See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren, plaatsen en onderhoud van parkeerautomaten en infopanelen voor de Stad Brugge
Beschreibung: De opdracht omvat volgende diensten: • Het leveren, plaatsen en indienststellen van nieuwe parkeerautomaten in de binnenstad van Brugge; • Het leveren, plaatsen en indienststellen van een centraal beheerssysteem voor de nieuwe parkeerautomaten; • Het onderhoud van de parkeerautomaten met inbegrip van leveren en plaatsen van reserve-onderdelen; • Het leveren van tickets voor de parkeerautomaten; • Het leveren, plaatsen en onderhouden van infopanelen voor het digitaal parkeren.
Interne Kennung: BRUGGE-2026-023-LD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51214000 Installation von Parkuhren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38730000 Parkuhren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: BRUGGE-2026-023-LD - 1
Interne Kennung: 1