2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konsultatsiooniteenus toetuste taotlemiseks siseriiklikest, Euroopa Liidu ja muudest piirkondlikest meetmetest
Beschreibung: Hanke esemeks on konsultatsiooniteenus Lääne-Eesti vesikonna veemajanduskava elluviimiseks toetuste taotlemiseks siseriiklikest, Euroopa Liidu ja muudest piirkondlikest meetmetest. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 310086-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0000