620000 Schneeräumung, 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Całoroczne utrzymanie terenów zieleni miejskiej w Tarnobrzegu w latach 2026-2028- Zakres II - Rejon 2: Centrum
Beschreibung: Zakres zamówienia określony został w SWZ oraz w załącznikach do SWZ
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Całoroczne utrzymanie terenów zieleni miejskiej w Tarnobrzegu w latach 2026-2028- Zakres III - Rejon 3: Wschód
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Całoroczne utrzymanie terenów zieleni miejskiej w Tarnobrzegu w latach 2026-2028- Zakres IV - Rejon 4: Park Dzikowski i Aleja Lipowa
Interne Kennung: Część 4