525470-2026 - Ergebnis
Rumänien – Arzneimittel – Acord cadru de furnizare produse farmaceutice 24 de luni
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Acord cadru de furnizare produse farmaceutice 24 de luni
Beschreibung: C.M.D.T.A. “Dr. N. Kretzulescu” Bucureşti face parte din Ministerul Afacerilor Interne, are în subordonare 13 centre medicale judeţene şi o structură complexă de specialităţi. În conformitate art. 30, alin (1) din Legea nr. 95/2006 privind reforma în domeniul sănătăţii, Centrul de diagnostic şi tratament este unitate sanitară şi asigură asistenţă medicală profilactică şi curativă. Necesitatea achiziției acestor produse derivă din susținerea obiectivului general de activitate al C.M.D.T.A. „Dr. N. Kretzulescu”: în baza Legii 95/2006 privind reforma in domeniul sanatatii, în vederea asigurarii medicamentelor necesare pentru asistatii arondati policlinicii, pentru trusele de urgenta si de misiuni, si pentru cabinetele medicale din Centrele de Retentie si Arest Preventiv, solicitate în baza Referatului de necesitate nr. 1205832 din 13.09.2024 şi a Caietului de sarcini nr. 1205719 din 13.09.2024, cât și a documentelor care conțin cerințele minime care trebuie respectate de potențialii operatori economici. Acordul-cadru în vigoare, încheiat în anul 2023, expiră în 30.01.2025. Termenul limita in care AC va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari /informatii suplimentare va fi a 11 a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor conform art.160 coraborat cu art.161 din Legea 98/2016 cu modificarile si completarile ulterioare. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor : 20 zile.
Interne Kennung: 4267079_2024_PAAPD1498441
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Acenocumarolum compr. 4mg
Beschreibung: 1 Acenocumarolum compr. 4mg Compr. Cantitatea min / subsecvent 20 Cantitatea max / subsecvent 300 Cantitatea max / subsecvent 3600 Cantitatea min AC / 24 luni 480 Cantitatea max AC / 24 luni 7200 Valoare minima contract Subsecvent 6,40 Valoare maximă contract Subsecvent 1.152,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 153,60 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 2.304,00 Garantia de participare 1% Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Acetylcisteinum caps. 200mg
Beschreibung: 2 Acetylcisteinum caps. 200mg Caps. Cantitatea min / subsecvent 20 Cantitatea max / subsecvent 8000 Cantitatea max / subsecvent 96000 Cantitatea min AC / 24 luni 480 Cantitatea max AC / 24 luni 192000 Valoare minima contract Subsecvent 30,00 Valoare maximă contract Subsecvent 144.000,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 720,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 288.000,00 Garantia de participare 1% 1.440,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Aciclovirum crema
Beschreibung: 3 Aciclovirum crema 50mg/gr Tub. Cantitatea min / subsecvent 1 Cantitatea max / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 360 Cantitatea min AC / 24 luni 24 Cantitatea max AC / 24 luni 720 Valoare minima contract Subsecvent 8,55 Valoare maximă contract Subsecvent 3.078,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 205,20 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 6.156,00 Garantia de participare 1% 30,78 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Acid omega-3-esteri etilici 90
Beschreibung: 4 Acid omega-3-esteri etilici 90 caps.moi 1000mg Caps.moi Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 3900 Cantitatea max / subsecvent 46800 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 93600 Valoare minima contract Subsecvent 44,70 Valoare maximă contract Subsecvent 69.732,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 1.072,80 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 139.464,00 Garantia de participare 1% 697,32 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Acidum acetylsalicilicum compr. 500mg
Beschreibung: 5 Acidum acetylsalicilicum compr. 500mg Compr. Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 900 Cantitatea max / subsecvent 10800 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 21600 Valoare minima contract Subsecvent 15,00 Valoare maximă contract Subsecvent 5.400,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 360,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 10.800,00 Garantia de participare 1% 54,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Acidum acetylsalicilicum compr. film. 75mg
Beschreibung: 6 Acidum acetylsalicilicum compr. film. 75mg Compr film Cantitatea min / subsecvent 28 Cantitatea max / subsecvent 72800 Cantitatea max / subsecvent 873600 Cantitatea min AC / 24 luni 672 Cantitatea max AC / 24 luni 1747200 Valoare minima contract Subsecvent 21,00 Valoare maximă contract Subsecvent 600.000,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 504,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 1.310.400,00 Garantia de participare 1% 6.000,00 Conform caietului de sarcini STRADA MIHAI VODA NR. 17 SECTOR 5 BUCURESTI
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Acidum acetylsalicilicum+ Paracetamolum+Cafeinum+Codeinum phosphat
Beschreibung: 7 Acidum acetylsalicilicum+ Paracetamolum+Cafeinum+Codeinum phosphat compr. 200mg/200mg/ 10mg/25mg Compr. Cantitatea min / subsecvent 20 Cantitatea max / subsecvent 3000 Cantitatea max / subsecvent 36000 Cantitatea min AC / 24 luni 480 Cantitatea max AC / 24 luni 72000 Valoare minima contract Subsecvent 15,00 Valoare maximă contract Subsecvent 27.000,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 360,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 54.000,00 Garantia de participare 1% 270,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Acidum alpha-lipoicum
Beschreibung: 8 Acidum alpha-lipoicum compr. film. 600mg Compr film Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 2400 Cantitatea max / subsecvent 28800 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 57600 Valoare minima contract Subsecvent 40,50 Valoare maximă contract Subsecvent 38.880,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 972,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 77.760,00 Garantia de participare 1% 388,80 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Acidum ascorbicum compr.eff.
Beschreibung: 9 Acidum ascorbicum compr.eff. 1000mg Compr.eff. Cantitatea min / subsecvent 10 Cantitatea max / subsecvent 6000 Cantitatea max / subsecvent 72000 Cantitatea min AC / 24 luni 240 Cantitatea max AC / 24 luni 144000 Valoare minima contract Subsecvent 20,00 Valoare maximă contract Subsecvent 144.000,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 480,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 288.000,00 Garantia de participare 1% 1.440,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: Acidum ascorbicum fiola
Beschreibung: 10 Acidum ascorbicum fiola 750mg/5ml Fiola. Cantitatea min / subsecvent 5 Cantitatea max / subsecvent 150 Cantitatea max / subsecvent 1800 Cantitatea min AC / 24 luni 120 Cantitatea max AC / 24 luni 3600 Valoare minima contract Subsecvent 22,70 Valoare maximă contract Subsecvent 8.172,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 544,80 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 16.344,00 Garantia de participare 1% 81,72 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Acidum fusidicum
Beschreibung: 11 Acidum fusidicum crema 20mg/g Tub Cantitatea min / subsecvent 1 Cantitatea max / subsecvent 50 Cantitatea max / subsecvent 600 Cantitatea min AC / 24 luni 24 Cantitatea max AC / 24 luni 1200 Valoare minima contract Subsecvent 25,00 Valoare maximă contract Subsecvent 15.000,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 600,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 30.000,00 Garantia de participare 1% 150,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Acidum ursodeoxicholicum
Beschreibung: 12 Acidum ursodeoxicholicum caps. 250mg Caps. Cantitatea min / subsecvent 100 Cantitatea max / subsecvent 5000 Cantitatea max / subsecvent 60000 Cantitatea min AC / 24 luni 2400 Cantitatea max AC / 24 luni 120000 Valoare minima contract Subsecvent 91,00 Valoare maximă contract Subsecvent 54.600,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 2.184,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 109.200,00 Garantia de participare 1% 546,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Acidum valproicum + saruri
Beschreibung: 13 Acidum valproicum + saruri cps.moi gastrorez 300mg Cps.moi gastrorez Cantitatea min / subsecvent 100 Cantitatea max / subsecvent 3000 Cantitatea max / subsecvent 36000 Cantitatea min AC / 24 luni 2400 Cantitatea max AC / 24 luni 72000 Valoare minima contract Subsecvent 35,00 Valoare maximă contract Subsecvent 12.600,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 840,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 25.200,00 Garantia de participare 1% 126,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Acidum valproicum + saruri 500mg
Beschreibung: 14 Acidum valproicum + saruri compr.elib.prel. 500mg Compr.elib.prel. Cantitatea min / subsecvent 100 Cantitatea max / subsecvent 3000 Cantitatea max / subsecvent 36000 Cantitatea min AC / 24 luni 2400 Cantitatea max AC / 24 luni 72000 Valoare minima contract Subsecvent 47,00 Valoare maximă contract Subsecvent 16.920,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 1.128,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 33.840,00 Garantia de participare 1% 169,20 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Allopurinolum
Beschreibung: 15 Allopurinolum compr. 100 mg Compr Cantitatea min / subsecvent 60 Cantitatea max / subsecvent 10500 Cantitatea max / subsecvent 126000 Cantitatea min AC / 24 luni 1440 Cantitatea max AC / 24 luni 252000 Valoare minima contract Subsecvent 9,60 Valoare maximă contract Subsecvent 20.160,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 230,40 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 40.320,00 Garantia de participare 1% 201,60 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: Alprazolamum
Beschreibung: 16 Alprazolamum compr. 0,5mg Compr. Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 1800 Cantitatea max / subsecvent 21600 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 43200 Valoare minima contract Subsecvent 10,50 Valoare maximă contract Subsecvent 7.560,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 252,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 15.120,00 Garantia de participare 1% 75,60 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: Ambazonum
Beschreibung: 17 Ambazonum compr.mast. 10mg Compr.mast. Cantitatea min / subsecvent 10 Cantitatea max / subsecvent 10000 Cantitatea max / subsecvent 120000 Cantitatea min AC / 24 luni 240 Cantitatea max AC / 24 luni 240000 Valoare minima contract Subsecvent 17,50 Valoare maximă contract Subsecvent 210.000,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 420,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 420.000,00 Garantia de participare 1% 2.100,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: Aminophyllinum
Beschreibung: 18 Aminophyllinum sol.inj. 24mg/ml Fiola Cantitatea min / subsecvent 5 Cantitatea max / subsecvent 100 Cantitatea max / subsecvent 1200 Cantitatea min AC / 24 luni 120 Cantitatea max AC / 24 luni 2400 Valoare minima contract Subsecvent 76,35 Valoare maximă contract Subsecvent 18.324,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 1.832,40 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 36.648,00 Garantia de participare 1% 183,24 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: Amiodaronum
Beschreibung: 19 Amiodaronum compr. 200mg Compr. Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 900 Cantitatea max / subsecvent 10800 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 21600 Valoare minima contract Subsecvent 13,20 Valoare maximă contract Subsecvent 4.752,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 316,80 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 9.504,00 Garantia de participare 1% 47,52 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: Amitriptylinum
Beschreibung: 20 Amitriptylinum compr.film 25mg Compr.film Cantitatea min / subsecvent 50 Cantitatea max / subsecvent 200 Cantitatea max / subsecvent 2400 Cantitatea min AC / 24 luni 1200 Cantitatea max AC / 24 luni 4800 Valoare minima contract Subsecvent 20,00 Valoare maximă contract Subsecvent 960,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 480,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 1.920,00 Garantia de participare 1% 9,60 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: Amlodipinum
Beschreibung: 21 Amlodipinum compr. 5mg Compr Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 4800 Cantitatea max / subsecvent 57600 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 115200 Valoare minima contract Subsecvent 15,00 Valoare maximă contract Subsecvent 28.800,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 360,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 57.600,00 Garantia de participare 1% 288,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: Amoxicillinum
Beschreibung: 22 Amoxicillinum caps. 500mg Caps. Cantitatea min / subsecvent 10 Cantitatea max / subsecvent 1500 Cantitatea max / subsecvent 18000 Cantitatea min AC / 24 luni 240 Cantitatea max AC / 24 luni 36000 Valoare minima contract Subsecvent 5,70 Valoare maximă contract Subsecvent 10.260,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 136,80 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 20.520,00 Garantia de participare 1% 102,60 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: Amoxicillinum+ac.clavulanicum
Beschreibung: 23 Amoxicillinum+ac.clavulanicum compr. film. 1g Compr.film Cantitatea min / subsecvent 14 Cantitatea max / subsecvent 4200 Cantitatea max / subsecvent 50400 Cantitatea min AC / 24 luni 336 Cantitatea max AC / 24 luni 100800 Valoare minima contract Subsecvent 19,60 Valoare maximă contract Subsecvent 70.560,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 470,40 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 141.120,00 Garantia de participare 1% 705,60 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: Ampicilinum
Beschreibung: 24 Ampicilinum caps. 500mg Caps. Cantitatea min / subsecvent 10 Cantitatea max / subsecvent 500 Cantitatea max / subsecvent 6000 Cantitatea min AC / 24 luni 240 Cantitatea max AC / 24 luni 12000 Valoare minima contract Subsecvent 5,40 Valoare maximă contract Subsecvent 3.240,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 129,60 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 6.480,00 Garantia de participare 1% 32,40 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: Apixabanum
Beschreibung: 25 Apixabanum compr. film. 5mg Compr.film Cantitatea min / subsecvent 60 Cantitatea max / subsecvent 9000 Cantitatea max / subsecvent 108000 Cantitatea min AC / 24 luni 1440 Cantitatea max AC / 24 luni 216000 Valoare minima contract Subsecvent 272,40 Valoare maximă contract Subsecvent 490.320,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 6.537,60 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 980.640,00 Garantia de participare 1% 4.903,20 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: Aspartat de potasiu si magneziu anhidru
Beschreibung: 26 Aspartat de potasiu si magneziu anhidru compr. film. 39mg+12mg Compr Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 69000 Cantitatea max / subsecvent 828000 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 1656000 Valoare minima contract Subsecvent 25,20 Valoare maximă contract Subsecvent 600.000,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 604,80 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 1.391.040,00 Garantia de participare 1% 6.000,00 Conform caietului de sarcini STRADA MIHAI VODA NR. 17 SECTOR 5 BUCURESTI
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: Atorvastatinum 10
Beschreibung: 27 Atorvastatinum compr. film. 10mg Compr film Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 6000 Cantitatea max / subsecvent 72000 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 144000 Valoare minima contract Subsecvent 16,50 Valoare maximă contract Subsecvent 39.600,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 396,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 79.200,00 Garantia de participare 1% 396,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: Atorvastatinum 20
Beschreibung: 28 Atorvastatinum compr. film. 20mg Compr film Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 7500 Cantitatea max / subsecvent 90000 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 180000 Valoare minima contract Subsecvent 29,40 Valoare maximă contract Subsecvent 88.200,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 705,60 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 176.400,00 Garantia de participare 1% 882,00 Conform caietului de sarcini STRADA MIHAI VODA NR. 17 SECTOR 5 BUCURESTI
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: Atorvastatinum
Beschreibung: 29 Atorvastatinum compr. film. 80mg Compr film Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 600 Cantitatea max / subsecvent 7200 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 14400 Valoare minima contract Subsecvent 36,30 Valoare maximă contract Subsecvent 8.712,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 871,20 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 17.424,00 Garantia de participare 1% 87,12 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: Atropinum
Beschreibung: 30 Atropinum sol.inj. 1mg/ml Fiola x 1ml Cantitatea min / subsecvent 5 Cantitatea max / subsecvent 100 Cantitatea max / subsecvent 1200 Cantitatea min AC / 24 luni 120 Cantitatea max AC / 24 luni 2400 Valoare minima contract Subsecvent 7,55 Valoare maximă contract Subsecvent 1.812,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 181,20 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 3.624,00 Garantia de participare 1% 18,12 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: Azelastinum+Fluticasonum
Beschreibung: 31 Azelastinum+Fluticasonum spray nazal susp 137/50mcg/doza Flac. Cantitatea min / subsecvent 1 Cantitatea max / subsecvent 100 Cantitatea max / subsecvent 1200 Cantitatea min AC / 24 luni 24 Cantitatea max AC / 24 luni 2400 Valoare minima contract Subsecvent 65,84 Valoare maximă contract Subsecvent 79.008,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 1.580,16 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 158.016,00 Garantia de participare 1% 790,08 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: Azythromicinum
Beschreibung: 32 Azythromicinum compr.film. 500mg Compr.film. Cantitatea min / subsecvent 3 Cantitatea max / subsecvent 600 Cantitatea max / subsecvent 7200 Cantitatea min AC / 24 luni 72 Cantitatea max AC / 24 luni 14400 Valoare minima contract Subsecvent 24,30 Valoare maximă contract Subsecvent 58.320,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 583,20 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 116.640,00 Garantia de participare 1% 583,20 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: Beclometasonum+Formoterol
