525507-2025 - Wettbewerb
Polen – Ladegeräte – Dostawa, montaż i uruchomienie 24 szt. stacjonarnych stacji ładowania autobusów elektrycznych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, montaż i uruchomienie 24 szt. stacjonarnych stacji ładowania autobusów elektrycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie fabrycznie nowych stacjonarnych stacji ładowania autobusów elektrycznych, w łącznej ilości 24 szt. obejmującej: 1) jednostanowiskowe stacjonarne stacje ładowania autobusów elektrycznych prądem stałym, o minimalnej mocy wyjściowej 120 kW każda – 23 szt., 2) dwustanowiskową stacjonarną stację ładowania autobusów elektrycznych prądem stałym, o minimalnej mocy wyjściowej 120/60 kW – 1 szt.
Interne Kennung: KPTS-ZP-2/D/SŁ/1/25/214
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31158000 Ladegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie fabrycznie nowych stacjonarnych stacji ładowania autobusów elektrycznych, w łącznej ilości 24 szt. obejmującej: 1) jednostanowiskowe stacjonarne stacje ładowania autobusów elektrycznych prądem stałym, o minimalnej mocy wyjściowej 120 kW każda – 23 szt., 2) dwustanowiskową stacjonarną stację ładowania autobusów elektrycznych prądem stałym, o minimalnej mocy wyjściowej 120/60 kW – 1 szt. dla Kujawsko-Pomorskiego Transportu Samochodowego Spółka Akcyjna z siedziba we Włocławku. 2. Stacjonarne stacje ładowania autobusów elektrycznych zostaną dostarczone, zamontowane i uruchomione w jednostkach organizacyjnych Zamawiającego oraz ilościach podanych poniżej: 1) zajezdnia autobusowa we Włocławku (kod pocztowy: 87-800), ul. Wieniecka 39 – 2 szt. stacji jednostanowiskowych, 2) dworzec autobusowy w Lipnie (kod pocztowy: 87-600), ul. 22 Stycznia 2 – 4 szt. stacji jednostanowiskowych, 3) dworzec autobusowy w Rypinie (kod pocztowy: 87-500), ul. Dworcowa 20 – 6 szt. stacji jednostanowiskowych, 4) zajezdnia autobusowa w Brodnicy (kod pocztowy: 87-300), ul. Słoneczna 34 – 6 szt. stacji jednostanowiskowych oraz 1 szt. stacji dwustanowiskowej, 5) dworzec autobusowy w Mogilnie (kod pocztowy: 88-300), ul. Dworcowa 14 – 3 szt. stacji jednostanowiskowych, 6) zajezdnia autobusowa w Inowrocławiu (kod pocztowy: 88-100), Plac Kasprowicza 5 – 2 szt. stacji jednostanowiskowych, Szczegółowe miejsca dostawy i montażu stacji ładowania, tworzących łącznie 25 punktów ładowania (stanowisk) dla autobusów elektrycznych, w poszczególnych jednostkach organizacyjnych wskaże Zamawiający. 3. Szczegółowy zakres zamówienia zawiera załącznik A do SWZ o nazwie: „Opis przedmiotu zamówienia”. 4. Zamawiający wymaga aby udział produktów, w tym oprogramowania wykorzystywanego w wyposażeniu sieci telekomunikacyjnych pochodzących z państw członkowskich Unii Europejskiej, państw, z którymi Unia Europejska zawarła umowy o równym traktowaniu przedsiębiorców, lub państw, wobec których na mocy decyzji Rady stosuje się przepisy dyrektywy 2014/25/UE, przekraczał 50%.