2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa systemu do realizacji szyfrowanych połączeń pomiędzy Ośrodkami Przetwarzania Danych Zamawiającego administrowanymi przez Centrum e-Zdrowia.
Beschreibung: 1. Dostawa systemu do realizacji szyfrowanych połączeń pomiędzy Ośrodkami Przetwarzania Danych Zamawiającego administrowanymi przez Centrum e-Zdrowia (zwany dalej: „Systemem”), składającego się z urządzeń wraz z niezbędnym oprogramowaniem oraz ich instalacją i wsparciem technicznym w technologii DWDM (zwane dalej: Urządzeniami). 2. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówienia opcjonalnego w zakresie przeniesienia Urządzeń wraz z niezbędnym oprogramowaniem do wskazanych przez Zamawiającego miejsc (Ośrodków Przetwarzania Danych) oraz dokonanie rekonfiguracji Systemu.
Vorherige Bekanntmachung: 516075-2025
Interne Kennung: ZPRZ.270.126.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Uzasadnienie procedury przyspieszonej: Termin składania ofert skrócony na podstawie art. 138 ust. 2 pkt.1 opublikowano wstępne ogłoszenie o którym mowa w art. 89 ustawy Pzp. Ogłoszenie nr 303745-2025 z dnia 13.05.2025 r.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówienia opcjonalnego w zakresie przeniesienia Urządzeń wraz z niezbędnym oprogramowaniem do wskazanych przez Zamawiającego miejsc (Ośrodków Przetwarzania Danych) oraz dokonanie rekonfiguracji Systemu.