Beschreibung: 33 Beclometasonum+Formoterol sol.inhal.pres. 100/6 mcg Flac Cantitatea min / subsecvent 1 Cantitatea max / subsecvent 50 Cantitatea max / subsecvent 600 Cantitatea min AC / 24 luni 24 Cantitatea max AC / 24 luni 1200 Valoare minima contract Subsecvent 173,79 Valoare maximă contract Subsecvent 104.274,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 4.170,96 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 208.548,00 Garantia de participare 1% 1.042,74 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: Benzylum benzoicum
Beschreibung: 34 Benzylum benzoicum crema 25% Tub Cantitatea min / subsecvent 1 Cantitatea max / subsecvent 50 Cantitatea max / subsecvent 600 Cantitatea min AC / 24 luni 24 Cantitatea max AC / 24 luni 1200 Valoare minima contract Subsecvent 14,08 Valoare maximă contract Subsecvent 8.448,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 337,92 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 16.896,00 Garantia de participare 1% 84,48 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: Betahistinum
Beschreibung: 35 Betahistinum compr. 24mg Compr. Cantitatea min / subsecvent 60 Cantitatea max / subsecvent 3000 Cantitatea max / subsecvent 36000 Cantitatea min AC / 24 luni 1440 Cantitatea max AC / 24 luni 72000 Valoare minima contract Subsecvent 44,40 Valoare maximă contract Subsecvent 26.640,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 1.065,60 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 53.280,00 Garantia de participare 1% 266,40 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: Betaxololum
Beschreibung: 36 Betaxololum compr.film.diviz. 20mg Compr.film.divizabile Cantitatea min / subsecvent 28 Cantitatea max / subsecvent 560 Cantitatea max / subsecvent 6720 Cantitatea min AC / 24 luni 672 Cantitatea max AC / 24 luni 13440 Valoare minima contract Subsecvent 19,88 Valoare maximă contract Subsecvent 4.771,20 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 477,12 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 9.542,40 Garantia de participare 1% 47,71 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: Bethametasonum+Cloramphenicolum
Beschreibung: 37 Bethametasonum+Cloramphenicolum pic.oft susp 2mg/5mg/ml Pic.otf susp Cantitatea min / subsecvent 1 Cantitatea max / subsecvent 10 Cantitatea max / subsecvent 120 Cantitatea min AC / 24 luni 24 Cantitatea max AC / 24 luni 240 Valoare minima contract Subsecvent 34,72 Valoare maximă contract Subsecvent 4.166,40 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 833,28 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 8.332,80 Garantia de participare 1% 41,66 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: Bilastinum
Beschreibung: 38 Bilastinum compr. 20mg Compr. Cantitatea min / subsecvent 20 Cantitatea max / subsecvent 4500 Cantitatea max / subsecvent 54000 Cantitatea min AC / 24 luni 480 Cantitatea max AC / 24 luni 108000 Valoare minima contract Subsecvent 21,00 Valoare maximă contract Subsecvent 56.700,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 504,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 113.400,00 Garantia de participare 1% 567,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: Bisacodilum
Beschreibung: 39 Bisacodilum compr. 5mg Compr. Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 900 Cantitatea max / subsecvent 10800 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 21600 Valoare minima contract Subsecvent 27,00 Valoare maximă contract Subsecvent 9.720,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 648,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 19.440,00 Garantia de participare 1% 97,20 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: Bisoprololum
Beschreibung: 40 Bisoprololum compr.film 2,5mg Compr.film Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 3000 Cantitatea max / subsecvent 36000 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 72000 Valoare minima contract Subsecvent 8,40 Valoare maximă contract Subsecvent 10.080,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 201,60 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 20.160,00 Garantia de participare 1% 100,80 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Titel: Bisoprololum 5mg
Beschreibung: 41 Bisoprololum compr.film. 5mg Compr.film. Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 9000 Cantitatea max / subsecvent 108000 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 216000 Valoare minima contract Subsecvent 14,70 Valoare maximă contract Subsecvent 52.920,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 352,80 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 105.840,00 Garantia de participare 1% 529,20 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Titel: Bromazepamum
Beschreibung: 42 Bromazepamum compr. 3mg Compr. Cantitatea min / subsecvent 20 Cantitatea max / subsecvent 1200 Cantitatea max / subsecvent 14400 Cantitatea min AC / 24 luni 480 Cantitatea max AC / 24 luni 28800 Valoare minima contract Subsecvent 14,80 Valoare maximă contract Subsecvent 10.656,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 355,20 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 21.312,00 Garantia de participare 1% 106,56 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: Bromhexinum
Beschreibung: 43 Bromhexinum compr. 8mg Compr Cantitatea min / subsecvent 20 Cantitatea max / subsecvent 8000 Cantitatea max / subsecvent 96000 Cantitatea min AC / 24 luni 480 Cantitatea max AC / 24 luni 192000 Valoare minima contract Subsecvent 15,00 Valoare maximă contract Subsecvent 72.000,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 360,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 144.000,00 Garantia de participare 1% 720,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Titel: Budesonidum+Formoterol
Beschreibung: 44 Budesonidum+Formoterol pulb.inhal. 160/4.5mcg Recip multidoza Cantitatea min / subsecvent 1 Cantitatea max / subsecvent 60 Cantitatea max / subsecvent 720 Cantitatea min AC / 24 luni 24 Cantitatea max AC / 24 luni 1440 Valoare minima contract Subsecvent 59,18 Valoare maximă contract Subsecvent 42.609,60 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 1.420,32 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 85.219,20 Garantia de participare 1% 426,10 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0045
Titel: Buspironum
Beschreibung: 45 Buspironum compr 10mg Compr Cantitatea min / subsecvent 60 Cantitatea max / subsecvent 900 Cantitatea max / subsecvent 10800 Cantitatea min AC / 24 luni 1440 Cantitatea max AC / 24 luni 21600 Valoare minima contract Subsecvent 27,60 Valoare maximă contract Subsecvent 4.968,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 662,40 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 9.936,00 Garantia de participare 1% 49,68 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Titel: Calcii gluconas
Beschreibung: 46 Calcii gluconas sol.inj. 95mg/ml Fiola x 10ml Cantitatea min / subsecvent 5 Cantitatea max / subsecvent 1000 Cantitatea max / subsecvent 12000 Cantitatea min AC / 24 luni 120 Cantitatea max AC / 24 luni 24000 Valoare minima contract Subsecvent 23,05 Valoare maximă contract Subsecvent 55.320,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 553,20 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 110.640,00 Garantia de participare 1% 553,20 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Titel: Candesartanum
Beschreibung: 47 Candesartanum compr.film 8mg Compr.film Cantitatea min / subsecvent 28 Cantitatea max / subsecvent 2250 Cantitatea max / subsecvent 27000 Cantitatea min AC / 24 luni 672 Cantitatea max AC / 24 luni 54000 Valoare minima contract Subsecvent 19,04 Valoare maximă contract Subsecvent 18.360,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 456,96 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 36.720,00 Garantia de participare 1% 183,60 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0048
Titel: Candesartanum 16mg
Beschreibung: 48 Candesartanum compr.film. 16mg Comp.film Cantitatea min / subsecvent 28 Cantitatea max / subsecvent 7000 Cantitatea max / subsecvent 84000 Cantitatea min AC / 24 luni 672 Cantitatea max AC / 24 luni 168000 Valoare minima contract Subsecvent 29,40 Valoare maximă contract Subsecvent 88.200,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 705,60 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 176.400,00 Garantia de participare 1% 882,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Titel: Captoprilum
Beschreibung: 49 Captoprilum compr. 25mg Compr Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 3000 Cantitatea max / subsecvent 36000 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 72000 Valoare minima contract Subsecvent 4,50 Valoare maximă contract Subsecvent 5.400,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 108,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 10.800,00 Garantia de participare 1% 54,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Titel: Carbamazepinum
Beschreibung: 50 Carbamazepinum compr. 200mg Compr Cantitatea min / subsecvent 50 Cantitatea max / subsecvent 5000 Cantitatea max / subsecvent 60000 Cantitatea min AC / 24 luni 1200 Cantitatea max AC / 24 luni 120000 Valoare minima contract Subsecvent 23,00 Valoare maximă contract Subsecvent 27.600,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 552,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 55.200,00 Garantia de participare 1% 276,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Titel: Carbazochromi Salycilas
Beschreibung: 51 Carbazochromi Salycilas fiola 1,5mg/5ml Fiola Cantitatea min / subsecvent 5 Cantitatea max / subsecvent 100 Cantitatea max / subsecvent 1200 Cantitatea min AC / 24 luni 120 Cantitatea max AC / 24 luni 2400 Valoare minima contract Subsecvent 29,80 Valoare maximă contract Subsecvent 7.152,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 715,20 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 14.304,00 Garantia de participare 1% 71,52 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0052
Titel: Carvedilolum
Beschreibung: 52 Carvedilolum compr. 12,5mg Compr Cantitatea min / subsecvent 28 Cantitatea max / subsecvent 1120 Cantitatea max / subsecvent 13440 Cantitatea min AC / 24 luni 672 Cantitatea max AC / 24 luni 26880 Valoare minima contract Subsecvent 28,28 Valoare maximă contract Subsecvent 13.574,40 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 678,72 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 27.148,80 Garantia de participare 1% 135,74 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 52
Los: LOT-0053
Titel: Cefiximum
Beschreibung: 53 Cefiximum compr.film 400mg Compr.film Cantitatea min / subsecvent 10 Cantitatea max / subsecvent 1000 Cantitatea max / subsecvent 12000 Cantitatea min AC / 24 luni 240 Cantitatea max AC / 24 luni 24000 Valoare minima contract Subsecvent 91,70 Valoare maximă contract Subsecvent 110.040,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 2.200,80 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 220.080,00 Garantia de participare 1% 1.100,40 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0054
Titel: Cefuroximum
Beschreibung: 54 Cefuroximum compr.film. 500mg Compr.film. Cantitatea min / subsecvent 10 Cantitatea max / subsecvent 3000 Cantitatea max / subsecvent 36000 Cantitatea min AC / 24 luni 240 Cantitatea max AC / 24 luni 72000 Valoare minima contract Subsecvent 24,50 Valoare maximă contract Subsecvent 88.200,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 588,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 176.400,00 Garantia de participare 1% 882,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 54
Los: LOT-0055
Titel: Celecoxibum
Beschreibung: 55 Celecoxibum caps. 200mg Caps Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 1800 Cantitatea max / subsecvent 21600 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 43200 Valoare minima contract Subsecvent 31,50 Valoare maximă contract Subsecvent 22.680,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 756,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 45.360,00 Garantia de participare 1% 226,80 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 55
Los: LOT-0056
Titel: Chlorzoxazonum
Beschreibung: 56 Chlorzoxazonum compr. 250mg Compr. Cantitatea min / subsecvent 20 Cantitatea max / subsecvent 12000 Cantitatea max / subsecvent 144000 Cantitatea min AC / 24 luni 480 Cantitatea max AC / 24 luni 288000 Valoare minima contract Subsecvent 6,80 Valoare maximă contract Subsecvent 48.960,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 163,20 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 97.920,00 Garantia de participare 1% 489,60 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 56
Los: LOT-0057
Titel: Cinolazepamum
Beschreibung: 57 Cinolazepamum compr. 40mg Compr. Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 1500 Cantitatea max / subsecvent 18000 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 36000 Valoare minima contract Subsecvent 21,60 Valoare maximă contract Subsecvent 12.960,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 518,40 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 25.920,00 Garantia de participare 1% 129,60 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 57
Los: LOT-0058
Titel: Ciprofloxacinum
Beschreibung: 58 Ciprofloxacinum compr. film. 500mg Compr film Cantitatea min / subsecvent 10 Cantitatea max / subsecvent 1000 Cantitatea max / subsecvent 12000 Cantitatea min AC / 24 luni 240 Cantitatea max AC / 24 luni 24000 Valoare minima contract Subsecvent 10,00 Valoare maximă contract Subsecvent 12.000,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 240,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 24.000,00 Garantia de participare 1% 120,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 58
Los: LOT-0059
Titel: Ciprofloxacinum 3mg/ml
Beschreibung: 59 Ciprofloxacinum pic.oftalm/auricular 3mg/ml Pic.oftalm/auricular Cantitatea min / subsecvent 1 Cantitatea max / subsecvent 50 Cantitatea max / subsecvent 600 Cantitatea min AC / 24 luni 24 Cantitatea max AC / 24 luni 1200 Valoare minima contract Subsecvent 6,67 Valoare maximă contract Subsecvent 4.002,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 160,08 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 8.004,00 Garantia de participare 1% 40,02 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 59
Los: LOT-0060
Titel: Clarithromicinum
Beschreibung: 60 Clarithromicinum compr. film. 500mg Compr.film Cantitatea min / subsecvent 14 Cantitatea max / subsecvent 1400 Cantitatea max / subsecvent 16800 Cantitatea min AC / 24 luni 336 Cantitatea max AC / 24 luni 33600 Valoare minima contract Subsecvent 35,00 Valoare maximă contract Subsecvent 42.000,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 840,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 84.000,00 Garantia de participare 1% 420,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 60
Los: LOT-0061
Titel: Clobetasolum
Beschreibung: 61 Clobetasolum crema 0,5mg/g Tub x 25gr. Cantitatea min / subsecvent 1 Cantitatea max / subsecvent 50 Cantitatea max / subsecvent 600 Cantitatea min AC / 24 luni 24 Cantitatea max AC / 24 luni 1200 Valoare minima contract Subsecvent 11,82 Valoare maximă contract Subsecvent 7.092,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 283,68 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 14.184,00 Garantia de participare 1% 70,92 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 61
Los: LOT-0062
Titel: Clonazepamum
Beschreibung: 62 Clonazepamum compr. 0.5mg Compr. Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 900 Cantitatea max / subsecvent 10800 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 21600 Valoare minima contract Subsecvent 4,20 Valoare maximă contract Subsecvent 1.512,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 100,80 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 3.024,00 Garantia de participare 1% 15,12 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 62
Los: LOT-0063
Titel: Clopidogrelum
Beschreibung: 63 Clopidogrelum compr. film. 75mg Compr.film Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 900 Cantitatea max / subsecvent 10800 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 21600 Valoare minima contract Subsecvent 53,70 Valoare maximă contract Subsecvent 19.332,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 1.288,80 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 38.664,00 Garantia de participare 1% 193,32 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 63
Los: LOT-0064
Titel: Clotrimazolum
Beschreibung: 64 Clotrimazolum crema 10mg/g Tub Cantitatea min / subsecvent 1 Cantitatea max / subsecvent 100 Cantitatea max / subsecvent 1200 Cantitatea min AC / 24 luni 24 Cantitatea max AC / 24 luni 2400 Valoare minima contract Subsecvent 23,00 Valoare maximă contract Subsecvent 27.600,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 552,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 55.200,00 Garantia de participare 1% 276,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 64
Los: LOT-0065
Titel: Colecalciferolum
Beschreibung: 65 Colecalciferolum compr. 1000UI Compr Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 21000 Cantitatea max / subsecvent 252000 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 504000 Valoare minima contract Subsecvent 10,80 Valoare maximă contract Subsecvent 90.720,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 259,20 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 181.440,00 Garantia de participare 1% 907,20 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 65
Los: LOT-0066
Titel: Combinatii Acid acetilsalicilic+Paracetamol+Cafeina
Beschreibung: 66 Combinatii Acid acetilsalicilic+Paracetamol+Cafeina compr. Compr Cantitatea min / subsecvent 20 Cantitatea max / subsecvent 4000 Cantitatea max / subsecvent 48000 Cantitatea min AC / 24 luni 480 Cantitatea max AC / 24 luni 96000 Valoare minima contract Subsecvent 15,00 Valoare maximă contract Subsecvent 36.000,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 360,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 72.000,00 Garantia de participare 1% 360,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 66
Los: LOT-0067
Titel: Combinatii Pineni+ Mentol+Mentona+Borneol+Camfen+Cineol
Beschreibung: 67 Combinatii Pineni+ Mentol+Mentona+Borneol+Camfen+Cineol caps. moi Caps.moi. Cantitatea min / subsecvent 24 Cantitatea max / subsecvent 24000 Cantitatea max / subsecvent 288000 Cantitatea min AC / 24 luni 576 Cantitatea max AC / 24 luni 576000 Valoare minima contract Subsecvent 20,40 Valoare maximă contract Subsecvent 244.800,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 489,60 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 489.600,00 Garantia de participare 1% 2.448,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 67
Los: LOT-0068
Titel: Combinatii Calciu+Acidum ascorbicum
Beschreibung: 68 Combinatii Calciu+Acidum ascorbicum compr.eff. Compr.eff. Cantitatea min / subsecvent 10 Cantitatea max / subsecvent 1000 Cantitatea max / subsecvent 12000 Cantitatea min AC / 24 luni 240 Cantitatea max AC / 24 luni 24000 Valoare minima contract Subsecvent 17,50 Valoare maximă contract Subsecvent 21.000,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 420,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 42.000,00 Garantia de participare 1% 210,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 68
Los: LOT-0069
Titel: Combinatii Calciu+Colecalciferol
Beschreibung: 69 Combinatii Calciu+Colecalciferol compr.eff. Compr.eff. Cantitatea min / subsecvent 10 Cantitatea max / subsecvent 10000 Cantitatea max / subsecvent 120000 Cantitatea min AC / 24 luni 240 Cantitatea max AC / 24 luni 240000 Valoare minima contract Subsecvent 32,50 Valoare maximă contract Subsecvent 390.000,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 780,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 780.000,00 Garantia de participare 1% 3.900,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 69
Los: LOT-0070
Titel: Combinatii Paracetamol+Cafeina+Fenilefrina
Beschreibung: 70 Combinatii Paracetamol+Cafeina+Fenilefrina compr.film. Compr.film Cantitatea min / subsecvent 12 Cantitatea max / subsecvent 12000 Cantitatea max / subsecvent 144000 Cantitatea min AC / 24 luni 288 Cantitatea max AC / 24 luni 288000 Valoare minima contract Subsecvent 18,00 Valoare maximă contract Subsecvent 216.000,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 432,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 432.000,00 Garantia de participare 1% 2.160,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 70
Los: LOT-0071
Titel: Combinatii Carbonat calciu+Carbonat magneziu+Trisilicat de magneziu
Beschreibung: 71 Combinatii Carbonat calciu+Carbonat magneziu+Trisilicat de magneziu compr. mast. Compr.mast Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 21000 Cantitatea max / subsecvent 252000 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 504000 Valoare minima contract Subsecvent 22,50 Valoare maximă contract Subsecvent 189.000,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 540,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 378.000,00 Garantia de participare 1% 1.890,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 71
Los: LOT-0072
Titel: Combinatii Extract de valeriana+Fenobarbital
Beschreibung: 72 Combinatii Extract de valeriana+Fenobarbital compr. Compr. Cantitatea min / subsecvent 20 Cantitatea max / subsecvent 4000 Cantitatea max / subsecvent 48000 Cantitatea min AC / 24 luni 480 Cantitatea max AC / 24 luni 96000 Valoare minima contract Subsecvent 25,20 Valoare maximă contract Subsecvent 60.480,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 604,80 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 120.960,00 Garantia de participare 1% 604,80 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 72
Los: LOT-0073
Titel: Combinatii Paracetamol+Acid ascorbic+Feniramina
Beschreibung: 73 Combinatii Paracetamol+Acid ascorbic+Feniramina plic Cut. Cantitatea min / subsecvent 8 Cantitatea max / subsecvent 8000 Cantitatea max / subsecvent 96000 Cantitatea min AC / 24 luni 192 Cantitatea max AC / 24 luni 192000 Valoare minima contract Subsecvent 20,00 Valoare maximă contract Subsecvent 240.000,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 480,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 480.000,00 Garantia de participare 1% 2.400,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 73
Los: LOT-0074
Titel: Combinatii Chlorhexidina+Benzocaina
Beschreibung: 74 Combinatii Chlorhexidina+Benzocaina compr.supt Cut Cantitatea min / subsecvent 20 Cantitatea max / subsecvent 10000 Cantitatea max / subsecvent 120000 Cantitatea min AC / 24 luni 480 Cantitatea max AC / 24 luni 240000 Valoare minima contract Subsecvent 30,00 Valoare maximă contract Subsecvent 180.000,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 720,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 360.000,00 Garantia de participare 1% 1.800,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 74
Los: LOT-0075
Titel: Combinatii Benfotiamina+Piridoxina+Ciancobalamina
Beschreibung: 75 Combinatii Benfotiamina+Piridoxina+Ciancobalamina caps.moi. Caps.moi. Cantitatea min / subsecvent 50 Cantitatea max / subsecvent 7500 Cantitatea max / subsecvent 90000 Cantitatea min AC / 24 luni 1200 Cantitatea max AC / 24 luni 180000 Valoare minima contract Subsecvent 41,50 Valoare maximă contract Subsecvent 74.700,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 996,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 149.400,00 Garantia de participare 1% 747,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 75
Los: LOT-0076
Titel: Combinatii Vit B1+B6+B12
Beschreibung: 76 Combinatii Vit B1+B6+B12 compr.film. Compr.film. Cantitatea min / subsecvent 100 Cantitatea max / subsecvent 40000 Cantitatea max / subsecvent 480000 Cantitatea min AC / 24 luni 2400 Cantitatea max AC / 24 luni 960000 Valoare minima contract Subsecvent 38,00 Valoare maximă contract Subsecvent 182.400,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 912,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 364.800,00 Garantia de participare 1% 1.824,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 76
Los: LOT-0077
Titel: Combinatii Ibuprofen+Paracetamol
Beschreibung: 77 Combinatii Ibuprofen+Paracetamol compr.film. Compr.film Cantitatea min / subsecvent 10 Cantitatea max / subsecvent 2000 Cantitatea max / subsecvent 24000 Cantitatea min AC / 24 luni 240 Cantitatea max AC / 24 luni 48000 Valoare minima contract Subsecvent 22,00 Valoare maximă contract Subsecvent 52.800,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 528,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 105.600,00 Garantia de participare 1% 528,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 77
Los: LOT-0078
Titel: Combinatii Ibuprofen+Pseudoefedrina
Beschreibung: 78 Combinatii Ibuprofen+Pseudoefedrina compr. film. Compr.film Cantitatea min / subsecvent 24 Cantitatea max / subsecvent 20040 Cantitatea max / subsecvent 240480 Cantitatea min AC / 24 luni 576 Cantitatea max AC / 24 luni 480960 Valoare minima contract Subsecvent 36,00 Valoare maximă contract Subsecvent 360.720,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 864,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 721.440,00 Garantia de participare 1% 3.607,20 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 78
Los: LOT-0079
Titel: Combinatii Extract de patlagina
Beschreibung: 79 Combinatii Extract de patlagina sirop. Flac Cantitatea min / subsecvent 1 Cantitatea max / subsecvent 150 Cantitatea max / subsecvent 1800 Cantitatea min AC / 24 luni 24 Cantitatea max AC / 24 luni 3600 Valoare minima contract Subsecvent 15,00 Valoare maximă contract Subsecvent 27.000,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 360,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 54.000,00 Garantia de participare 1% 270,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 79
Los: LOT-0080
Titel: Combinatii Clorura de Sodiu+Calciu+Potasiu
Beschreibung: 80 Combinatii Clorura de Sodiu+Calciu+Potasiu sol.perf. Flac Cantitatea min / subsecvent 1 Cantitatea max / subsecvent 200 Cantitatea max / subsecvent 2400 Cantitatea min AC / 24 luni 24 Cantitatea max AC / 24 luni 4800 Valoare minima contract Subsecvent 3,74 Valoare maximă contract Subsecvent 8.976,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 89,76 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 17.952,00 Garantia de participare 1% 89,76 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 80
Los: LOT-0081
Titel: Combinatii Betametazona+Clotrimazol+Gentamicina
Beschreibung: 81 Combinatii Betametazona+Clotrimazol+Gentamicina unguent Tub Cantitatea min / subsecvent 1 Cantitatea max / subsecvent 100 Cantitatea max / subsecvent 1200 Cantitatea min AC / 24 luni 24 Cantitatea max AC / 24 luni 2400 Valoare minima contract Subsecvent 16,13 Valoare maximă contract Subsecvent 19.356,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 387,12 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 38.712,00 Garantia de participare 1% 193,56 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 81
Los: LOT-0082
Titel: Combinatii Pineni+Camfen+ Cineol+Fencona+Borneol+Anetol
Beschreibung: 82 Combinatii Pineni+Camfen+ Cineol+Fencona+Borneol+Anetol caps.moi. Caps.moi. Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 6000 Cantitatea max / subsecvent 72000 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 144000 Valoare minima contract Subsecvent 25,50 Valoare maximă contract Subsecvent 61.200,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 612,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 122.400,00 Garantia de participare 1% 612,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 82
Los: LOT-0083
Titel: Combinatii L-fosfotreonina+L-glutamina+hidroxocobalamina/L-fosforerina+arginina
Beschreibung: 83 Combinatii L-fosfotreonina+L-glutamina+hidroxocobalamina/L-fosforerina+arginina pulb pt sol orala si sol orala 20mg+75mg+0,5mg/60mg+150mg Pulbere si sol pt sol orala Cantitatea min / subsecvent 10 Cantitatea max / subsecvent 5000 Cantitatea max / subsecvent 60000 Cantitatea min AC / 24 luni 240 Cantitatea max AC / 24 luni 120000 Valoare minima contract Subsecvent 16,13 Valoare maximă contract Subsecvent 300.000,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 1.200,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 600.000,00 Garantia de participare 1% 3.000,00 Conform caietului de sarcini BUCURESTI
Interne Kennung: 83
Los: LOT-0084
Titel: Combinatii Ulei de soia+Ulei de avocado
Beschreibung: 84 Combinatii Ulei de soia+Ulei de avocado Caps 300mg Caps Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 600 Cantitatea max / subsecvent 7200 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 14400 Valoare minima contract Subsecvent 16,13 Valoare maximă contract Subsecvent 21.600,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 2.160,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 43.200,00 Garantia de participare 1% 216,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 84
Los: LOT-0085
Titel: Dabigatranum etexilatum
Beschreibung: 85 Dabigatranum etexilatum caps. 150mg Caps. Cantitatea min / subsecvent 60 Cantitatea max / subsecvent 4200 Cantitatea max / subsecvent 50400 Cantitatea min AC / 24 luni 1440 Cantitatea max AC / 24 luni 100800 Valoare minima contract Subsecvent 243,60 Valoare maximă contract Subsecvent 204.624,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 5.846,40 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 409.248,00 Garantia de participare 1% 2.046,24 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 85
Los: LOT-0086
Titel: Desloratadinum
Beschreibung: 86 Desloratadinum compr. film. 5mg Compr.film Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 4500 Cantitatea max / subsecvent 54000 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 108000 Valoare minima contract Subsecvent 19,20 Valoare maximă contract Subsecvent 34.560,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 460,80 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 69.120,00 Garantia de participare 1% 345,60 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 86
Los: LOT-0087
Titel: Dexamethasonum
Beschreibung: 87 Dexamethasonum sol. inj. 4mg/ml-2ml Fiole Cantitatea min / subsecvent 10 Cantitatea max / subsecvent 500 Cantitatea max / subsecvent 6000 Cantitatea min AC / 24 luni 240 Cantitatea max AC / 24 luni 12000 Valoare minima contract Subsecvent 13,50 Valoare maximă contract Subsecvent 8.100,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 324,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 16.200,00 Garantia de participare 1% 81,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 87
Los: LOT-0088
Titel: Dexamethasonum pic.oft
Beschreibung: 88 Dexamethasonum pic.oft susp 1mg/ml Pic.oft susp Cantitatea min / subsecvent 1 Cantitatea max / subsecvent 10 Cantitatea max / subsecvent 120 Cantitatea min AC / 24 luni 24 Cantitatea max AC / 24 luni 240 Valoare minima contract Subsecvent Valoare maximă contract Subsecvent 667,20 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 133,44 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 1.334,40 Garantia de participare 1% 6,67 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 88
Los: LOT-0089
Titel: Dexamethasonum+Levofloxacinum
Beschreibung: 89 Dexamethasonum+Levofloxacinum pic.oft sol 1mg/ml+5mg/ml Pic.oft sol Cantitatea min / subsecvent 1 Cantitatea max / subsecvent 10 Cantitatea max / subsecvent 120 Cantitatea min AC / 24 luni 24 Cantitatea max AC / 24 luni 240 Valoare minima contract Subsecvent Valoare maximă contract Subsecvent 3.692,40 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 738,48 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 7.384,80 Garantia de participare 1% 36,92 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 89
Los: LOT-0090
Titel: Dexketoprofenum
Beschreibung: 90 Dexketoprofenum compr.film. 25mg Compr.film. Cantitatea min / subsecvent 10 Cantitatea max / subsecvent 500 Cantitatea max / subsecvent 6000 Cantitatea min AC / 24 luni 240 Cantitatea max AC / 24 luni 12000 Valoare minima contract Subsecvent 8,00 Valoare maximă contract Subsecvent 4.800,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 192,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 9.600,00 Garantia de participare 1% 48,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 90
Los: LOT-0091
Titel: Dextromethorphanum
Beschreibung: 91 Dextromethorphanum compr 20mg Compr Cantitatea min / subsecvent 20 Cantitatea max / subsecvent 1000 Cantitatea max / subsecvent 12000 Cantitatea min AC / 24 luni 480 Cantitatea max AC / 24 luni 24000 Valoare minima contract Subsecvent 6,60 Valoare maximă contract Subsecvent 3.960,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 158,40 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 7.920,00 Garantia de participare 1% 39,60 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 91
Los: LOT-0092
Titel: Diazepamum
Beschreibung: 92 Diazepamum compr. 10mg Compr. Cantitatea min / subsecvent 20 Cantitatea max / subsecvent 6000 Cantitatea max / subsecvent 72000 Cantitatea min AC / 24 luni 480 Cantitatea max AC / 24 luni 144000 Valoare minima contract Subsecvent 2,60 Valoare maximă contract Subsecvent 9.360,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 62,40 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 18.720,00 Garantia de participare 1% 93,60 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 92
Los: LOT-0093
Titel: Diazepamum sol.inj.
Beschreibung: 93 Diazepamum sol.inj. 5mg/ml Fiola Cantitatea min / subsecvent 5 Cantitatea max / subsecvent 50 Cantitatea max / subsecvent 600 Cantitatea min AC / 24 luni 120 Cantitatea max AC / 24 luni 1200 Valoare minima contract Subsecvent 26,95 Valoare maximă contract Subsecvent 3.234,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 646,80 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 6.468,00 Garantia de participare 1% 32,34 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 93
Los: LOT-0094
Titel: Diclofenacum
Beschreibung: 94 Diclofenacum caps.elib.prel. 150mg Caps.Elib.Prel. Cantitatea min / subsecvent 20 Cantitatea max / subsecvent 1000 Cantitatea max / subsecvent 12000 Cantitatea min AC / 24 luni 480 Cantitatea max AC / 24 luni 24000 Valoare minima contract Subsecvent 45,20 Valoare maximă contract Subsecvent 27.120,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 1.084,80 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 54.240,00 Garantia de participare 1% 271,20 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 94
Los: LOT-0095
Titel: Diclofenacum gel
Beschreibung: 95 Diclofenacum gel 1% Cutie x 1tub. Cantitatea min / subsecvent 1 Cantitatea max / subsecvent 2500 Cantitatea max / subsecvent 30000 Cantitatea min AC / 24 luni 24 Cantitatea max AC / 24 luni 60000 Valoare minima contract Subsecvent 15,00 Valoare maximă contract Subsecvent 450.000,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 360,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 900.000,00 Garantia de participare 1% 4.500,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 95
Los: LOT-0096
Titel: Digoxinum
Beschreibung: 96 Digoxinum sol.inj. 0,5mg/2ml Fiola Cantitatea min / subsecvent 5 Cantitatea max / subsecvent 50 Cantitatea max / subsecvent 600 Cantitatea min AC / 24 luni 120 Cantitatea max AC / 24 luni 1200 Valoare minima contract Subsecvent 42,00 Valoare maximă contract Subsecvent 5.040,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 1.008,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 10.080,00 Garantia de participare 1% 50,40 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 96
Los: LOT-0097
Titel: Dimetindenum
Beschreibung: 97 Dimetindenum gel 1mg/g Cutie x 1tub. Cantitatea min / subsecvent 1 Cantitatea max / subsecvent 100 Cantitatea max / subsecvent 1200 Cantitatea min AC / 24 luni 24 Cantitatea max AC / 24 luni 2400 Valoare minima contract Subsecvent 40,00 Valoare maximă contract Subsecvent 48.000,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 960,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 96.000,00 Garantia de participare 1% 480,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 97
Los: LOT-0098
Titel: Diosminum
Beschreibung: 98 Diosminum compr.film. 1000mg Compr.film. Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 12000 Cantitatea max / subsecvent 144000 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 288000 Valoare minima contract Subsecvent 48,90 Valoare maximă contract Subsecvent 234.720,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 1.173,60 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 469.440,00 Garantia de participare 1% 2.347,20 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 98
Los: LOT-0099
Titel: Domperidonum
Beschreibung: 99 Domperidonum compr. film. 10mg Compr.film Cantitatea min / subsecvent 10 Cantitatea max / subsecvent 3000 Cantitatea max / subsecvent 36000 Cantitatea min AC / 24 luni 240 Cantitatea max AC / 24 luni 72000 Valoare minima contract Subsecvent 4,30 Valoare maximă contract Subsecvent 15.480,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 103,20 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 30.960,00 Garantia de participare 1% 154,80 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 99
Los: LOT-0100
Titel: Doxepinum
Beschreibung: 100 Doxepinum draj. 25mg Draj. Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 300 Cantitatea max / subsecvent 3600 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 7200 Valoare minima contract Subsecvent 51,60 Valoare maximă contract Subsecvent 6.192,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 1.238,40 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 12.384,00 Garantia de participare 1% 61,92 Conform caietului de sarcini STRADA MIHAI VODA NR. 17 SECTOR 5 BUCURESTI
Interne Kennung: 100
Los: LOT-0101
Titel: Drotaverinum
Beschreibung: 101 Drotaverinum compr. 40mg Compr Cantitatea min / subsecvent 20 Cantitatea max / subsecvent 10000 Cantitatea max / subsecvent 120000 Cantitatea min AC / 24 luni 480 Cantitatea max AC / 24 luni 240000 Valoare minima contract Subsecvent 13,00 Valoare maximă contract Subsecvent 78.000,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 312,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 156.000,00 Garantia de participare 1% 780,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 101
Los: LOT-0102
Titel: Drotaverinum sol.inj.
Beschreibung: 102 Drotaverinum sol.inj. 40mg/2ml Fiola Cantitatea min / subsecvent 25 Cantitatea max / subsecvent 1000 Cantitatea max / subsecvent 12000 Cantitatea min AC / 24 luni 600 Cantitatea max AC / 24 luni 24000 Valoare minima contract Subsecvent 23,25 Valoare maximă contract Subsecvent 11.160,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 558,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 22.320,00 Garantia de participare 1% 111,60 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 102
Los: LOT-0103
Titel: Dutasteridum+tamsulosinum
Beschreibung: 103 Dutasteridum+tamsulosinum caps. 0,5mg/0,4mg Caps. Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 300 Cantitatea max / subsecvent 3600 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 7200 Valoare minima contract Subsecvent 66,90 Valoare maximă contract Subsecvent 8.028,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 1.605,60 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 16.056,00 Garantia de participare 1% 80,28 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 103
Los: LOT-0104
Titel: Enoxaparinum
Beschreibung: 104 Enoxaparinum sol.inj. 4000ui/0,4ml Fiola Cantitatea min / subsecvent 10 Cantitatea max / subsecvent 100 Cantitatea max / subsecvent 1200 Cantitatea min AC / 24 luni 240 Cantitatea max AC / 24 luni 2400 Valoare minima contract Subsecvent 166,60 Valoare maximă contract Subsecvent 19.992,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 3.998,40 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 39.984,00 Garantia de participare 1% 199,92 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 104
Los: LOT-0105
Titel: Epinephrinum
Beschreibung: 105 Epinephrinum sol.inj. 1mg/ml Fiola Cantitatea min / subsecvent 1 Cantitatea max / subsecvent 100 Cantitatea max / subsecvent 1200 Cantitatea min AC / 24 luni 24 Cantitatea max AC / 24 luni 2400 Valoare minima contract Subsecvent 4,97 Valoare maximă contract Subsecvent 5.964,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 119,28 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 11.928,00 Garantia de participare 1% 59,64 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 105
Los: LOT-0106
Titel: Escitalopramum
Beschreibung: 106 Escitalopramum compr.film 10mg Compr.film. Cantitatea min / subsecvent 28 Cantitatea max / subsecvent 280 Cantitatea max / subsecvent 3360 Cantitatea min AC / 24 luni 672 Cantitatea max AC / 24 luni 6720 Valoare minima contract Subsecvent 29,68 Valoare maximă contract Subsecvent 3.561,60 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 712,32 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 7.123,20 Garantia de participare 1% 35,62 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 106
Los: LOT-0107
Titel: Esomeprazolum
Beschreibung: 107 Esomeprazolum compr/caps.gastrorez. 20mg Compr/Caps.gastrorez Cantitatea min / subsecvent 14 Cantitatea max / subsecvent 9800 Cantitatea max / subsecvent 117600 Cantitatea min AC / 24 luni 336 Cantitatea max AC / 24 luni 235200 Valoare minima contract Subsecvent 12,46 Valoare maximă contract Subsecvent 104.664,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 299,04 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 209.328,00 Garantia de participare 1% 1.046,64 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 107
Los: LOT-0108
Titel: Etamsilatum
Beschreibung: 108 Etamsilatum fiola 250mg/2ml Fiola Cantitatea min / subsecvent 5 Cantitatea max / subsecvent 200 Cantitatea max / subsecvent 2400 Cantitatea min AC / 24 luni 120 Cantitatea max AC / 24 luni 4800 Valoare minima contract Subsecvent 44,15 Valoare maximă contract Subsecvent 21.192,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 1.059,60 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 42.384,00 Garantia de participare 1% 211,92 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 108
Los: LOT-0109
Titel: Etoricoxibum
Beschreibung: 109 Etoricoxibum comp.film. 90mg. Compr.film Cantitatea min / subsecvent 14 Cantitatea max / subsecvent 2800 Cantitatea max / subsecvent 33600 Cantitatea min AC / 24 luni 336 Cantitatea max AC / 24 luni 67200 Valoare minima contract Subsecvent 31,22 Valoare maximă contract Subsecvent 74.928,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 749,28 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 149.856,00 Garantia de participare 1% 749,28 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 109
Los: LOT-0110
Titel: Extract de Serenoa repens
Beschreibung: 110 Extract de Serenoa repens caps.moi. 320mg Caps.moi. Cantitatea min / subsecvent 60 Cantitatea max / subsecvent 9000 Cantitatea max / subsecvent 108000 Cantitatea min AC / 24 luni 1440 Cantitatea max AC / 24 luni 216000 Valoare minima contract Subsecvent 96,00 Valoare maximă contract Subsecvent 172.800,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 2.304,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 345.600,00 Garantia de participare 1% 1.728,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 110
Los: LOT-0111
Titel: Ezetimibum+Atorvastatinum
Beschreibung: 111 Ezetimibum+Atorvastatinum caps/compr 10mg/10mg Caps/Compr Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 900 Cantitatea max / subsecvent 10800 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 21600 Valoare minima contract Subsecvent 75,90 Valoare maximă contract Subsecvent 27.324,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 1.821,60 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 54.648,00 Garantia de participare 1% 273,24 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 111
Los: LOT-0112
Titel: Ezetimibum+Atorvastatinum 10mg/20mg
Beschreibung: 112 Ezetimibum+Atorvastatinum caps/compr 10mg/20mg Caps/Compr Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 900 Cantitatea max / subsecvent 10800 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 21600 Valoare minima contract Subsecvent 71,10 Valoare maximă contract Subsecvent 25.596,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 1.706,40 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 51.192,00 Garantia de participare 1% 255,96 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 112
Los: LOT-0113
Titel: Fenofibratum
Beschreibung: 113 Fenofibratum compr.film. 145mg Compr.film. Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 3900 Cantitatea max / subsecvent 46800 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 93600 Valoare minima contract Subsecvent 31,20 Valoare maximă contract Subsecvent 48.672,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 748,80 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 97.344,00 Garantia de participare 1% 486,72 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 113
Los: LOT-0114
Titel: Fenofibratum 160mg
Beschreibung: 114 Fenofibratum compr.film. 160mg Compr.film. Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 3900 Cantitatea max / subsecvent 46800 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 93600 Valoare minima contract Subsecvent 23,40 Valoare maximă contract Subsecvent 36.504,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 561,60 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 73.008,00 Garantia de participare 1% 365,04 Conform caietului de sarcini STRADA MIHAI VODA NR. 17 SECTOR 5 BUCURESTI
Interne Kennung: 114
Los: LOT-0115
Titel: Fluconazolum
Beschreibung: 115 Fluconazolum caps 150mg Caps Cantitatea min / subsecvent 1 Cantitatea max / subsecvent 75 Cantitatea max / subsecvent 900 Cantitatea min AC / 24 luni 24 Cantitatea max AC / 24 luni 1800 Valoare minima contract Subsecvent 9,26 Valoare maximă contract Subsecvent 8.334,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 222,24 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 16.668,00 Garantia de participare 1% 83,34 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 115
Los: LOT-0116
Titel: Fluorometholonum
Beschreibung: 116 Fluorometholonum pic.oft susp 2mg/ml Pic.oft sol Cantitatea min / subsecvent 1 Cantitatea max / subsecvent 10 Cantitatea max / subsecvent 120 Cantitatea min AC / 24 luni 24 Cantitatea max AC / 24 luni 240 Valoare minima contract Subsecvent 48,85 Valoare maximă contract Subsecvent 5.862,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 1.172,40 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 11.724,00 Garantia de participare 1% 58,62 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 116
Los: LOT-0117
Titel: Fluoxetinum
Beschreibung: 117 Fluoxetinum compr.disp/caps 20mg Compr.disp/caps Cantitatea min / subsecvent 28 Cantitatea max / subsecvent 420 Cantitatea max / subsecvent 5040 Cantitatea min AC / 24 luni 672 Cantitatea max AC / 24 luni 10080 Valoare minima contract Subsecvent 71,40 Valoare maximă contract Subsecvent 12.852,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 1.713,60 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 25.704,00 Garantia de participare 1% 128,52 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 117
Los: LOT-0118
Titel: Fluticasonum
Beschreibung: 118 Fluticasonum furoat spray 27,5mcg Flac Cantitatea min / subsecvent 1 Cantitatea max / subsecvent 100 Cantitatea max / subsecvent 1200 Cantitatea min AC / 24 luni 24 Cantitatea max AC / 24 luni 2400 Valoare minima contract Subsecvent 30,66 Valoare maximă contract Subsecvent 36.792,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 735,84 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 73.584,00 Garantia de participare 1% 367,92 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 118
Los: LOT-0119
Titel: Fosfolipide esentiale
Beschreibung: 119 Fosfolipide esentiale caps. 300mg Caps. Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 120000 Cantitatea max / subsecvent 1440000 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 2880000 Valoare minima contract Subsecvent 33,00 Valoare maximă contract Subsecvent 600.000,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 792,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 3.168.000,00 Garantia de participare 1% 6.000,00 Conform caietului de sarcini STRADA MIHAI VODA NR. 17 SECTOR 5 BUCURESTI
Interne Kennung: 119
Los: LOT-0120
Titel: Fosfolipide esentiale 600mg
Beschreibung: 120 Fosfolipide esentiale caps 600mg Caps Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 60000 Cantitatea max / subsecvent 720000 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 1440000 Valoare minima contract Subsecvent 54,00 Valoare maximă contract Subsecvent 600.000,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 1.296,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 2.592.000,00 Garantia de participare 1% 6.000,00 Conform caietului de sarcini STRADA MIHAI VODA NR. 17 SECTOR 5 BUCURESTI
Interne Kennung: 120
Los: LOT-0121
Titel: Fosfomycinum
Beschreibung: 121 Fosfomycinum gran.pt.sol.orala 3g Gran.pt.sol.orala Cantitatea min / subsecvent 1 Cantitatea max / subsecvent 50 Cantitatea max / subsecvent 600 Cantitatea min AC / 24 luni 24 Cantitatea max AC / 24 luni 1200 Valoare minima contract Subsecvent 13,92 Valoare maximă contract Subsecvent 8.352,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 334,08 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 16.704,00 Garantia de participare 1% 83,52 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 121
Los: LOT-0122
Titel: Furazolidonum
Beschreibung: 122 Furazolidonum compr 100mg Compr Cantitatea min / subsecvent 20 Cantitatea max / subsecvent 2000 Cantitatea max / subsecvent 24000 Cantitatea min AC / 24 luni 480 Cantitatea max AC / 24 luni 48000 Valoare minima contract Subsecvent 24,00 Valoare maximă contract Subsecvent 28.800,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 576,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 57.600,00 Garantia de participare 1% 288,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 122
Los: LOT-0123
Titel: Furosemidum
Beschreibung: 123 Furosemidum compr. 40mg Compr Cantitatea min / subsecvent 20 Cantitatea max / subsecvent 1000 Cantitatea max / subsecvent 12000 Cantitatea min AC / 24 luni 480 Cantitatea max AC / 24 luni 24000 Valoare minima contract Subsecvent 5,80 Valoare maximă contract Subsecvent 3.480,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 139,20 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 6.960,00 Garantia de participare 1% 34,80 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 123
Los: LOT-0124
Titel: Furosemidum sol.inj.
