See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poradenské činnosti pro ÚP ČR - Pardubický kraj IV
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky (dále také jen „VZ“) je zajištění poradenských činností dle § 105 odst. 1 písm. a) zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „ZoZ“) pro uchazeče a zájemce o zaměstnání a účastníky pracovní rehabilitace (dále jen „účastník/účastníci poradenských činností“).
Vorherige Bekanntmachung: 48120-2022
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nadlimitní veřejná zakázka
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80570000 Ausbildung in der Persönlichkeitsentwicklung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Hledám zaměstnání
Beschreibung: Poradenský program bude zaměřen na motivaci a aktivizaci účastníků k uplatnění na trhu práce, a to prostřednictvím osvojení znalostí pro lepší orientaci na trhu práce, nácviku dovedností a technik vyhledávání zaměstnání a sebepoznání.
Interne Kennung: E/POR/1/2022/VZ-4
Los: LOT-0005
Titel: Digitální gramotnost dle sylabu e-Citizen
Beschreibung: Poradenský program zaměřený na zvýšení digitální vzdělanosti, rozvíjení digitálních kompetencí a zvýšení využívání technologií jako nástroje řízení profesní kariéry. Program dále poskytne praktický nácvik řešení běžných denních aktivit, životních situací s využitím informačních technologií a nácvik získávání informací z internetu. Dále seznámí účastníky s možnými riziky využívání digitálních technologií a poskytne návod, jak bezpečně využívat internet.
Interne Kennung: E/POR/5/2022/VZ-4
Los: LOT-0002
Titel: Bilanční diagnostika
Beschreibung: Poradenský program bude zaměřen na komplexní posouzení schopností a možností účastníka v návaznosti na jeho budoucí pracovní uplatnění. Důraz bude kladen na individuální poradenství a na poradenskou pomoc účastníkovi. Výstup z bilanční diagnostiky bude zdrojem informací k využití potenciálu účastníka, k rozpoznání a hodnocení jeho vlastních schopností, nastavení reálných představ o budoucí pracovní realizaci.
Interne Kennung: E/POR/2/2022/VZ-4