2. Verfahren
Verfahren
Titel: Działania techniczne i kompetencyjne w celu zwiększenia cyberbezpieczeństwa w Starostwie Powiatowym w Malborku i powiatowych jednostkach podległych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i wyposażenia dla działań technicznych i kompetencyjnych w celu zwiększenia cyberbezpieczeństwa w Starostwie Powiatowym w Malborku i powiatowych jednostkach podległych. Inwestycja realizowana jest w ramach projektu pn.: Zwiększenie cyberbezpieczeństwa w Starostwie Powiatowym w Malborku i powiatowych jednostkach podległych, Program Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021 – 2027 (FERC), Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa. Przedmiot zamówienia udzielony jest w całości.
Interne Kennung: ZP.272.01.2026.MS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30234500 Arbeitsspeichermedien, 32413100 Router für Netzwerke, 37453300 Disken, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48823000 Dateiverwalter, 30237135 Netzschnittstellenkarten, 30237110 Netzwerkschnittstellen, 31214100 Schalter, 31221000 Elektrische Relais, 31682520 Notabschaltungssysteme, 31682530 Notstromversorgungsaggregate, 32420000 Netzausrüstung, 32422000 Netzkomponenten, 32425000 Netzbetriebssystem, 35100000 Not- und Sicherheitsausrüstungen, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 48760000 Virenschutzsoftwarepaket, 48761000 Antivirensoftwarepaket, 48820000 Server, 80510000 Spezialausbildung, 80550000 Sicherheitsausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia (w skrócie: OPZ) stanowi: Załącznik nr 10 do SWZ
Interne Kennung: Działania techniczne i kompetencyjne w celu zwiększenia cyberbezpieczeństwa w Starostwie Powiatowym w Malborku i powiatowych jednostkach podległych