Beschreibung: 124 Furosemidum sol.inj. 10mg/ml Fiola x 2ml Cantitatea min / subsecvent 5 Cantitatea max / subsecvent 500 Cantitatea max / subsecvent 6000 Cantitatea min AC / 24 luni 120 Cantitatea max AC / 24 luni 12000 Valoare minima contract Subsecvent 5,95 Valoare maximă contract Subsecvent 7.140,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 142,80 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 14.280,00 Garantia de participare 1% 71,40 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 124
Los: LOT-0125
Titel: Gabapentinum
Beschreibung: 125 Gabapentinum caps. 300mg Caps. Cantitatea min / subsecvent 50 Cantitatea max / subsecvent 6000 Cantitatea max / subsecvent 72000 Cantitatea min AC / 24 luni 1200 Cantitatea max AC / 24 luni 144000 Valoare minima contract Subsecvent 58,50 Valoare maximă contract Subsecvent 84.240,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 1.404,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 168.480,00 Garantia de participare 1% 842,40 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 125
Los: LOT-0126
Titel: Ginkgo Biloba
Beschreibung: 126 Ginkgo Biloba caps. 80mg Caps Cantitatea min / subsecvent 60 Cantitatea max / subsecvent 30000 Cantitatea max / subsecvent 360000 Cantitatea min AC / 24 luni 1440 Cantitatea max AC / 24 luni 720000 Valoare minima contract Subsecvent 60,00 Valoare maximă contract Subsecvent 360.000,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 1.440,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 720.000,00 Garantia de participare 1% 3.600,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 126
Los: LOT-0127
Titel: Glucosum
Beschreibung: 127 Glucosum sol.perf. 5% Saci x 500ml Cantitatea min / subsecvent 1 Cantitatea max / subsecvent 200 Cantitatea max / subsecvent 2400 Cantitatea min AC / 24 luni 24 Cantitatea max AC / 24 luni 4800 Valoare minima contract Subsecvent 4,28 Valoare maximă contract Subsecvent 10.272,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 102,72 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 20.544,00 Garantia de participare 1% 102,72 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 127
Los: LOT-0128
Titel: Haloperidolum
Beschreibung: 128 Haloperidolum sol.orala. 2mg/ml Flac x 10 ml Cantitatea min / subsecvent 1 Cantitatea max / subsecvent 100 Cantitatea max / subsecvent 1200 Cantitatea min AC / 24 luni 24 Cantitatea max AC / 24 luni 2400 Valoare minima contract Subsecvent 6,50 Valoare maximă contract Subsecvent 7.800,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 156,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 15.600,00 Garantia de participare 1% 78,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 128
Los: LOT-0129
Titel: Heparinum
Beschreibung: 129 Heparinum gel 100.000 U.I./100g tub x 50gr Cantitatea min / subsecvent 1 Cantitatea max / subsecvent 1600 Cantitatea max / subsecvent 19200 Cantitatea min AC / 24 luni 24 Cantitatea max AC / 24 luni 38400 Valoare minima contract Subsecvent 38,00 Valoare maximă contract Subsecvent 600.000,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 960,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 1.536.000,00 Garantia de participare 1% 6.000,00 Conform caietului de sarcini STRADA MIHAI VODA NR. 17 SECTOR 5 BUCURESTI
Interne Kennung: 129
Los: LOT-0130
Titel: Hidrolizat deproteinizat din creier de vitel
Beschreibung: 130 Hidrolizat deproteinizat din creier de vitel draj. 200mg Draj. Cantitatea min / subsecvent 50 Cantitatea max / subsecvent 1000 Cantitatea max / subsecvent 12000 Cantitatea min AC / 24 luni 1200 Cantitatea max AC / 24 luni 24000 Valoare minima contract Subsecvent 133,00 Valoare maximă contract Subsecvent 31.920,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 3.192,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 63.840,00 Garantia de participare 1% 319,20 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 130
Los: LOT-0131
Titel: Hydrocortisonum butyratum
Beschreibung: 131 Hydrocortisonum butyratum crema 1mg/g Tub Cantitatea min / subsecvent 1 Cantitatea max / subsecvent 20 Cantitatea max / subsecvent 240 Cantitatea min AC / 24 luni 24 Cantitatea max AC / 24 luni 480 Valoare minima contract Subsecvent 11,89 Valoare maximă contract Subsecvent 2.853,60 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 285,36 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 5.707,20 Garantia de participare 1% 28,54 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 131
Los: LOT-0132
Titel: Hydrocortisonum sucinat sodic
Beschreibung: 132 Hydrocortisonum sucinat sodic pulb. pt. sol. inj. 100mg Flac.pulb.inj Cantitatea min / subsecvent 1 Cantitatea max / subsecvent 500 Cantitatea max / subsecvent 6000 Cantitatea min AC / 24 luni 24 Cantitatea max AC / 24 luni 12000 Valoare minima contract Subsecvent 6,68 Valoare maximă contract Subsecvent 40.080,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 160,32 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 80.160,00 Garantia de participare 1% 400,80 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 132
Los: LOT-0133
Titel: Ibuprofenum
Beschreibung: 133 Ibuprofenum compr.film 200mg Compr.film Cantitatea min / subsecvent 20 Cantitatea max / subsecvent 15000 Cantitatea max / subsecvent 180000 Cantitatea min AC / 24 luni 480 Cantitatea max AC / 24 luni 360000 Valoare minima contract Subsecvent 28,00 Valoare maximă contract Subsecvent 252.000,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 672,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 504.000,00 Garantia de participare 1% 2.520,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 133
Los: LOT-0134
Titel: Indapamidum
Beschreibung: 134 Indapamidum compr.elib.prel. 1,5mg Compr. elib.prelung. Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 9000 Cantitatea max / subsecvent 108000 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 216000 Valoare minima contract Subsecvent 12,90 Valoare maximă contract Subsecvent 46.440,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 309,60 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 92.880,00 Garantia de participare 1% 464,40 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 134
Los: LOT-0135
Titel: Indometacinum
Beschreibung: 135 Indometacinum pic.oft sol 1mg/ml Pic.oft sol Cantitatea min / subsecvent 1 Cantitatea max / subsecvent 10 Cantitatea max / subsecvent 120 Cantitatea min AC / 24 luni 24 Cantitatea max AC / 24 luni 240 Valoare minima contract Subsecvent 19,21 Valoare maximă contract Subsecvent 2.305,20 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 461,04 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 4.610,40 Garantia de participare 1% 23,05 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 135
Los: LOT-0136
Titel: Inosinum
Beschreibung: 136 Inosinum compr 500mg Compr Cantitatea min / subsecvent 50 Cantitatea max / subsecvent 1000 Cantitatea max / subsecvent 12000 Cantitatea min AC / 24 luni 1200 Cantitatea max AC / 24 luni 24000 Valoare minima contract Subsecvent 55,00 Valoare maximă contract Subsecvent 13.200,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 1.320,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 26.400,00 Garantia de participare 1% 132,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 136
Los: LOT-0137
Titel: Irbesartanum
Beschreibung: 137 Irbesartanum compr. 150mg Compr Cantitatea min / subsecvent 28 Cantitatea max / subsecvent 420 Cantitatea max / subsecvent 5040 Cantitatea min AC / 24 luni 672 Cantitatea max AC / 24 luni 10080 Valoare minima contract Subsecvent 31,92 Valoare maximă contract Subsecvent 5.745,60 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 766,08 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 11.491,20 Garantia de participare 1% 57,46 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 137
Los: LOT-0138
Titel: Ivabradinum
Beschreibung: 138 Ivabradinum compr. 5mg Compr Cantitatea min / subsecvent 56 Cantitatea max / subsecvent 2240 Cantitatea max / subsecvent 26880 Cantitatea min AC / 24 luni 1344 Cantitatea max AC / 24 luni 53760 Valoare minima contract Subsecvent 69,44 Valoare maximă contract Subsecvent 33.331,20 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 1.666,56 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 66.662,40 Garantia de participare 1% 333,31 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 138
Los: LOT-0139
Titel: Kanamicinum
Beschreibung: 139 Kanamicinum ung.oft. Tub Cantitatea min / subsecvent 1 Cantitatea max / subsecvent 50 Cantitatea max / subsecvent 600 Cantitatea min AC / 24 luni 24 Cantitatea max AC / 24 luni 1200 Valoare minima contract Subsecvent 17,10 Valoare maximă contract Subsecvent 10.260,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 410,40 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 20.520,00 Garantia de participare 1% 102,60 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 139
Los: LOT-0140
Titel: Ketoprofenum
Beschreibung: 140 Ketoprofenum caps.elib.prel. 150mg Caps.Elib.Prel. Cantitatea min / subsecvent 20 Cantitatea max / subsecvent 3000 Cantitatea max / subsecvent 36000 Cantitatea min AC / 24 luni 480 Cantitatea max AC / 24 luni 72000 Valoare minima contract Subsecvent 14,00 Valoare maximă contract Subsecvent 25.200,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 336,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 50.400,00 Garantia de participare 1% 252,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 140
Los: LOT-0141
Titel: Ketoprofenum sol.inj.
Beschreibung: 141 Ketoprofenum sol.inj. 100mg/2ml Fiola Cantitatea min / subsecvent 5 Cantitatea max / subsecvent 500 Cantitatea max / subsecvent 6000 Cantitatea min AC / 24 luni 120 Cantitatea max AC / 24 luni 12000 Valoare minima contract Subsecvent 9,45 Valoare maximă contract Subsecvent 11.340,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 226,80 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 22.680,00 Garantia de participare 1% 113,40 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 141
Los: LOT-0142
Titel: Ketotifenum
Beschreibung: 142 Ketotifenum pic.oft sol 0,25mg/ml Pic.oft sol Cantitatea min / subsecvent 1 Cantitatea max / subsecvent 10 Cantitatea max / subsecvent 120 Cantitatea min AC / 24 luni 24 Cantitatea max AC / 24 luni 240 Valoare minima contract Subsecvent 39,57 Valoare maximă contract Subsecvent 4.748,40 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 949,68 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 9.496,80 Garantia de participare 1% 47,48 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 142
Los: LOT-0143
Titel: Lercanidipinum
Beschreibung: 143 Lercanidipinum compr. film. 10mg Compr.film Cantitatea min / subsecvent 60 Cantitatea max / subsecvent 3000 Cantitatea max / subsecvent 36000 Cantitatea min AC / 24 luni 1440 Cantitatea max AC / 24 luni 72000 Valoare minima contract Subsecvent 34,80 Valoare maximă contract Subsecvent 20.880,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 835,20 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 41.760,00 Garantia de participare 1% 208,80 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 143
Los: LOT-0144
Titel: Levetiracetamum
Beschreibung: 144 Levetiracetamum compr. film. 500mg Compr.film Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 120 Cantitatea max / subsecvent 1440 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 2880 Valoare minima contract Subsecvent 29,10 Valoare maximă contract Subsecvent 1.396,80 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 698,40 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 2.793,60 Garantia de participare 1% 13,97 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 144
Los: LOT-0145
Titel: Levocetirizinum
Beschreibung: 145 Levocetirizinum compr. film. 5mg Compr.film Cantitatea min / subsecvent 20 Cantitatea max / subsecvent 3000 Cantitatea max / subsecvent 36000 Cantitatea min AC / 24 luni 480 Cantitatea max AC / 24 luni 72000 Valoare minima contract Subsecvent 10,60 Valoare maximă contract Subsecvent 19.080,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 254,40 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 38.160,00 Garantia de participare 1% 190,80 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 145
Los: LOT-0146
Titel: Levofloxacinum
Beschreibung: 146 Levofloxacinum compr.film. 500mg Compr.film Cantitatea min / subsecvent 7 Cantitatea max / subsecvent 525 Cantitatea max / subsecvent 6300 Cantitatea min AC / 24 luni 168 Cantitatea max AC / 24 luni 12600 Valoare minima contract Subsecvent 32,97 Valoare maximă contract Subsecvent 29.673,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 791,28 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 59.346,00 Garantia de participare 1% 296,73 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 146
Los: LOT-0147
Titel: Levomepromazinum
Beschreibung: 147 Levomepromazinum compr. 25mg Compr Cantitatea min / subsecvent 20 Cantitatea max / subsecvent 800 Cantitatea max / subsecvent 9600 Cantitatea min AC / 24 luni 480 Cantitatea max AC / 24 luni 19200 Valoare minima contract Subsecvent 25,80 Valoare maximă contract Subsecvent 12.384,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 619,20 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 24.768,00 Garantia de participare 1% 123,84 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 147
Los: LOT-0148
Titel: Lidocainum
Beschreibung: 148 Lidocainum sol.inj. 10mg/ml Fiola Cantitatea min / subsecvent 5 Cantitatea max / subsecvent 500 Cantitatea max / subsecvent 6000 Cantitatea min AC / 24 luni 120 Cantitatea max AC / 24 luni 12000 Valoare minima contract Subsecvent 25,00 Valoare maximă contract Subsecvent 30.000,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 600,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 60.000,00 Garantia de participare 1% 300,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 148
Los: LOT-0149
Titel: Lidocainum sol.inj.
Beschreibung: 149 Lidocainum sol.inj. 20mg/ml Fiola x 2ml Cantitatea min / subsecvent 5 Cantitatea max / subsecvent 500 Cantitatea max / subsecvent 6000 Cantitatea min AC / 24 luni 120 Cantitatea max AC / 24 luni 12000 Valoare minima contract Subsecvent 5,30 Valoare maximă contract Subsecvent 6.360,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 127,20 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 12.720,00 Garantia de participare 1% 63,60 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 149
Los: LOT-0150
Titel: Lidocainum spray
Beschreibung: 150 Lidocainum spray 4,6mg/doza Flac Cantitatea min / subsecvent 1 Cantitatea max / subsecvent 300 Cantitatea max / subsecvent 3600 Cantitatea min AC / 24 luni 24 Cantitatea max AC / 24 luni 7200 Valoare minima contract Subsecvent 24,14 Valoare maximă contract Subsecvent 86.904,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 579,36 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 173.808,00 Garantia de participare 1% 869,04 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 150
Los: LOT-0151
Titel: Loperamidum
Beschreibung: 151 Loperamidum caps. 2mg Caps Cantitatea min / subsecvent 10 Cantitatea max / subsecvent 3000 Cantitatea max / subsecvent 36000 Cantitatea min AC / 24 luni 240 Cantitatea max AC / 24 luni 72000 Valoare minima contract Subsecvent 21,00 Valoare maximă contract Subsecvent 75.600,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 504,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 151.200,00 Garantia de participare 1% 756,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 151
Los: LOT-0152
Titel: Loratadinum
Beschreibung: 152 Loratadinum compr. 10mg Compr Cantitatea min / subsecvent 10 Cantitatea max / subsecvent 2000 Cantitatea max / subsecvent 24000 Cantitatea min AC / 24 luni 240 Cantitatea max AC / 24 luni 48000 Valoare minima contract Subsecvent 20,00 Valoare maximă contract Subsecvent 48.000,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 480,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 96.000,00 Garantia de participare 1% 480,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 152
Los: LOT-0153
Titel: Lorazepamum
Beschreibung: 153 Lorazepamum compr. 1mg Compr. Cantitatea min / subsecvent 50 Cantitatea max / subsecvent 1500 Cantitatea max / subsecvent 18000 Cantitatea min AC / 24 luni 1200 Cantitatea max AC / 24 luni 36000 Valoare minima contract Subsecvent 9,00 Valoare maximă contract Subsecvent 3.240,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 216,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 6.480,00 Garantia de participare 1% 32,40 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 153
Los: LOT-0154
Titel: Lornoxicamum
Beschreibung: 154 Lornoxicamum compr.film. 8mg Compr.film Cantitatea min / subsecvent 10 Cantitatea max / subsecvent 500 Cantitatea max / subsecvent 6000 Cantitatea min AC / 24 luni 240 Cantitatea max AC / 24 luni 12000 Valoare minima contract Subsecvent 9,20 Valoare maximă contract Subsecvent 5.520,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 220,80 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 11.040,00 Garantia de participare 1% 55,20 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 154
Los: LOT-0155
Titel: Lysatum bacteriale cryodesicatum
Beschreibung: 155 Lysatum bacteriale cryodesicatum caps. 7mg Caps. Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 600 Cantitatea max / subsecvent 7200 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 14400 Valoare minima contract Subsecvent 69,90 Valoare maximă contract Subsecvent 16.776,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 1.677,60 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 33.552,00 Garantia de participare 1% 167,76 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 155
Los: LOT-0156
Titel: Lysatum bacteriale cryodesicatum de E. Coli
Beschreibung: 156 Lysatum bacteriale cryodesicatum de E. Coli caps. 6mg Caps. Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 600 Cantitatea max / subsecvent 7200 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 14400 Valoare minima contract Subsecvent 78,90 Valoare maximă contract Subsecvent 18.936,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 1.893,60 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 37.872,00 Garantia de participare 1% 189,36 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 156
Los: LOT-0157
Titel: Magnesii orotas
Beschreibung: 157 Magnesii orotas compr. 500mg Compr. Cantitatea min / subsecvent 100 Cantitatea max / subsecvent 30000 Cantitatea max / subsecvent 360000 Cantitatea min AC / 24 luni 2400 Cantitatea max AC / 24 luni 720000 Valoare minima contract Subsecvent 75,00 Valoare maximă contract Subsecvent 270.000,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 1.800,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 540.000,00 Garantia de participare 1% 2.700,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 157
Los: LOT-0158
Titel: Mebeverinum
Beschreibung: 158 Mebeverinum caps.elib.prel. 200mg Caps.Elib.Prel. Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 900 Cantitatea max / subsecvent 10800 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 21600 Valoare minima contract Subsecvent 21,90 Valoare maximă contract Subsecvent 7.884,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 525,60 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 15.768,00 Garantia de participare 1% 78,84 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 158
Los: LOT-0159
Titel: Medazepamum
Beschreibung: 159 Medazepamum compr. 10mg Compr Cantitatea min / subsecvent 20 Cantitatea max / subsecvent 400 Cantitatea max / subsecvent 4800 Cantitatea min AC / 24 luni 480 Cantitatea max AC / 24 luni 9600 Valoare minima contract Subsecvent 3,00 Valoare maximă contract Subsecvent 720,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 72,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 1.440,00 Garantia de participare 1% 7,20 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 159
Los: LOT-0160
Titel: Metamizolum Natricum
Beschreibung: 160 Metamizolum Natricum sol. inj. 500mg/ml-2ml Fiole x 2 ml Cantitatea min / subsecvent 5 Cantitatea max / subsecvent 2000 Cantitatea max / subsecvent 24000 Cantitatea min AC / 24 luni 120 Cantitatea max AC / 24 luni 48000 Valoare minima contract Subsecvent 6,50 Valoare maximă contract Subsecvent 31.200,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 156,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 62.400,00 Garantia de participare 1% 312,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 160
Los: LOT-0161
Titel: Metamizolum Natricum 500mg
Beschreibung: 161 Metamizolum Natricum compr. 500mg Compr Cantitatea min / subsecvent 20 Cantitatea max / subsecvent 8000 Cantitatea max / subsecvent 96000 Cantitatea min AC / 24 luni 480 Cantitatea max AC / 24 luni 192000 Valoare minima contract Subsecvent 13,00 Valoare maximă contract Subsecvent 62.400,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 312,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 124.800,00 Garantia de participare 1% 624,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 161
Los: LOT-0162
Titel: Metamizolum Natricum+Cafeinum+Drotaverinum
Beschreibung: 162 Metamizolum Natricum+Cafeinum+Drotaverinum compr. Compr. Cantitatea min / subsecvent 10 Cantitatea max / subsecvent 3000 Cantitatea max / subsecvent 36000 Cantitatea min AC / 24 luni 240 Cantitatea max AC / 24 luni 72000 Valoare minima contract Subsecvent 22,70 Valoare maximă contract Subsecvent 81.720,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 544,80 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 163.440,00 Garantia de participare 1% 817,20 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 162
Los: LOT-0163
Titel: Metamizolum Natricum+Pitofenona+Fenpipramida
Beschreibung: 163 Metamizolum Natricum+Pitofenona+Fenpipramida sol.inj. Fiola Cantitatea min / subsecvent 5 Cantitatea max / subsecvent 500 Cantitatea max / subsecvent 6000 Cantitatea min AC / 24 luni 120 Cantitatea max AC / 24 luni 12000 Valoare minima contract Subsecvent 30,95 Valoare maximă contract Subsecvent 37.140,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 742,80 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 74.280,00 Garantia de participare 1% 371,40 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 163
Los: LOT-0164
Titel: Metamizolum Natricum+Pitofenona+Fenpipramida compr.
