2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa asysty technicznej i rozwoju (ATiR) Zintegrowanego Systemu informatycznego ZSI-ULC
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa asysty technicznej i rozwoju (ATiR) Zintegrowanego Systemu Informatycznego ZSI-ULC wytworzonego w projekcie o nazwie „Doskonalenie i rozbudowa Zintegrowanego Systemu Informatycznego ZSI-ULC” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa nr II „E-administracja i otwarty rząd”, Działanie nr 2.2 „Cyfryzacja procesów back-office w administracji rządowej”, świadczona w wymiarze łącznego limitu 6 365 (słownie: sześć tysięcy trzysta sześćdziesiąt pięć) roboczogodzin w okresie trwania umowy. Głównym celem przedmiotowych usług będzie utrzymanie, modyfikacja i rozwój modułów a także komponentów dziedzinowych i narzędziowych systemu ZSI-ULC zgodnie ze schematem zawartym w rozdziale III załącznika nr 2 do SWZ – Opisu przedmiotu zamówienia (OPZ). Przedmiot zamówienia został szczegółowo określony w niniejszej SWZ oraz w załącznikach do SWZ, a w szczególności w OPZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik nr 3 do SWZ. Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia znajdują się jakiekolwiek znaki towarowe, patenty lub pochodzenie źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego Wykonawcę – należy przyjąć, że Zamawiający podał opis ze wskazaniem na typ i dopuszcza składanie ofert równoważnych o parametrach nie gorszych niż te, które zostały podane w opisie przedmiotu zamówienia (podstawa prawna – art. 99 ust. 5 ustawy). Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia występują normy, oceny techniczne, specyfikacje techniczne lub systemy referencji technicznych o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy, należy to traktować jedynie jako pomoc w opisie przedmiotu zamówienia. W każdym przypadku dopuszczalne są rozwiązania równoważne. Zamawiający nie odrzuci oferty za brak zgodności z wyżej wymienionymi pod warunkiem, że Wykonawca udowodni w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia (podstawa prawna – art. 101 ust. 5 ustawy).
Interne Kennung: ULC-BIN-25-8/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie jest prowadzone na podstawie art. 132 ustawy. W przedmiotowym postępowaniu, zgodnie z treścią art. 139 ust. 1 ustawy, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny złożonych ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, opisanych w Rozdziale XIII SWZ. Z uwagi na fakt, iż Zamawiający przewidział zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy, zgodnie z treścią art. 139 ust. 2 ustawy, oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu, spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, w zakresie wskazanym przez Zamawiającego, składane na formularzu Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ), zobowiązany będzie złożyć wyłącznie Wykonawca, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, z zachowaniem terminu wyznaczonego przez Zamawiającego.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72240000 Systemanalyse und Programmierung, 80533100 Ausbildung im Umgang mit Computern
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ULC-BIN-25-08/2026