2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa infrastruktury informatycznej w ramach projektu „Rozwój e-usług w Powiecie Pszczyńskim” – Etap II
Beschreibung: Zakup i dostawa infrastruktury informatycznej w ramach projektu „Rozwój e-usług w Powiecie Pszczyńskim” – Etap II Przedmiotowe postępowanie podzielona na dwie części. Część 1: Zakup i dostawa infrastruktury informatycznej w ramach projektu „Rozwój e-usług w Powiecie Pszczyńskim”. Przedmiot zamówienia obejmuje zakup i dostawę sprzętu m.in. stacje robocze, monitory do stacji roboczej, laptop typ I, laptop typ II, pakiety oprogramowania biurowego, aparaty fotograficzne, oprogramowanie bezpieczeństwa, oprogramowanie do kopii zapasowych. Sprzęt opisany w przedmiotowym postępowaniu zostanie zainstalowany w Wydziałach Starostwa Powiatowego w Pszczynie. Część 2: Szkolenia dla pracowników w Ramach projektu „Rozwój e-usług w Powiecie Pszczyńskim”. Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie szkoleń z zakresu: szkolenie specjalistyczne ESET, szkolenie specjalistyczne Proxmox, szkolenie specjalistyczne CEPH. Szkolenia zostaną przeprowadzone w ramach cross-financingu jako element wzmacniania cyberbezpieczeństwa w kontekście podniesienia kompetencji cyfrowej pracowników. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 368982-2026
Interne Kennung: IZ.272.7.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme, 72268000 Bereitstellung von Software, 48624000 Betriebssystemsoftwarepaket für Personalcomputer (PC), 72263000 Software-Implementierung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 79632000 Personalschulung, 80510000 Spezialausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Zakup i dostawa infrastruktury informatycznej w ramach projektu „Rozwój e-usług w Powiecie Pszczyńskim”.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje zakup i dostawę sprzętu m.in. stacje robocze, monitory do stacji roboczej, laptop typ I, laptop typ II, pakiety oprogramowania biurowego , aparaty fotograficzne, oprogramowanie bezpieczeństwa, oprogramowanie do kopii zapasowych. Sprzęt opisany w przedmiotowym postępowaniu zostanie zainstalowany w Wydziałach Starostwa Powiatowego w Pszczynie.
Interne Kennung: IZ.272.7.2026.1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme, 72268000 Bereitstellung von Software, 48624000 Betriebssystemsoftwarepaket für Personalcomputer (PC), 72263000 Software-Implementierung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Szkolenia dla pracowników w Ramach projektu „Rozwój e-usług w Powiecie Pszczyńskim”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie szkoleń z zakresu: szkolenie specjalistyczne ESET, szkolenie specjalistyczne Proxmox, szkolenie specjalistyczne CEPH. Szkolenia zostaną przeprowadzone w ramach cross-financingu jako element wzmacniania cyberbezpieczeństwa w kontekście podniesienia kompetencji cyfrowej pracowników.
Interne Kennung: IZ.272.7.2026.2
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung