2. Verfahren
Verfahren
Titel: Afdrukapparatuur HIJN Scholengroep
Beschreibung: Levering en onderhouden van afdrukapparatuur voor de HIJN Scholengroep. De omvang betreft de levering van 34 machines met een afdrukvolume van 400.000 zw/w en 60.000 kl per maand. Levering en onderhouden van afdrukapparatuur voor de HIJN Scholengroep. De omvang betreft de levering van 34 machines met een afdrukvolume van 400.000 zw/w en 60.000 kl per maand.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30100000 Büromaschinen, Büromaterial und Zubehör, außer Computern, Druckern und Möbeln
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging