2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x2 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Chełmku
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest zakup nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z napędem 4x2 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Chełmku. Zamówienie jest współfinansowane ze środków: Gminy Chełmek, Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego, Powiatu Oświęcimskiego oraz ze środków własnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 11 do SWZ. Warunki realizacji zamówienia określają odpowiednio: opis przedmiotu zamówienia (załącznik nr 11 do SWZ) oraz projektowane postanowienia umowy – wzór umowy (załącznik nr 10 do SWZ). Dostarczony samochód musi być wolny od wszelkich wad i uszkodzeń, musi posiadać odpowiednie okablowanie, zasilacze oraz wszystkie inne komponenty, zapewniające właściwą instalację i użytkowanie (np. przewody zasilające itp.). Wykonawca zobowiązuje się do prawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ i w umowie, zasadami wiedzy technicznej i należytej staranności, oraz zgodnie z aktualnymi normami i z obowiązującymi przepisami.
Interne Kennung: OSP.Chelmek.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001