525488-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu miasta Ruda Śląska
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu miasta Ruda Śląska
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu miasta Ruda Śląska. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia wraz załącznikami, tj. załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający wskazuje, iż minimalna ilość odebranych odpadów komunalnych (bezpośrednio od właścicieli nieruchomości oraz z gminnego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych) w okresie realizacji umowy wyniesie 110 000 Mg. Zamawiający wskazuje, iż minimalna ilość odpadów usuniętych z miejsc nieprzeznaczonych do ich składowania w okresie realizacji umowy, tj, wyniesie 250 Mg.
Interne KennungAP.271.11.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90511300 Müllsammlung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0001