See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi transportu sanitarnego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportu sanitarnego dla pacjentów Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przez personel posiadający odpowiednie kwalifikacje, odpowiednimi do tego celu środkami transportu, zgodnie z potrzebami Zamawiającego. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 części.
Vorherige Bekanntmachung: 307875-2026
Interne Kennung: DZP.281.36A.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część nr 1 –– transport sanitarny lekarski
Beschreibung: W składzie 3-osobowym: lekarz, pielęgniarka lub ratownik medyczny, kierowca. Szacunkowa liczba kilometrów realizowana przez poszczególne zespoły oraz szacunkowy czas realizacji świadczeń na wezwanie wraz z określeniem ich składu zostały określone w formularzu cenowym nr 4.1 do specyfikacji warunków zamówienia (dalej w treści: SWZ).
Interne Kennung: Część nr 1 – – transport sanitarny lekarski
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku zwiększonego zapotrzebowania na daną usługę transportu sanitarnego. Skorzystanie z prawa opcji następuje poprzez pisemne powiadomienie Wykonawcy przez Zamawiającego. Zamawiający może skorzystać z dowolnej liczby opcji, przy czym łączna wartość zamówienia realizowanego w ramach prawa opcji nie może przekroczyć 40% maksymalnej wartości umowy brutto, określonej w § 3 ust. 1 niniejszej umowy. Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tytułu nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji lub niewykorzystania go w pełnym zakresie. Do usług realizowanych w ramach prawa opcji stosuje się wszystkie postanowienia niniejszej umowy, w szczególności dotyczące terminów realizacji, reklamacji.
Los: LOT-0002
Titel: część nr 2 – transport sanitarny
Beschreibung: (w składzie 2-osobowym: pielęgniarka lub ratownik medyczny, kierowca) .Szacunkowa liczba kilometrów realizowana przez poszczególne zespoły oraz szacunkowy czas realizacji świadczeń na wezwanie wraz z określeniem ich składu zostały określone w formularzu cenowym zał 4.2 do specyfikacji warunków zamówienia (dalej w treści: SWZ
Interne Kennung: Część nr 2 – transport sanitarny