See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zhotovení projektové dokumentace, získání veřejnoprávního povolení k umístění stavby a zajištění uzavření smluv dle ustanovení § 104 ZEK – Region 3
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je zajištění (i) provedení studie proveditelnosti; (ii) zajištění vyplnění Dotazníku SOCAM u adresních míst Zadavatelem určených v Pokynu; (iii) zhotovení projektové dokumentace; (iv) uzavření smlouvy dle ustanovení § 104 ZEK k zajištění výkonu oprávnění umístit a provozovat komunikační vedení a zařízení ve vlastnictví Zadavatele dle Správního rozhodnutí na nemovitosti s každým vlastníkem nemovitosti dotčené umístěním a provozováním komunikačního vedení a zařízení ve vlastnictví Zadavatele, (v) sjednání souhlasu k umístění komunikačního vedení a zařízení ve vlastnictví Zadavatele na nemovitosti s vlastníkem nemovitosti, je-li dotčenou nemovitostí budova; (vi) podání žádosti o vydání Správního rozhodnutí a získání pravomocného Správního rozhodnutí dle Stavebního zákona a/nebo zajištění veškerých veřejnoprávních povolení, souhlasů či rozhodnutí, veškeré dokumentace, podkladů, souhlasů či vyjádření nezbytných pro umístění komunikačního vedení a zařízení ve vlastnictví Zadavatele na nemovitostech, není-li k umístění komunikačního vedení a zařízení dle Stavebního zákona třeba Správního rozhodnutí nebo jedná-li se o přípojku do 100 m délky dle Liniového zákona, pro stavbu vedení a zařízení veřejné komunikační sítě v Lokalitě za podmínek uvedených v Zadávací dokumentaci; (vii) poskytování asistence a dozoru Dodavatelem v další fázi Projektu, kdy takovou fází je umístění a zhotovení stavby komunikačního vedení a zařízení ve vlastnictví Zadavatele na nemovitostech ve vlastnictví jiných osob, a tomu odpovídající povinnost Dodavatele (a) je-li Zadavatelem vyzván, účastnit se kontrolního dne nebo jednání v místě provádění stavby komunikačního vedení a zařízení ve vlastnictví Zadavatele, (b) poskytnout součinnost a řešení v situacích vzniklých v průběhu provádění stavby komunikačního vedení a zařízení ve vlastnictví Zadavatele, souvisí-li situace s jakoukoliv činností dle kteréhokoliv milníku určeného čl. V odst. 1 Zadávací dokumentace, (c) upravit nebo změnit již zhotovenou dokumentaci pro provedení stavby. Zadavatel asistenci a dozor dle čl. IV odst. 3 bod (vi) Zadávací dokumentace předpokládá v rozsahu pět (5) „mandays“ na jednu (1) Lokalitu, přičemž „manday“ znamená poskytování asistence a dozoru dle čl. IV odst. 3 bod (vi) Zadávací dokumentace v souhrnu nejvýše osm (8) hodin v průběhu jednoho kalendářního dne.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část IO04
Beschreibung: Zhotovení projektové dokumentace, získání veřejnoprávního povolení k umístění stavby a zajištění uzavření smluv dle ustanovení § 104ZEK a zajištění vyplnění dotazníku SOCAM u adresních míst
Interne Kennung: část 2
Los: LOT-0002
Titel: Část IO17_V
Interne Kennung: část 5