See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Polielektrolit beszerzése 4 részben
Beschreibung: Vízművek részére polielektrolit szállítása 4 részben, mely feladat a műszaki leírásban részletesen meghatározott polielektrolit és segédanyag adásvételére és kapcsolódó szolgáltatások elvégzésére vonatkozik. A feladat magában foglalja szennyvíz iszap víztelenítéshez és iszapsűrítéshez adagolt polielektrolit szállítását az egyes részekben megadott telephelyekre, valamint a vegyszer felhasználásával kapcsolatos adagolás és alkalmazástechnikai szolgáltatási feladatok ellátását, a szükséges szaktanácsadást is. Ajánlatkérők részenként kívánnak keretszerződést kötni.
Interne Kennung: EKR001064122024
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24000000 Chemische Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Polielektrolit beszerzése 2.
Beschreibung: Keretszerződés megkötése a műszaki leírásban és közbeszerzési dokumentumokban részletesen meghatározott polielektrolit és segédanyag adásvételére és kapcsolódó szolgáltatások elvégzésére. A feladat magában foglalja szennyvíz iszap víztelenítéshez és iszapsűrítéshez adagolt polielektrolit szállítását a megadott telephelyekre és raktárakba, valamint a vegyszer felhasználásával kapcsolatos adagolás és alkalmazástechnikai szolgáltatási feladatok ellátását, a szükséges szaktanácsadást is. Ajánlatkérő 2 szerződést kíván kötni a nyertes ajánlattevővel. Keretmennyiség: A BAKONYKARSZT Víz- és Csatornamű Zrt. részére alapmennyiség 65 000 kg polielektrolit. A BAKONYKARSZT Víz- és Csatornamű Zrt. részére alapmennyiség 5000 kg habzásgátló. A Soproni Vízmű Zrt részére alapmennyiség 30 000 kg polielektrolit. Ajánlatkérő a keretmennyiségre lehívási kötelezettséget vállal. Ajánlatkérő a keretszerződést 12 hónap határozott időre köti. Ajánlatkérő felhívja ajánlattevők figyelmét, hogy a szállítási igények és mennyiségek változó, az aktuális üzemi igények függvényében alakul az egyes telephelyek tekintetében. Az egyes termékek tekintetében megadott mennyiségek a korábbi felhasználási tapasztalatok alapján kerültek meghatározásra, ún. tapasztalati, becsült mennyiségek. A termék paraméterei: Polielektrolit termék (szilárd: por-mikrogyöngy, illetve emulzió) az adott technológiához és technikai paraméterekhez illeszkedő kivitelben, valamint habzásgátló termék. A terméket az üzemeltető igényeinek megfelelően kell szállítani, a teljes körű ügyintézést (megrendeléstől a szállításon keresztül, a számlázásig, az összes megrendelőt érintő folyamatot) magyar nyelven kell biztosítania a nyertes Ajánlattevőnek. Az egyes megrendeléseket a szerződésben szereplő teljesítési határidővel kell szállítani. A telephelyek vonatkozásában, a "Részletes árajánlat és szakmai ajánlat" dokumentumban Ajánlatkérő által meghatározott elvárt víztelenített/sűrített szennyvíziszap szárazanyag tartalmat kell tartani. Minden telepre kell vegyszert megajánlani, de telepenként legfeljebb 1 vegyszer kerülhet megajánlásra iszap víztelenítéshez és/vagy 1 vegyszer iszapsűrítéshez. Minden szennyvíztisztító telepre olyan halmazállapotú vegyszert kell ajánlani, mely az ott rendelkezésre álló műszaki technikai feltételek felhasználásával üzemi körülmények között felhasználható. Szolgáltatás: Nyertes Ajánlattevő felhasználási telephelyenként - szükség esetén, az ajánlatkérő jelzésére (bejelentésenként maximum két alkalommal kivéve havaria helyzetek) - ellenőrző kísérletet (pld. Iszap flokkulációs próba stb.) végez, amelynek eredményeiről és az ez alapján tett adagolási és/vagy alkalmazástechnikai javaslatairól Ajánlatkérőt írásban tájékoztatja. A megrendelt termékek megrendelő által megadott címre történő szállításáról és lerakodásáról a nyertes Ajánlattevőnek kell gondoskodnia. Az egységáraknak valamennyi, a közbeszerzési dokumentumokban szereplő kapcsolódó szolgáltatás ellenértékét is magukban kell foglalniuk, mely egységárak az opcionális mennyiségre is azonosan vonatkoznak. A műszaki leírást és feladatleírást részleteiben a közbeszerzési dokumentumok összessége tartalmazza.
Interne Kennung: EKR001064122024/2
Menge: 100 000 Kilogramm
Optionen:
Beschreibung der Optionen: A BAKONYKARSZT Víz- és Csatornamű Zrt. részére opciós mennyiség 19 500 kg polielektrolit. A BAKONYKARSZT Víz- és Csatornamű Zrt. részére opciós mennyiség 1500 kg habzásgátló. A Soproni Vízmű Zrt. részére opciós mennyiség 9 000 kg polielektrolit.