2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wyprowadzenie mocy dla OCGT Rybnik
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dla PGE Inwest 23 sp. z o.o. robót budowlano-montażowych oraz innych prac szczegółowo opisanych w Programie Funkcjonalno-Użytkowym (PFU) oraz Projektowanych postanowieniach umowy, w celu wybudowania układu wyprowadzenia mocy do sieci elektroenergetycznej wraz z systemem monitorowania parametrów linii kablowych dla Bloku Gazowego w Rybniku.
Interne Kennung: Numer referencyjny: POST/PGE/INW23/DZAK/00172/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232210 Bauarbeiten für Freileitungen, 31311000 Stromversorgungsnetzanschlüsse, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45315400 Hochspannungsarbeiten, 71354000 Kartografiedienste, 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 71332000 Dienstleistungen im Bereich Geotechnik, 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dla PGE Inwest 23 sp. z o.o. robót budowlano-montażowych oraz innych prac szczegółowo opisanych w Programie Funkcjonalno-Użytkowym (PFU) oraz Projektowanych postanowieniach umowy, w celu wybudowania układu wyprowadzenia mocy do sieci elektroenergetycznej wraz z systemem monitorowania parametrów linii kablowych dla Bloku Gazowego w Rybniku. 1.2. Przedmiot zamówienia obejmuje następujące Etapy: 1.2.1. Etap 1 – zaprojektowanie, dostawa, budowa, montaż, uruchomienie i przekazanie do eksploatacji linii blokowych 220 kV wyprowadzenia mocy Bloku wraz z niezbędnymi połączeniami światłowodowym; 1.2.2. Etap 2 – uzyskanie ostatecznych i prawomocnych decyzji administracyjnych o ustaleniu odszkodowań dla właścicieli nieruchomości, zgodnie z Załącznikiem nr 5 do Załącznika nr 1 do Umowy (PFU). 2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został opisany w Załączniku nr 1 do SWZ – Program Funkcjonalno–Użytkowy (PFU) i Załączniku nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy. 3. Szczegółowe terminy realizacji Zamówienia zostały określone odpowiednio w Projektowanych postanowieniach umowy, w szczególności w par. 3, przy czym: 3.1. Data Rozpoczęcia Prac: Dzień po Dacie Wejścia w Życie Umowy. 3.2. Data podpisania Protokołu Przejęcia Obiektu do Eksploatacji (dotyczy Etapu 1): najpóźniej do 16.01.2030. 3.3. Data Zakończenia Prac dla Etap 1: podpisanie Protokołu Odbioru Końcowego dla Etapu 1. 3.4. Data zakończenia Etapu 2: po uzyskaniu wszystkich ostatecznych i prawomocnych decyzji administracyjnych o wysokości odszkodowań dla właścicieli nieruchomości, zgodnie z Załącznikiem nr 5 do Załącznika 1 do Umowy, lecz nie dłużej niż do dnia 31.12.2035. 4. Zamawiający, informuje, że przed wszczęciem postępowania przeprowadził z Wykonawcami wstępne konsultacje rynkowe.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232210 Bauarbeiten für Freileitungen, 31311000 Stromversorgungsnetzanschlüsse, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45315400 Hochspannungsarbeiten, 71354000 Kartografiedienste, 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 65310000 Stromversorgung, 71332000 Dienstleistungen im Bereich Geotechnik
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1.Zamawiający przewiduje zamówienia udzielane zgodnie z art. 388 pkt 2 lit. c) Ustawy PZP. Szczegółowe informacje w tym zakresie zostały przewidziane w Projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ_Umowa. 2. Zamawiający nie przewiduje możliwości skorzystania z opcji.