See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mikroautobusu iegāde operatīvajā līzingā Preiļu novada pašvaldības vajadzībām
Beschreibung: Mikroautobusu iegāde operatīvajā līzingā Preiļu novada pašvaldības vajadzībām
Interne Kennung: PNP 2026/39AK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114400 Kleinbusse
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Līzinga perioda beigās Pasūtītājam ir tiesības iegādāties transporta līdzekli par Finanšu piedāvājumā norādīto atlikuši vērtību.