Beschreibung: 164 Metamizolum Natricum+Pitofenona+Fenpipramida compr. Compr Cantitatea min / subsecvent 20 Cantitatea max / subsecvent 5000 Cantitatea max / subsecvent 60000 Cantitatea min AC / 24 luni 480 Cantitatea max AC / 24 luni 120000 Valoare minima contract Subsecvent 17,20 Valoare maximă contract Subsecvent 51.600,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 412,80 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 103.200,00 Garantia de participare 1% 516,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 164
Los: LOT-0165
Titel: Metoclopramidum
Beschreibung: 165 Metoclopramidum compr. 10mg Compr. Cantitatea min / subsecvent 40 Cantitatea max / subsecvent 1600 Cantitatea max / subsecvent 19200 Cantitatea min AC / 24 luni 960 Cantitatea max AC / 24 luni 38400 Valoare minima contract Subsecvent 5,60 Valoare maximă contract Subsecvent 2.688,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 134,40 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 5.376,00 Garantia de participare 1% 26,88 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 165
Los: LOT-0166
Titel: Metoclopramidum sol. inj.
Beschreibung: 166 Metoclopramidum sol. inj. 5mg/ml Fiola Cantitatea min / subsecvent 5 Cantitatea max / subsecvent 300 Cantitatea max / subsecvent 3600 Cantitatea min AC / 24 luni 120 Cantitatea max AC / 24 luni 7200 Valoare minima contract Subsecvent 31,00 Valoare maximă contract Subsecvent 22.320,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 744,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 44.640,00 Garantia de participare 1% 223,20 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 166
Los: LOT-0167
Titel: Metoprololum
Beschreibung: 167 Metoprololum sol.inj/perf 5mg/5ml Fiola Cantitatea min / subsecvent 5 Cantitatea max / subsecvent 50 Cantitatea max / subsecvent 600 Cantitatea min AC / 24 luni 120 Cantitatea max AC / 24 luni 1200 Valoare minima contract Subsecvent 15,10 Valoare maximă contract Subsecvent 1.812,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 362,40 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 3.624,00 Garantia de participare 1% 18,12 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 167
Los: LOT-0168
Titel: Metoprololum succinat
Beschreibung: 168 Metoprololum succinat compr.elib.prel. 50mg Compr.ret Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 15000 Cantitatea max / subsecvent 180000 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 360000 Valoare minima contract Subsecvent 14,70 Valoare maximă contract Subsecvent 88.200,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 352,80 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 176.400,00 Garantia de participare 1% 882,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 168
Los: LOT-0169
Titel: Metoprololum succinat 100mg
Beschreibung: 169 Metoprololum succinat compr.elib.prel. 100mg Compr.ret Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 1500 Cantitatea max / subsecvent 18000 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 36000 Valoare minima contract Subsecvent 22,80 Valoare maximă contract Subsecvent 13.680,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 547,20 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 27.360,00 Garantia de participare 1% 136,80 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 169
Los: LOT-0170
Titel: Metronidazolum
Beschreibung: 170 Metronidazolum compr.film 250mg Compr.film Cantitatea min / subsecvent 20 Cantitatea max / subsecvent 500 Cantitatea max / subsecvent 6000 Cantitatea min AC / 24 luni 480 Cantitatea max AC / 24 luni 12000 Valoare minima contract Subsecvent 7,00 Valoare maximă contract Subsecvent 2.100,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 168,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 4.200,00 Garantia de participare 1% 21,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 170
Los: LOT-0171
Titel: Mirtazapinum
Beschreibung: 171 Mirtazapinum compr.film. 30mg Compr.film Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 900 Cantitatea max / subsecvent 10800 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 21600 Valoare minima contract Subsecvent 13,50 Valoare maximă contract Subsecvent 4.860,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 324,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 9.720,00 Garantia de participare 1% 48,60 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 171
Los: LOT-0172
Titel: Mometasonum
Beschreibung: 172 Mometasonum unguent 1mg/gr Tub Cantitatea min / subsecvent 1 Cantitatea max / subsecvent 15 Cantitatea max / subsecvent 180 Cantitatea min AC / 24 luni 24 Cantitatea max AC / 24 luni 360 Valoare minima contract Subsecvent 5,14 Valoare maximă contract Subsecvent 925,20 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 123,36 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 1.850,40 Garantia de participare 1% 9,25 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 172
Los: LOT-0173
Titel: Mometasonum spray nazal
Beschreibung: 173 Mometasonum spray nazal 50mcg/doza Flac. Cantitatea min / subsecvent 1 Cantitatea max / subsecvent 50 Cantitatea max / subsecvent 600 Cantitatea min AC / 24 luni 24 Cantitatea max AC / 24 luni 1200 Valoare minima contract Subsecvent 22,37 Valoare maximă contract Subsecvent 13.422,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 536,88 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 26.844,00 Garantia de participare 1% 134,22 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 173
Los: LOT-0174
Titel: Montelukastum
Beschreibung: 174 Montelukastum compr.film. 10mg Compr.film Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 3900 Cantitatea max / subsecvent 46800 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 93600 Valoare minima contract Subsecvent 47,10 Valoare maximă contract Subsecvent 73.476,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 1.130,40 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 146.952,00 Garantia de participare 1% 734,76 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 174
Los: LOT-0175
Titel: Naproxenum+Esomeprazolum
Beschreibung: 175 Naproxenum+Esomeprazolum compr.elib.modif. 500mg/20mg Compr.Elib.Modif. Cantitatea min / subsecvent 60 Cantitatea max / subsecvent 12000 Cantitatea max / subsecvent 144000 Cantitatea min AC / 24 luni 1440 Cantitatea max AC / 24 luni 288000 Valoare minima contract Subsecvent 99,00 Valoare maximă contract Subsecvent 237.600,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 2.376,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 475.200,00 Garantia de participare 1% 2.376,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 175
Los: LOT-0176
Titel: Natrii chloridum
Beschreibung: 176 Natrii chloridum sol.inj. 0,90% Fiole x 10ml Cantitatea min / subsecvent 10 Cantitatea max / subsecvent 200 Cantitatea max / subsecvent 2400 Cantitatea min AC / 24 luni 240 Cantitatea max AC / 24 luni 4800 Valoare minima contract Subsecvent 51,00 Valoare maximă contract Subsecvent 12.240,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 1.224,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 24.480,00 Garantia de participare 1% 122,40 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 176
Los: LOT-0177
Titel: Natrii chloridum sol.perf.
Beschreibung: 177 Natrii chloridum sol.perf. 0,90% Saci x 500ml Cantitatea min / subsecvent 10 Cantitatea max / subsecvent 200 Cantitatea max / subsecvent 2400 Cantitatea min AC / 24 luni 240 Cantitatea max AC / 24 luni 4800 Valoare minima contract Subsecvent 37,40 Valoare maximă contract Subsecvent 8.976,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 897,60 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 17.952,00 Garantia de participare 1% 89,76 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 177
Los: LOT-0178
Titel: Nebivololum
Beschreibung: 178 Nebivololum compr. 5mg Compr Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 6000 Cantitatea max / subsecvent 72000 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 144000 Valoare minima contract Subsecvent 17,10 Valoare maximă contract Subsecvent 41.040,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 410,40 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 82.080,00 Garantia de participare 1% 410,40 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 178
Los: LOT-0179
Titel: Netilmicinum+Dexamethasonum
Beschreibung: 179 Netilmicinum+Dexamethasonum pic.oft sol 3mg/1mg/ml Pic.oft sol Cantitatea min / subsecvent 1 Cantitatea max / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 360 Cantitatea min AC / 24 luni 24 Cantitatea max AC / 24 luni 720 Valoare minima contract Subsecvent 36,46 Valoare maximă contract Subsecvent 13.125,60 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 875,04 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 26.251,20 Garantia de participare 1% 131,26 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 179
Los: LOT-0180
Titel: Nitroglycerinum
Beschreibung: 180 Nitroglycerinum compr cu elib prel 2,6mg Compr cu elib prel Cantitatea min / subsecvent 60 Cantitatea max / subsecvent 900 Cantitatea max / subsecvent 10800 Cantitatea min AC / 24 luni 1440 Cantitatea max AC / 24 luni 21600 Valoare minima contract Subsecvent 10,80 Valoare maximă contract Subsecvent 1.944,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 259,20 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 3.888,00 Garantia de participare 1% 19,44 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 180
Los: LOT-0181
Titel: Nitroglycerinum 0,5mg
Beschreibung: 181 Nitroglycerinum compr. 0,5mg Compr Cantitatea min / subsecvent 20 Cantitatea max / subsecvent 400 Cantitatea max / subsecvent 4800 Cantitatea min AC / 24 luni 480 Cantitatea max AC / 24 luni 9600 Valoare minima contract Subsecvent 25,40 Valoare maximă contract Subsecvent 6.096,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 609,60 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 12.192,00 Garantia de participare 1% 60,96 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 181
Los: LOT-0182
Titel: Nitroglycerinum spray
Beschreibung: 182 Nitroglycerinum spray 0,4mg/doza Tub Cantitatea min / subsecvent 1 Cantitatea max / subsecvent 80 Cantitatea max / subsecvent 960 Cantitatea min AC / 24 luni 24 Cantitatea max AC / 24 luni 1920 Valoare minima contract Subsecvent 13,68 Valoare maximă contract Subsecvent 13.132,80 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 328,32 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 26.265,60 Garantia de participare 1% 131,33 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 182
Los: LOT-0183
Titel: Olanzapinum
Beschreibung: 183 Olanzapinum compr.film 5mg Compr.film Cantitatea min / subsecvent 28 Cantitatea max / subsecvent 280 Cantitatea max / subsecvent 3360 Cantitatea min AC / 24 luni 672 Cantitatea max AC / 24 luni 6720 Valoare minima contract Subsecvent 44,24 Valoare maximă contract Subsecvent 5.308,80 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 1.061,76 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 10.617,60 Garantia de participare 1% 53,09 Conform caietului de sarcini STRADA MIHAI VODA NR. 17 SECTOR 5 BUCURESTI
Interne Kennung: 183
Los: LOT-0184
Titel: Olmesartanum medoxomilum+amlodipinum
Beschreibung: 184 Olmesartanum medoxomilum+amlodipinum compr.film 20mg/5mg Compr.film Cantitatea min / subsecvent 28 Cantitatea max / subsecvent 840 Cantitatea max / subsecvent 10080 Cantitatea min AC / 24 luni 672 Cantitatea max AC / 24 luni 20160 Valoare minima contract Subsecvent 41,44 Valoare maximă contract Subsecvent 14.918,40 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 994,56 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 29.836,80 Garantia de participare 1% 149,18 Conform caietului de sarcini STRADA MIHAI VODA NR. 17 SECTOR 5 BUCURESTI
Interne Kennung: 184
Los: LOT-0185
Titel: Olopatadinum
Beschreibung: 185 Olopatadinum sol.oft. 1mg/ml Sol.oft. Cantitatea min / subsecvent 1 Cantitatea max / subsecvent 50 Cantitatea max / subsecvent 600 Cantitatea min AC / 24 luni 24 Cantitatea max AC / 24 luni 1200 Valoare minima contract Subsecvent 17,16 Valoare maximă contract Subsecvent 10.296,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 411,84 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 20.592,00 Garantia de participare 1% 102,96 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 185
Los: LOT-0186
Titel: Omeprazolum
Beschreibung: 186 Omeprazolum caps.enter. 20mg Caps.enter Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 12000 Cantitatea max / subsecvent 144000 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 288000 Valoare minima contract Subsecvent 21,00 Valoare maximă contract Subsecvent 100.800,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 504,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 201.600,00 Garantia de participare 1% 1.008,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 186
Los: LOT-0187
Titel: Oxeladinum
Beschreibung: 187 Oxeladinum sirop. 0,2% Sirop Cantitatea min / subsecvent 1 Cantitatea max / subsecvent 50 Cantitatea max / subsecvent 600 Cantitatea min AC / 24 luni 24 Cantitatea max AC / 24 luni 1200 Valoare minima contract Subsecvent 26,50 Valoare maximă contract Subsecvent 15.900,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 636,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 31.800,00 Garantia de participare 1% 159,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 187
Los: LOT-0188
Titel: Oxybuprocaini hydrochloricum
Beschreibung: 188 Oxybuprocaini hydrochloricum sol.oft. 4mg/ml Flac. Cantitatea min / subsecvent 1 Cantitatea max / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 360 Cantitatea min AC / 24 luni 24 Cantitatea max AC / 24 luni 720 Valoare minima contract Subsecvent 11,05 Valoare maximă contract Subsecvent 3.978,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 265,20 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 7.956,00 Garantia de participare 1% 39,78 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 188
Los: LOT-0189
Titel: Oxytetraciclinum+Hydrocortisonum
Beschreibung: 189 Oxytetraciclinum+Hydrocortisonum spray 0,225mg/0,085mg Flac Cantitatea min / subsecvent 1 Cantitatea max / subsecvent 200 Cantitatea max / subsecvent 2400 Cantitatea min AC / 24 luni 24 Cantitatea max AC / 24 luni 4800 Valoare minima contract Subsecvent 36,00 Valoare maximă contract Subsecvent 86.400,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 864,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 172.800,00 Garantia de participare 1% 864,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 189
Los: LOT-0190
Titel: Pancreatina
Beschreibung: 190 Pancreatina caps gastrorezist 300mg(25000 ui) Caps gastrorez Cantitatea min / subsecvent 20 Cantitatea max / subsecvent 10000 Cantitatea max / subsecvent 120000 Cantitatea min AC / 24 luni 480 Cantitatea max AC / 24 luni 240000 Valoare minima contract Subsecvent 74,00 Valoare maximă contract Subsecvent 444.000,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 1.776,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 888.000,00 Garantia de participare 1% 4.440,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 190
Los: LOT-0191
Titel: Pancreatina 275mg
Beschreibung: 191 Pancreatina compr.gastrorez. 275mg Compr.gastrorez. Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 66000 Cantitatea max / subsecvent 792000 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 1584000 Valoare minima contract Subsecvent 24,00 Valoare maximă contract Subsecvent 600.000,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 576,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 1.267.200,00 Garantia de participare 1% 6.000,00 Conform caietului de sarcini STRADA MIHAI VODA NR. 17 SECTOR 5 BUCURESTI
Interne Kennung: 191
Los: LOT-0192
Titel: Pantoprazolum
Beschreibung: 192 Pantoprazolum compr gastrorez 40mg Compr.gastrorez. Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 6000 Cantitatea max / subsecvent 72000 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 144000 Valoare minima contract Subsecvent 17,70 Valoare maximă contract Subsecvent 42.480,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 424,80 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 84.960,00 Garantia de participare 1% 424,80 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 192
Los: LOT-0193
Titel: Paracetamolum
Beschreibung: 193 Paracetamolum compr. 500mg Compr. Cantitatea min / subsecvent 20 Cantitatea max / subsecvent 20000 Cantitatea max / subsecvent 240000 Cantitatea min AC / 24 luni 480 Cantitatea max AC / 24 luni 480000 Valoare minima contract Subsecvent 15,00 Valoare maximă contract Subsecvent 180.000,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 360,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 360.000,00 Garantia de participare 1% 1.800,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 193
Los: LOT-0194
Titel: Paracetamolum+Cafeina+Codeina
Beschreibung: 194 Paracetamolum+Cafeina+Codeina fosfat compr. 400mg/23mg/15mg Compr. Cantitatea min / subsecvent 20 Cantitatea max / subsecvent 1500 Cantitatea max / subsecvent 18000 Cantitatea min AC / 24 luni 480 Cantitatea max AC / 24 luni 36000 Valoare minima contract Subsecvent 15,00 Valoare maximă contract Subsecvent 13.500,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 360,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 27.000,00 Garantia de participare 1% 135,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 194
Los: LOT-0195
Titel: Pentaerithrityli tetranitras
Beschreibung: 195 Pentaerithrityli tetranitras compr. 20mg Compr Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 15000 Cantitatea max / subsecvent 180000 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 360000 Valoare minima contract Subsecvent 19,50 Valoare maximă contract Subsecvent 117.000,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 468,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 234.000,00 Garantia de participare 1% 1.170,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 195
Los: LOT-0196
Titel: Pentoxifyllinum
Beschreibung: 196 Pentoxifyllinum compr.elib.prel. 400mg Compr.elib.prel. Cantitatea min / subsecvent 40 Cantitatea max / subsecvent 800 Cantitatea max / subsecvent 9600 Cantitatea min AC / 24 luni 960 Cantitatea max AC / 24 luni 19200 Valoare minima contract Subsecvent 22,00 Valoare maximă contract Subsecvent 5.280,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 528,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 10.560,00 Garantia de participare 1% 52,80 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 196
Los: LOT-0197
Titel: Perindoprilum
Beschreibung: 197 Perindoprilum compr. 5mg Compr Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 10500 Cantitatea max / subsecvent 126000 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 252000 Valoare minima contract Subsecvent 23,10 Valoare maximă contract Subsecvent 97.020,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 554,40 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 194.040,00 Garantia de participare 1% 970,20 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 197
Los: LOT-0198
Titel: Perindoprilum+Amlodipinum
Beschreibung: 198 Perindoprilum+Amlodipinum compr. 5mg/5mg Compr. Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 900 Cantitatea max / subsecvent 10800 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 21600 Valoare minima contract Subsecvent 22,20 Valoare maximă contract Subsecvent 7.992,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 532,80 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 15.984,00 Garantia de participare 1% 79,92 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 198
Los: LOT-0199
Titel: Perindoprilum+Amlodipinum 10mg/10mg
Beschreibung: 199 Perindoprilum+Amlodipinum compr. 10mg/10mg Compr. Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 900 Cantitatea max / subsecvent 10800 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 21600 Valoare minima contract Subsecvent 32,10 Valoare maximă contract Subsecvent 11.556,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 770,40 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 23.112,00 Garantia de participare 1% 115,56 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 199
Los: LOT-0200
Titel: Perindoprilum+Indapamidum
Beschreibung: 200 Perindoprilum+Indapamidum compr. 5mg/1.25mg Compr Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 7500 Cantitatea max / subsecvent 90000 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 180000 Valoare minima contract Subsecvent 23,40 Valoare maximă contract Subsecvent 70.200,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 561,60 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 140.400,00 Garantia de participare 1% 702,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 200
Los: LOT-0201
Titel: Perindoprilum+Indapamidum 10mg/2,5mg
Beschreibung: 201 Perindoprilum+Indapamidum compr. 10mg/2,5mg Compr Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 1800 Cantitatea max / subsecvent 21600 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 43200 Valoare minima contract Subsecvent 32,10 Valoare maximă contract Subsecvent 23.112,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 770,40 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 46.224,00 Garantia de participare 1% 231,12 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 201
Los: LOT-0202
Titel: Perindoprilum+Indapamidum+Amlodipinum
Beschreibung: 202 Perindoprilum+Indapamidum+Amlodipinum compr.film. 5mg/1,25mg/5mg Compr.film. Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 1500 Cantitatea max / subsecvent 18000 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 36000 Valoare minima contract Subsecvent 35,70 Valoare maximă contract Subsecvent 21.420,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 856,80 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 42.840,00 Garantia de participare 1% 214,20 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 202
Los: LOT-0203
Titel: Perindoprilum+Indapamidum+Amlodipinum 10mg/2,5mg/10mg
Beschreibung: 203 Perindoprilum+Indapamidum+Amlodipinum compr.film. 10mg/2,5mg/10mg Compr.film. Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 1500 Cantitatea max / subsecvent 18000 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 36000 Valoare minima contract Subsecvent 45,60 Valoare maximă contract Subsecvent 27.360,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 1.094,40 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 54.720,00 Garantia de participare 1% 273,60 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 203
Los: LOT-0204
Titel: Phenobarbitalum
Beschreibung: 204 Phenobarbitalum compr 100mg Compr Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 150 Cantitatea max / subsecvent 1800 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 3600 Valoare minima contract Subsecvent 21,60 Valoare maximă contract Subsecvent 1.296,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 518,40 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 2.592,00 Garantia de participare 1% 12,96 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 204
Los: LOT-0205
Titel: Phytomenadionum
Beschreibung: 205 Phytomenadionum fiola 10mg/ml Fiola Cantitatea min / subsecvent 5 Cantitatea max / subsecvent 200 Cantitatea max / subsecvent 2400 Cantitatea min AC / 24 luni 120 Cantitatea max AC / 24 luni 4800 Valoare minima contract Subsecvent 37,75 Valoare maximă contract Subsecvent 18.120,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 906,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 36.240,00 Garantia de participare 1% 181,20 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 205
Los: LOT-0206
Titel: Piroxicamum b ciclodextrinum
Beschreibung: 206 Piroxicamum b ciclodextrinum pulb.pt.sol.orala 20mg Pulb.pt.sol.orala Cantitatea min / subsecvent 20 Cantitatea max / subsecvent 1200 Cantitatea max / subsecvent 14400 Cantitatea min AC / 24 luni 480 Cantitatea max AC / 24 luni 28800 Valoare minima contract Subsecvent 25,60 Valoare maximă contract Subsecvent 18.432,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 614,40 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 36.864,00 Garantia de participare 1% 184,32 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 206
Los: LOT-0207
Titel: Povidonum Iodinatum
Beschreibung: 207 Povidonum Iodinatum ung. 100mg/gr Tub x 20gr Cantitatea min / subsecvent 1 Cantitatea max / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 360 Cantitatea min AC / 24 luni 24 Cantitatea max AC / 24 luni 720 Valoare minima contract Subsecvent 20,00 Valoare maximă contract Subsecvent 7.200,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 480,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 14.400,00 Garantia de participare 1% 72,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 207
Los: LOT-0208
Titel: Povidonum Iodinatum 100mg/ml
Beschreibung: 208 Povidonum Iodinatum sol.cut 100mg/ml Fl x 120ml Cantitatea min / subsecvent 1 Cantitatea max / subsecvent 500 Cantitatea max / subsecvent 6000 Cantitatea min AC / 24 luni 24 Cantitatea max AC / 24 luni 12000 Valoare minima contract Subsecvent 40,00 Valoare maximă contract Subsecvent 240.000,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 960,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 480.000,00 Garantia de participare 1% 2.400,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 208
Los: LOT-0209
Titel: Propafenonum
Beschreibung: 209 Propafenonum compr. film. 150mg Compr.film Cantitatea min / subsecvent 20 Cantitatea max / subsecvent 800 Cantitatea max / subsecvent 9600 Cantitatea min AC / 24 luni 480 Cantitatea max AC / 24 luni 19200 Valoare minima contract Subsecvent 9,80 Valoare maximă contract Subsecvent 4.704,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 235,20 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 9.408,00 Garantia de participare 1% 47,04 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 209
Los: LOT-0210
Titel: Quetiapinum
Beschreibung: 210 Quetiapinum compr.elib.prel 50mg Compr.elib.prel Cantitatea min / subsecvent 60 Cantitatea max / subsecvent 900 Cantitatea max / subsecvent 10800 Cantitatea min AC / 24 luni 1440 Cantitatea max AC / 24 luni 21600 Valoare minima contract Subsecvent 28,80 Valoare maximă contract Subsecvent 5.184,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 691,20 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 10.368,00 Garantia de participare 1% 51,84 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 210
Los: LOT-0211
Titel: Quetiapinum 200mg
Beschreibung: 211 Quetiapinum compr.elib.prel 200mg Compr.elib.prel Cantitatea min / subsecvent 60 Cantitatea max / subsecvent 900 Cantitatea max / subsecvent 10800 Cantitatea min AC / 24 luni 1440 Cantitatea max AC / 24 luni 21600 Valoare minima contract Subsecvent 45,00 Valoare maximă contract Subsecvent 8.100,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 1.080,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 16.200,00 Garantia de participare 1% 81,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 211
Los: LOT-0212
Titel: Ramiprilum
Beschreibung: 212 Ramiprilum compr. 5mg Compr Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 1200 Cantitatea max / subsecvent 14400 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 28800 Valoare minima contract Subsecvent 13,50 Valoare maximă contract Subsecvent 6.480,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 324,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 12.960,00 Garantia de participare 1% 64,80 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 212
Los: LOT-0213
Titel: Rifaximinum
Beschreibung: 213 Rifaximinum compr.film. 200mg Compr.film. Cantitatea min / subsecvent 36 Cantitatea max / subsecvent 1800 Cantitatea max / subsecvent 21600 Cantitatea min AC / 24 luni 864 Cantitatea max AC / 24 luni 43200 Valoare minima contract Subsecvent 77,76 Valoare maximă contract Subsecvent 46.656,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 1.866,24 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 93.312,00 Garantia de participare 1% 466,56 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 213
Los: LOT-0214
Titel: Rilmenidinum
Beschreibung: 214 Rilmenidinum compr.film. 1mg Compr.film. Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 1200 Cantitatea max / subsecvent 14400 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 28800 Valoare minima contract Subsecvent 26,40 Valoare maximă contract Subsecvent 12.672,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 633,60 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 25.344,00 Garantia de participare 1% 126,72 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 214
Los: LOT-0215
Titel: Risperidonum
Beschreibung: 215 Risperidonum compr.film. 1mg Compr.film. Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 900 Cantitatea max / subsecvent 10800 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 21600 Valoare minima contract Subsecvent 15,90 Valoare maximă contract Subsecvent 5.724,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 381,60 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 11.448,00 Garantia de participare 1% 57,24 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 215
Los: LOT-0216
Titel: Risperidonum 2mg
Beschreibung: 216 Risperidonum compr.film. 2mg Compr.film. Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 900 Cantitatea max / subsecvent 10800 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 21600 Valoare minima contract Subsecvent 19,20 Valoare maximă contract Subsecvent 6.912,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 460,80 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 13.824,00 Garantia de participare 1% 69,12 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 216
Los: LOT-0217
Titel: Rivaroxabanum 20 mg
Beschreibung: 217 Rivaroxabanum compr.film. 20 mg Compr.film. Cantitatea min / subsecvent 98 Cantitatea max / subsecvent 1960 Cantitatea max / subsecvent 23520 Cantitatea min AC / 24 luni 2352 Cantitatea max AC / 24 luni 47040 Valoare minima contract Subsecvent 789,88 Valoare maximă contract Subsecvent 189.571,20 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 18.957,12 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 379.142,40 Garantia de participare 1% 1.895,71 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 217
Los: LOT-0218
Titel: Rosuvastatinum
Beschreibung: 218 Rosuvastatinum compr. film. 10 mg Compr.film Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 10500 Cantitatea max / subsecvent 126000 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 252000 Valoare minima contract Subsecvent 29,10 Valoare maximă contract Subsecvent 122.220,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 698,40 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 244.440,00 Garantia de participare 1% 1.222,20 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 218
Los: LOT-0219
Titel: Rosuvastatinum 20 mg
Beschreibung: 219 Rosuvastatinum compr. film. 20 mg Compr.film Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 1200 Cantitatea max / subsecvent 14400 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 28800 Valoare minima contract Subsecvent 30,30 Valoare maximă contract Subsecvent 14.544,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 727,20 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 29.088,00 Garantia de participare 1% 145,44 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 219
Los: LOT-0220
Titel: Rosuvastatinum+Ezetimibum
Beschreibung: 220 Rosuvastatinum+Ezetimibum Caps/Compr.film 10mg/10mg Caps/Compr.film Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 900 Cantitatea max / subsecvent 10800 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 21600 Valoare minima contract Subsecvent 91,80 Valoare maximă contract Subsecvent 33.048,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 2.203,20 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 66.096,00 Garantia de participare 1% 330,48 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 220
Los: LOT-0221
Titel: Rosuvastatinum+Ezetimibum 20mg/10mg
Beschreibung: 221 Rosuvastatinum+Ezetimibum Caps/Compr.film 20mg/10mg Caps/Compr.film Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 900 Cantitatea max / subsecvent 10800 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 21600 Valoare minima contract Subsecvent 97,50 Valoare maximă contract Subsecvent 35.100,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 2.340,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 70.200,00 Garantia de participare 1% 351,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 221
Los: LOT-0222
Titel: Rupatadinum
Beschreibung: 222 Rupatadinum compr. 10mg Compr. Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 1500 Cantitatea max / subsecvent 18000 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 36000 Valoare minima contract Subsecvent 29,70 Valoare maximă contract Subsecvent 17.820,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 712,80 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 35.640,00 Garantia de participare 1% 178,20 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 222
Los: LOT-0223
Titel: Saccharomyces boulardii
Beschreibung: 223 Saccharomyces boulardii caps. 250mg Caps. Cantitatea min / subsecvent 10 Cantitatea max / subsecvent 4000 Cantitatea max / subsecvent 48000 Cantitatea min AC / 24 luni 240 Cantitatea max AC / 24 luni 96000 Valoare minima contract Subsecvent 30,00 Valoare maximă contract Subsecvent 144.000,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 720,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 288.000,00 Garantia de participare 1% 1.440,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 223
Los: LOT-0224
Titel: Salbutamolum
Beschreibung: 224 Salbutamolum aerosol 100μg/doza Flac Cantitatea min / subsecvent 1 Cantitatea max / subsecvent 200 Cantitatea max / subsecvent 2400 Cantitatea min AC / 24 luni 24 Cantitatea max AC / 24 luni 4800 Valoare minima contract Subsecvent 9,06 Valoare maximă contract Subsecvent 21.744,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 217,44 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 43.488,00 Garantia de participare 1% 217,44 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 224
Los: LOT-0225
Titel: Salmeterolum + fluticasonum
Beschreibung: 225 Salmeterolum + fluticasonum pulb. inhal. 50/250mcg Pulb.inhal Cantitatea min / subsecvent 1 Cantitatea max / subsecvent 25 Cantitatea max / subsecvent 300 Cantitatea min AC / 24 luni 24 Cantitatea max AC / 24 luni 600 Valoare minima contract Subsecvent 62,31 Valoare maximă contract Subsecvent 18.693,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 1.495,44 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 37.386,00 Garantia de participare 1% 186,93 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 225
Los: LOT-0226
Titel: Sertralinum
Beschreibung: 226 Sertralinum compr.film. 100mg Compr.film Cantitatea min / subsecvent 28 Cantitatea max / subsecvent 280 Cantitatea max / subsecvent 3360 Cantitatea min AC / 24 luni 672 Cantitatea max AC / 24 luni 6720 Valoare minima contract Subsecvent 32,76 Valoare maximă contract Subsecvent 3.931,20 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 786,24 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 7.862,40 Garantia de participare 1% 39,31 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 226
Los: LOT-0227
Titel: Silibinum
Beschreibung: 227 Silibinum draj. 150mg Draj. Cantitatea min / subsecvent 25 Cantitatea max / subsecvent 120000 Cantitatea max / subsecvent 1440000 Cantitatea min AC / 24 luni 600 Cantitatea max AC / 24 luni 2880000 Valoare minima contract Subsecvent 27,50 Valoare maximă contract Subsecvent 600.000,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 660,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 3.168.000,00 Garantia de participare 1% 6.000,00 Conform caietului de sarcini STRADA MIHAI VODA NR. 17 SECTOR 5 BUCURESTI
Interne Kennung: 227
Los: LOT-0228
Titel: Simethiconum
Beschreibung: 228 Simethiconum caps.moi 40mg Caps.moi Cantitatea min / subsecvent 25 Cantitatea max / subsecvent 5000 Cantitatea max / subsecvent 60000 Cantitatea min AC / 24 luni 600 Cantitatea max AC / 24 luni 120000 Valoare minima contract Subsecvent 25,00 Valoare maximă contract Subsecvent 60.000,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 600,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 120.000,00 Garantia de participare 1% 600,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 228
Los: LOT-0229
Titel: Solifenacinumsuccinatum+Tamsulosinum
Beschreibung: 229 Solifenacinumsuccinatum+Tamsulosinum cpr cu elib modif 6mg/0,4mg Cpr cu elib modif Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 600 Cantitatea max / subsecvent 7200 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 14400 Valoare minima contract Subsecvent 152,40 Valoare maximă contract Subsecvent 36.576,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 3.657,60 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 73.152,00 Garantia de participare 1% 365,76 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 229
Los: LOT-0230
Titel: Spironolactonum
Beschreibung: 230 Spironolactonum compr.film. 25mg Compr. Cantitatea min / subsecvent 50 Cantitatea max / subsecvent 700 Cantitatea max / subsecvent 8400 Cantitatea min AC / 24 luni 1200 Cantitatea max AC / 24 luni 16800 Valoare minima contract Subsecvent 17,50 Valoare maximă contract Subsecvent 2.940,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 420,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 5.880,00 Garantia de participare 1% 29,40 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 230
Los: LOT-0231
Titel: Spironolactonum+furosemidum
Beschreibung: 231 Spironolactonum+furosemidum caps. 50mg/20mg Caps Cantitatea min / subsecvent 20 Cantitatea max / subsecvent 1000 Cantitatea max / subsecvent 12000 Cantitatea min AC / 24 luni 480 Cantitatea max AC / 24 luni 24000 Valoare minima contract Subsecvent 22,80 Valoare maximă contract Subsecvent 13.680,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 547,20 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 27.360,00 Garantia de participare 1% 136,80 Conform caietului de sarcini STRADA MIHAI VODA NR. 17 SECTOR 5 BUCURESTI
Interne Kennung: 231
Los: LOT-0232
Titel: Sulfadiazinum
Beschreibung: 232 Sulfadiazinum crema 1% Tub. Cantitatea min / subsecvent 1 Cantitatea max / subsecvent 50 Cantitatea max / subsecvent 600 Cantitatea min AC / 24 luni 24 Cantitatea max AC / 24 luni 1200 Valoare minima contract Subsecvent 30,00 Valoare maximă contract Subsecvent 18.000,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 720,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 36.000,00 Garantia de participare 1% 180,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 232
Los: LOT-0233
Titel: Sulodexidum
Beschreibung: 233 Sulodexidum caps. moi 250 ULS Caps.moi Cantitatea min / subsecvent 60 Cantitatea max / subsecvent 9000 Cantitatea max / subsecvent 108000 Cantitatea min AC / 24 luni 1440 Cantitatea max AC / 24 luni 216000 Valoare minima contract Subsecvent 112,20 Valoare maximă contract Subsecvent 201.960,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 2.692,80 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 403.920,00 Garantia de participare 1% 2.019,60 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 233
Los: LOT-0234
Titel: Sulpiridum
Beschreibung: 234 Sulpiridum compr. 200mg Compr. Cantitatea min / subsecvent 12 Cantitatea max / subsecvent 120 Cantitatea max / subsecvent 1440 Cantitatea min AC / 24 luni 288 Cantitatea max AC / 24 luni 2880 Valoare minima contract Subsecvent 17,40 Valoare maximă contract Subsecvent 2.088,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 417,60 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 4.176,00 Garantia de participare 1% 20,88 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 234
Los: LOT-0235
Titel: Tamsulosinum
Beschreibung: 235 Tamsulosinum caps/cpr.elib prel 0.4mg Caps/cpr.elib prel. Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 900 Cantitatea max / subsecvent 10800 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 21600 Valoare minima contract Subsecvent 24,60 Valoare maximă contract Subsecvent 8.856,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 590,40 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 17.712,00 Garantia de participare 1% 88,56 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 235
Los: LOT-0236
Titel: Telmisartanum
Beschreibung: 236 Telmisartanum compr. 80mg Compr Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 450 Cantitatea max / subsecvent 5400 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 10800 Valoare minima contract Subsecvent 34,20 Valoare maximă contract Subsecvent 6.156,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 820,80 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 12.312,00 Garantia de participare 1% 61,56 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 236
Los: LOT-0237
Titel: Telmisartanum+Amlodipinum
Beschreibung: 237 Telmisartanum+Amlodipinum compr. 80mg/5mg Compr. Cantitatea min / subsecvent 28 Cantitatea max / subsecvent 560 Cantitatea max / subsecvent 6720 Cantitatea min AC / 24 luni 672 Cantitatea max AC / 24 luni 13440 Valoare minima contract Subsecvent 70,56 Valoare maximă contract Subsecvent 16.934,40 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 1.693,44 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 33.868,80 Garantia de participare 1% 169,34 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 237
Los: LOT-0238
Titel: Tetracyclinum+Hydrochortisonum acetat+Benzocainum
Beschreibung: 238 Tetracyclinum+Hydrochortisonum acetat+Benzocainum supoz. 20mg/10mg/8,3mg Supoz. Cantitatea min / subsecvent 6 Cantitatea max / subsecvent 1200 Cantitatea max / subsecvent 14400 Cantitatea min AC / 24 luni 144 Cantitatea max AC / 24 luni 28800 Valoare minima contract Subsecvent 14,28 Valoare maximă contract Subsecvent 34.272,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 342,72 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 68.544,00 Garantia de participare 1% 342,72 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 238
Los: LOT-0239
Titel: Tetracyclinum+Hydrochortisonum acetat+Benzocainum ung.
Beschreibung: 239 Tetracyclinum+Hydrochortisonum acetat+Benzocainum ung. 10mg/5mg/4mg/g Tub Cantitatea min / subsecvent 1 Cantitatea max / subsecvent 100 Cantitatea max / subsecvent 1200 Cantitatea min AC / 24 luni 24 Cantitatea max AC / 24 luni 2400 Valoare minima contract Subsecvent 20,27 Valoare maximă contract Subsecvent 24.324,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 486,48 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 48.648,00 Garantia de participare 1% 243,24 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 239
Los: LOT-0240
Titel: Tianeptinum draj.
Beschreibung: 240 Tianeptinum draj. 12.5mg Draj. Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 750 Cantitatea max / subsecvent 9000 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 18000 Valoare minima contract Subsecvent 21,00 Valoare maximă contract Subsecvent 6.300,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 504,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 12.600,00 Garantia de participare 1% 63,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 240
Los: LOT-0241
Titel: Tiapridum
Beschreibung: 241 Tiapridum compr. 100mg Compr. Cantitatea min / subsecvent 20 Cantitatea max / subsecvent 4000 Cantitatea max / subsecvent 48000 Cantitatea min AC / 24 luni 480 Cantitatea max AC / 24 luni 96000 Valoare minima contract Subsecvent 7,40 Valoare maximă contract Subsecvent 17.760,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 177,60 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 35.520,00 Garantia de participare 1% 177,60 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 241
Los: LOT-0242
Titel: Ticagrelor
Beschreibung: 242 Ticagrelor compr.film. 90mg. Compr.film. Cantitatea min / subsecvent 56 Cantitatea max / subsecvent 1120 Cantitatea max / subsecvent 13440 Cantitatea min AC / 24 luni 1344 Cantitatea max AC / 24 luni 26880 Valoare minima contract Subsecvent 269,92 Valoare maximă contract Subsecvent 64.780,80 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 6.478,08 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 129.561,60 Garantia de participare 1% 647,81 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 242
Los: LOT-0243
Titel: Tobramycinum+Dexamethasonum
Beschreibung: 243 Tobramycinum+Dexamethasonum susp. oft. 3mg/1mg/ml Cutie x 1 flac. x 5 ml Cantitatea min / subsecvent 1 Cantitatea max / subsecvent 200 Cantitatea max / subsecvent 2400 Cantitatea min AC / 24 luni 24 Cantitatea max AC / 24 luni 4800 Valoare minima contract Subsecvent 7,33 Valoare maximă contract Subsecvent 17.592,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 175,92 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 35.184,00 Garantia de participare 1% 175,92 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 243
Los: LOT-0244
Titel: Tobramycinum+Dexamethasonum ung.oft.
Beschreibung: 244 Tobramycinum+Dexamethasonum ung.oft. 3mg/1mg/g Ung.oft Cantitatea min / subsecvent 1 Cantitatea max / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 360 Cantitatea min AC / 24 luni 24 Cantitatea max AC / 24 luni 720 Valoare minima contract Subsecvent 7,95 Valoare maximă contract Subsecvent 2.862,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 190,80 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 5.724,00 Garantia de participare 1% 28,62 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 244
Los: LOT-0245
Titel: Tocopherolum
Beschreibung: 245 Tocopherolum caps. moi 100mg Caps moi Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 2100 Cantitatea max / subsecvent 25200 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 50400 Valoare minima contract Subsecvent 22,20 Valoare maximă contract Subsecvent 18.648,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 532,80 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 37.296,00 Garantia de participare 1% 186,48 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 245
Los: LOT-0246
Titel: Tolperisonum
Beschreibung: 246 Tolperisonum compr.film. 150mg Compr.film. Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 3000 Cantitatea max / subsecvent 36000 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 72000 Valoare minima contract Subsecvent 14,70 Valoare maximă contract Subsecvent 17.640,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 352,80 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 35.280,00 Garantia de participare 1% 176,40 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 246
Los: LOT-0247
Titel: Tramadolum compr.elib.prel.
Beschreibung: 247 Tramadolum compr.elib.prel. 100mg Compr.elib.prel. Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 300 Cantitatea max / subsecvent 3600 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 7200 Valoare minima contract Subsecvent 18,60 Valoare maximă contract Subsecvent 2.232,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 446,40 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 4.464,00 Garantia de participare 1% 22,32 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 247
Los: LOT-0248
Titel: Tramadolum sol.inj.
Beschreibung: 248 Tramadolum sol.inj. 50mg/ml Fiola x 1ml Cantitatea min / subsecvent 5 Cantitatea max / subsecvent 50 Cantitatea max / subsecvent 600 Cantitatea min AC / 24 luni 120 Cantitatea max AC / 24 luni 1200 Valoare minima contract Subsecvent 4,80 Valoare maximă contract Subsecvent 576,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 115,20 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 1.152,00 Garantia de participare 1% 5,76 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 248
Los: LOT-0249
Titel: Tramadolum+Paracetamolum
Beschreibung: 249 Tramadolum+Paracetamolum compr.film. 37.5mg/325mg Compr.film. Cantitatea min / subsecvent 20 Cantitatea max / subsecvent 3000 Cantitatea max / subsecvent 36000 Cantitatea min AC / 24 luni 480 Cantitatea max AC / 24 luni 72000 Valoare minima contract Subsecvent 14,60 Valoare maximă contract Subsecvent 26.280,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 350,40 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 52.560,00 Garantia de participare 1% 262,80 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 249
Los: LOT-0250
Titel: Trazodonum
Beschreibung: 250 Trazodonum compr.elib.prel. 75mg Compr.elib.prel. Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 1200 Cantitatea max / subsecvent 14400 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 28800 Valoare minima contract Subsecvent 17,10 Valoare maximă contract Subsecvent 8.208,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 410,40 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 16.416,00 Garantia de participare 1% 82,08 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 250
Los: LOT-0251
Titel: Triamcinolon acetonid+Sulfat de neomicina+Nistatina
Beschreibung: 251 Triamcinolon acetonid+Sulfat de neomicina+Nistatina crema Tub Cantitatea min / subsecvent 1 Cantitatea max / subsecvent 100 Cantitatea max / subsecvent 1200 Cantitatea min AC / 24 luni 24 Cantitatea max AC / 24 luni 2400 Valoare minima contract Subsecvent 19,38 Valoare maximă contract Subsecvent 23.256,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 465,12 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 46.512,00 Garantia de participare 1% 232,56 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 251
Los: LOT-0252
Titel: Trihexyphenidilum
Beschreibung: 252 Trihexyphenidilum compr. 2mg Compr. Cantitatea min / subsecvent 50 Cantitatea max / subsecvent 500 Cantitatea max / subsecvent 6000 Cantitatea min AC / 24 luni 1200 Cantitatea max AC / 24 luni 12000 Valoare minima contract Subsecvent 62,50 Valoare maximă contract Subsecvent 7.500,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 1.500,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 15.000,00 Garantia de participare 1% 75,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 252
Los: LOT-0253
Titel: Trimebutinum
Beschreibung: 253 Trimebutinum compr. film. 100mg Compr.film Cantitatea min / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 9000 Cantitatea max / subsecvent 108000 Cantitatea min AC / 24 luni 720 Cantitatea max AC / 24 luni 216000 Valoare minima contract Subsecvent 10,80 Valoare maximă contract Subsecvent 38.880,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 259,20 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 77.760,00 Garantia de participare 1% 388,80 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 253
Los: LOT-0254
Titel: Trimetazidinum
Beschreibung: 254 Trimetazidinum compr.elib.modif/prel. 35mg Compr.elib.modif/prel Cantitatea min / subsecvent 60 Cantitatea max / subsecvent 2700 Cantitatea max / subsecvent 32400 Cantitatea min AC / 24 luni 1440 Cantitatea max AC / 24 luni 64800 Valoare minima contract Subsecvent 31,80 Valoare maximă contract Subsecvent 17.172,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 763,20 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 34.344,00 Garantia de participare 1% 171,72 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 254
Los: LOT-0255
Titel: Tropicamidum
Beschreibung: 255 Tropicamidum sol.oft. 1% Flac. Cantitatea min / subsecvent 1 Cantitatea max / subsecvent 30 Cantitatea max / subsecvent 360 Cantitatea min AC / 24 luni 24 Cantitatea max AC / 24 luni 720 Valoare minima contract Subsecvent 15,66 Valoare maximă contract Subsecvent 5.637,60 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 375,84 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 11.275,20 Garantia de participare 1% 56,38 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 255
Los: LOT-0256
Titel: Valsartanum+amlodipinum
Beschreibung: 256 Valsartanum+amlodipinum compr.film 160mg/10mg Compr.film Cantitatea min / subsecvent 56 Cantitatea max / subsecvent 1680 Cantitatea max / subsecvent 20160 Cantitatea min AC / 24 luni 1344 Cantitatea max AC / 24 luni 40320 Valoare minima contract Subsecvent 92,40 Valoare maximă contract Subsecvent 33.264,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 2.217,60 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 66.528,00 Garantia de participare 1% 332,64 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 256
Los: LOT-0257
Titel: Venlafaxinum
Beschreibung: 257 Venlafaxinum cps/cpr elib.prel 150mg Cps/cpr elib.prel Cantitatea min / subsecvent 28 Cantitatea max / subsecvent 280 Cantitatea max / subsecvent 3360 Cantitatea min AC / 24 luni 672 Cantitatea max AC / 24 luni 6720 Valoare minima contract Subsecvent 40,88 Valoare maximă contract Subsecvent 4.905,60 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 981,12 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 9.811,20 Garantia de participare 1% 49,06 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 257
Los: LOT-0258
Titel: Xylometazolinum
Beschreibung: 258 Xylometazolinum aerosol nazal 0,10% Flac Cantitatea min / subsecvent 1 Cantitatea max / subsecvent 600 Cantitatea max / subsecvent 7200 Cantitatea min AC / 24 luni 24 Cantitatea max AC / 24 luni 14400 Valoare minima contract Subsecvent 17,00 Valoare maximă contract Subsecvent 122.400,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 408,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 244.800,00 Garantia de participare 1% 1.224,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 258
Los: LOT-0259
Titel: Zinc+Bacitracina+Neomicina
Beschreibung: 259 Zinc+Bacitracina+Neomicina ung. 250ui/5000ui Tub Cantitatea min / subsecvent 1 Cantitatea max / subsecvent 50 Cantitatea max / subsecvent 600 Cantitatea min AC / 24 luni 24 Cantitatea max AC / 24 luni 1200 Valoare minima contract Subsecvent 38,00 Valoare maximă contract Subsecvent 22.800,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 912,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 45.600,00 Garantia de participare 1% 228,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 259
Los: LOT-0260
Titel: Zinc+Bacitracina+Neomicina pulb.cut.
Beschreibung: 260 Zinc+Bacitracina+Neomicina pulb.cut. 250ui/5000ui Flac Cantitatea min / subsecvent 1 Cantitatea max / subsecvent 400 Cantitatea max / subsecvent 4800 Cantitatea min AC / 24 luni 24 Cantitatea max AC / 24 luni 9600 Valoare minima contract Subsecvent 31,00 Valoare maximă contract Subsecvent 148.800,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 744,00 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 297.600,00 Garantia de participare 1% 1.488,00 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 260
Los: LOT-0261
Titel: Zolpidemum
Beschreibung: 261 Zolpidemum compr.film. 10mg Compr.film. Cantitatea min / subsecvent 10 Cantitatea max / subsecvent 500 Cantitatea max / subsecvent 6000 Cantitatea min AC / 24 luni 240 Cantitatea max AC / 24 luni 12000 Valoare minima contract Subsecvent 3,80 Valoare maximă contract Subsecvent 2.280,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 91,20 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 4.560,00 Garantia de participare 1% 22,80 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 261
Los: LOT-0262
Titel: Zopiclonum
Beschreibung: 262 Zopiclonum compr.film. 7,5mg Compr.film. Cantitatea min / subsecvent 20 Cantitatea max / subsecvent 500 Cantitatea max / subsecvent 6000 Cantitatea min AC / 24 luni 480 Cantitatea max AC / 24 luni 12000 Valoare minima contract Subsecvent 28,40 Valoare maximă contract Subsecvent 8.520,00 Valoare minimă AC 24 luni (fără TVA) 681,60 Valoare maxima AC 24 luni (fără TVA) 17.040,00 Garantia de participare 1% 85,20 Conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 262